• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ustaw rodzielczosc w grze nie wieksza od tej na pulpicie i czestotliwosc odswierzania tez bo pewnie monitor nie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:52, ArekB napisał:

ustaw rodzielczosc w grze nie wieksza od tej na pulpicie i czestotliwosc odswierzania tez bo
pewnie monitor nie wyrabia

ale nie moge w opcje wejsc bo mi sie monitor wylancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:52, Malinowski123 napisał:

19 cali 1280 na 1024 pikseli

weź na pulpicie ustaw 1024 na 768 i powinno działać a w grze ustaw 800 na 600 chyba że masz bardzo dobrego kompa to możesz mieć również 1024 na 768
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam pewien problem z Gothiciem 3. Otóż jak włączyłem dzisiaj to pojawiły się w czasie gry jakieś napisy na ekranie. Grać się da normalnie tylko mnie to wkurza. Widać to dokładnie na screenie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:54, knopfler napisał:

Witam mam pewien problem z Gothiciem 3. Otóż jak włączyłem dzisiaj to pojawiły się w czasie
gry jakieś napisy na ekranie. Grać się da normalnie tylko mnie to wkurza. Widać to dokładnie
na screenie. Proszę o pomoc.

o ile dobrze pamiętam w poprzednich częścich przycisk "g" albo "h" takie napisy dawał. Nie wiem jak jest tutaj bo jeszcze nie miałem okazji odpalić gry ale popróbuj. Może też być tak że jeśli zmieniałeś coś w pliku ini to mogłeś coś źle wpisać i teraz ci się takie pokazują.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Radziłbym zainstalować najnowszą wersję DirectX 9.0c, bo dość często wychodzą do niego aktualizacje, które poprawiają problemy w grach. Link:
http://www.microsoft.com/downloads/Browse.aspx?DisplayLang=pl&nr=20&categoryid=2&sortCriteria=date
Wczoraj wyszły nowe sterowniki do Radeona, dzisiaj do GeForca. Prawdopodobnie nie wszyscy je zainstalowali i przez to mają błędy. Przypomina mi to sytuację z sierpnia i premierę SpellForce II. Tam też były problemy z plikami ini. Mnie na szczęście ominęły i mogłem w spokoju skończyć grę. Problem było zabezpieczenie gry - chyba był to SecuRom (problem ten, co ciekawe, dotyczył tylko polskiej wersji). Po kilku dniach ukazał się patch naprawiający grę (coś tam zmieniał w zabezpieczeniach, ale gra już wszystkim dobrze chodziła). Może to samo dzieje się z Gothicem (nie wiem, jakie ma zabezpieczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:30, generalmatek napisał:

> P.S
> Odpowiedźcie na mój wcześniejszy post

Tak samo dzieje się z Call of Juarez. Natomiast w żadnej innej grze się z tym nie spotkałem.


A jak temu zaradzić ? Aby nie było tego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:50, ArekB napisał:

podaj maila bo nawet nowe nagrywarki moga nie miec najnowszego biosu

ej ja ten program już ściągałem i nic nie pomogło nadal się to samo wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 20:06, Malinowski123 napisał:

pomocy!!!!!! jak gra mi sie wlancza jest ok dopuki nie nadchodzi kolej na pokazanie sie opcji
(pokazuje sie biały ekran i sie monitor wyłancza i nie chce wlonczyć:( co robić??

a mówiłem ci żebyś zmienił rozdzielczość na pulpicie czyli prawy przycisk myszy --> właściwości --> ustwienia i tam ustaw 1024 na 768 powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pomocy!!!!!! jak gra mi sie wlancza jest ok dopuki nie nadchodzi kolej na pokazanie sie opcji (pokazuje sie biały ekran i sie monitor wyłancza i nie chce wlonczyć:( co robić?? a po dluszym czasie wyśfietla sie cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 20:30, Malinowski123 napisał:

pomocy!!!!!! jak gra mi sie wlancza jest ok dopuki nie nadchodzi kolej na pokazanie sie opcji
(pokazuje sie biały ekran i sie monitor wyłancza i nie chce wlonczyć:( co robić?? a po dluszym
czasie wyśfietla sie cos takiego


jak nic nowe sterowniki ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 20:32, DooM.Gu4rD napisał:

> pomocy!!!!!! jak gra mi sie wlancza jest ok dopuki nie nadchodzi kolej na pokazanie sie
opcji
> (pokazuje sie biały ekran i sie monitor wyłancza i nie chce wlonczyć:( co robić?? a po
dluszym
> czasie wyśfietla sie cos takiego

jak nic nowe sterowniki ~~

ja je dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 20:34, Malinowski123 napisał:

> > pomocy!!!!!! jak gra mi sie wlancza jest ok dopuki nie nadchodzi kolej na pokazanie
sie
> opcji
> > (pokazuje sie biały ekran i sie monitor wyłancza i nie chce wlonczyć:( co robić??
a po
> dluszym
> > czasie wyśfietla sie cos takiego
>
> jak nic nowe sterowniki ~~
>
ja je dostać??



http://www.sterowniki.net.pl/ poszukaj nazwy swojej karty graficznej albo wejdz na strone glowna producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jest jakiś sposób na migający ekran (na biało) bez włączania post-processingu? Nie chcę sobie dodatkowo mulić grafy :/

Jeszcze jedno pytanie... da się jakoś włączyć anti-aliasing? Czy w ogóle nie ma go w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prosze o pomoc
Cigale jak wlanczam G3 to pokazuje mi zebym plyte wlozyl, co robic??
Zrobilem jzu hcyab wszystko, to co bylo napsiane w pomocach technicznych na gram, zaktualizowalem w biosie swoja nagrywarke dvd i jakiesn owe stery i nic (mzoe pomzoe to ustawienie jaksi trybow IDE na jaksi inny- niech mi to ktos opsize jak zrobic bo niewiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować