Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 11:13, Lak5 napisał:

> Naciskam Tylde wpisuje ten kod It_Helmet_Horn_01 i nic nie dziala co mam zrobic???
> Pomóżcie!!
Granie na kodach to oszustwo , nie wiem komu by się chciało grać na kodach , to się nudzi .
:(


Jeden woli dziewczynke, jeden chłpoca! Jeden gra na kodach inny ihc nie cierpi. Ja też nie gram na kodach gdyż psuje to całą zabawe, jednak z tego co czytałem to jedyny sposób by dostać niektóre rzeczy w gothicu. Więc w tym przypadku jest to troszkę uzasadnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jak ja bym użył koda , to bym się utukł psychicznie np. nie mugłbym się pogodzić że gre przeszedłem albo bym dalej w nią nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:25, Lak5 napisał:

Jak ja bym użył koda , to bym się utukł psychicznie np. nie mugłbym się pogodzić że gre przeszedłem
albo bym dalej w nią nie grał.


Hehe, ja mam tak samo. Wszystkie części Gothica przeszedłem bez kodów i jakoś się dało i większa przyjemność z grania, bo w takich grach jak Gothic chodzi o to żeby zostać takim herosem i dojść do tego od początku. A co za przyjemność jak se kod wpisze np na niśmiertelność. Kody psują radość z gry, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:13, Lak5 napisał:

Według mnie prawdziwa zabawa jest jak się nie gra na kodach takie przysłowie z programy,,
Jest zabawa jest ryzyko "


No, zgadzam się, ale chyba odwrotnie "Jest ryzyko jest zabawa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:20, Bioły25 napisał:

> Według mnie prawdziwa zabawa jest jak się nie gra na kodach takie przysłowie z programy,,

> Jest zabawa jest ryzyko "


No, zgadzam się, ale chyba odwrotnie "Jest ryzyko jest zabawa"

Dobra nie paczmy na strzeguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom granie w gothic z kodami psuje całą radość płynącą z tej gry a granie w Gothic 3 z kodami to przesada bo G3 jest łatwiejszy od poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam osobe która grała w Gothica 2 na kodach a jak sie pytałem dlaczego tak gra to mówił, że ma za słaby komp i jak zginie to mu sie długo ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cuż jeden gra na kodach bo nie umie grać :P drugi gra bo np. to mu ułatwi życie ..... a trzeci gra na kodach bo przeszedł całą grę ale chce bawić się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 08:58, WorldWar3PL napisał:

Przed tym kodem musisz wpisać give, całość powinna wyglądać tak :
give It_Helmet_Horn_01
Po prostu zapomniałeś o give, to wszystko :-)

Dzieki za rade>>
Nie chodzi mi o gre na kodach ! Tylko o zdobycie tego hełmu rogatego poniewaz w polskiej wersji go nie ma >>>

Sam gram bez kodów i popieram wszystkich ktorzy nie grają !! Ale niektorych zeczy nie mozna miec bez kodow bo ich nie ma w grze tylko dzialaja kody do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 15:51, Kermit5738 napisał:

Sam gram bez kodów i popieram wszystkich ktorzy nie grają !! Ale niektorych zeczy nie mozna
miec bez kodow bo ich nie ma w grze tylko dzialaja kody do nich

Przecież nie musisz się przed nami tłumaczyć - twoja gra, twoja przyjemność z rozgrywki to robisz co chcesz niezależnie od motywów postępowania :-) Jeśli będziesz miał jeszcze jakiś problem, to mów, tylko na to czekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 17:10, Grigor4 napisał:

a ty czasem nie chodzi o hełm Ejnara ???

Nie to napewno nie jest hełm Ejnara , ale rogaty .
Zrobiłem tak jak mi kazal WorldWar3PL i podzialalo<Bardzo fajny hełm szkoda ze trzeba go zdobywac tylko przez kody>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:30, Kermit5738 napisał:

>

W takim razie gdzie można znaleźć ten hełm w angielskiej wersji? Może jednak jest i w naszej, tylko świetnie ukryty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem kod tylko raz na poczatku gry, gdyż chciałem zobaczyć jakie pancerze i broń będe mogł zdobyć w grze. A tak np. na niesmierelnosć to odbiera przyjemnosc grania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:47, Sztywny-pl napisał:

> >
W takim razie gdzie można znaleźć ten hełm w angielskiej wersji? Może jednak jest i w naszej,
tylko świetnie ukryty :)

Pewnie tak ,ale jak na razie niewidziałem zeby ktos go znalazł w Polskiej wersji gry,Słyszałem że
Niektóre zeczy Pirania Bytes wycofała z gry ale nie usuneła dlatego np. ten hełm mozna przywołac tylko konsola <I to jest właśnie do bani bo ten hełm jest bardzo fajny a wolałbym go znalezc niz wpisywac kod>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:54, Fragles213 napisał:

Ja użyłem kod tylko raz na poczatku gry, gdyż chciałem zobaczyć jakie pancerze i broń będe
mogł zdobyć w grze. A tak np. na niesmierelnosć to odbiera przyjemnosc grania !!


Według mnie też , to jest bezsensu po co wogle te kody wymyślili przecież według mnie 14 - 16 latek a nawet mniejszy , nie gra na kodach , mi się wydaje że kody stworzono dla małych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pogram sobie w Gothic 3 na takim kompie? :

Grafa: ATI Radeon x550 series (pixel shader 2.0)
Pamiec: 1024 ddr2
Proc: Intel Pentium D820 (2900 mhz)

To co najwazniejsze do gothica podalem. Nie napalam sie na granie na duzych detalach, chce poprostu pograc bez zwiech. Jest to mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować