Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 17:53, Kermit5738 napisał:

Gdzie znajde jakis fajny kostur maga ??
Pozdro


Ja kupiłem kostur obronny u kupca w Mora Sul. Jest fajny bo dodaje po 15 do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:33, vip konius napisał:

potrzebuje tapety takiej co jest na albumie gothica 3 lub kolesa ktory stoji przy wiezy xardasa
w pelerynie (chyba bezio) z gory thx :)


Nie wiem dokładnie o które ci chodzi ale zapraszam na mojego gramsajta, zamieściłem tam trochę tapetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 10:38, milten6 napisał:

> Gdzie znajde jakis fajny kostur maga ??
> Pozdro

Ja kupiłem kostur obronny u kupca w Mora Sul. Jest fajny bo dodaje po 15 do obrony.

ja też kupiłem taki jest dobry ale teraz mam prawie najleprzy w całej grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik, ale zacznijmy od początku: zmierzam sobie do Klanu Ognia i przy pierwszym moście spotykam Kalana(wytapiacz rudy) który ku memu zaskoczeniu gada że uratowałem mu życie itd. ja taki klej, o co chodzi bug jakiś czy co, mniejsza z tym, mówię mu że chcę nauczyć się kucia broni z czystej rudy, to on mi gada że się zgodzi jak znajdę młot który ukrył w pobliskich krzakach. Tylko gdzie ten młot?! skoro spotkałem go zapewne w innym miejscu niż trzeba było... Pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z odnalezieniem upadłego paladyna Kurta , który powinien grasować ze swoją bandą na przełęczy do Varantu? Bandyci , owszem , byli , tylko że bez paladyna , co zamyka drogę do pozostałych zadań od Karlena.Pojawia się tylko w dialogach opcja : muszę skończyć , co zacząłem.Żadnych kolejnych zadań , bo nigdzie nie ma Kurta , żeby dokończyć rozpoczęty quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On powinien tam być, jednak jest trochę schowany, bo siedzi w małym jarze równoległym do drogi. Jeśli nie możesz do znaleźć to spróbuj przejść drogę jeszcze raz ale z drugiej strony (od Varantu do Myrtany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:42, Backside napisał:

Wymagania minimalne:
1. Windows(R) 2000/XP
2. Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny
3. 1024 MB RAM
4. Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)
5. 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym,
6. DirectX(R) 9,0c
7. kart dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 8,1
8. napęd DVD

Wymagania zalecane:
1. Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 3 GHz lub równorzędny
2. 1,5 GB RAM
3. Karta graficzna ATI X1600 lub lepsza, GeForce 6800 lub lepszy, przynajmniej 256 MB


Oficjalny spis kart graficznych pod którymi działa Gothic 3:

• NVIDIA GeForce 7800 series
• NVIDIA GeForce 7900 series
• NVIDIA GeForce 6800 series
• NVIDIA GeForce 6600 series
• ATI X1900 series
• ATI X1800 series
• ATI X1600 series
• ATI X850 series
• ATI x800 series
• ATI x700 series
• ATI x600 series
• ATI Radeon 9800 series
• ATI Radeon 9700 series


[MOD] Sol ;)

NVIDIA GeForce 6200 jest lepsza od NVIDIA GeForce FX 5200?znaczy czy na mojej karcie gothic 3 będzie działał?ps.mam na karcie graficznej 512 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:01, Matiz666 napisał:

On powinien tam być, jednak jest trochę schowany, bo siedzi w małym jarze równoległym do drogi.
Jeśli nie możesz do znaleźć to spróbuj przejść drogę jeszcze raz ale z drugiej strony (od Varantu
do Myrtany).

A w którym to dokładnie miejscu jest? Idąc do Varantu najpierw znajduje się największa grupa bandytów, następnie , przy równoległej odnodze trochę mniejsza i na koniec przy ruinkach jest trzecia czteroosobowa grupka.W tych okolicach znalazłem kilka ukrytych miejsc , ale bez paladyna.Najpierw przed głównym skupiskiem bandytów jest po prawej równoległe przejście między skałami , a potem , przed drugą grupą , znajduje się jaskinia z pełzaczami , a za nią kawałek przejścia.Więcej ukrytych miejsc nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest ukryte, tylko w dziwnym miejscu. On powinien być przy tej odnodze równoległej do drogi między ruinami a dużą grupą bandytów. U mnie zawsze tam siedział koło ogniska. Zamieszczę ci tu jeszcze mapke na której jest Kurt pod numerem 22.

20070203210526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6200 jest znacznie lepsza od 5200 :).
Nie sądzę, abyś miał problemy z grafiką, ale pamiętaj, że sporo zależy od iloścu ramu (min 1GB, najlepie 1,5-2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:15, Backside napisał:

6200 jest znacznie lepsza od 5200 :).
Nie sądzę, abyś miał problemy z grafiką, ale pamiętaj, że sporo zależy od iloścu ramu (min
1GB, najlepie 1,5-2).

mój kolega ma 512 ramu i często mu się tnie g3 ale da się grać.ja po ztwekowaniu chyba problemów nie będe mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:05, Matiz666 napisał:

Bo to nie jest ukryte, tylko w dziwnym miejscu. On powinien być przy tej odnodze równoległej
do drogi między ruinami a dużą grupą bandytów. U mnie zawsze tam siedział koło ogniska. Zamieszczę
ci tu jeszcze mapke na której jest Kurt pod numerem 22.

Też mam tą mapkę , a do miejsca które opisujesz , doprowadza mnie ten paladyn , który zleca rozprawienie się z Kurtem.Niestety u mnie w tym miejscu nie ma nikogo.Przepada kilka innych misji z tego powodu , a na dodatek rozwala się quest z ognistymi pucharami.Rozpocznę jeszcze z wcześniejszych sejwów.Może zguba się odnajdzie.Niestety , ale często w Gothicu 3 jeden błąd goni następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię to pocieszy (lub niestety zmartwi), to powiem ci, że kiedy grałem na początku po prostu znikł mi Gorn po tym jak zaprowadził mnie do Reddock i potem juz nigdzie go nie nyło (choć misję wykupienia go wykonałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:14, Matiz666 napisał:

Jeśli cię to pocieszy (lub niestety zmartwi), to powiem ci, że kiedy grałem na początku po
prostu znikł mi Gorn po tym jak zaprowadził mnie do Reddock i potem juz nigdzie go nie nyło
(choć misję wykupienia go wykonałem)...


A był u ciebie pod Gothą? U mnie też znikł, ale myślałem że tak powinno być, nie sądziłem że to może być jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałek dojść z Xsardasem do kamiennego teleportu to po ładnych kilkuminutach marszu przez pół świata zaklinował mi sie w teksturze kamienia, ale mimo tych mankamentów i tak gra jest GIT, choć 1 i 2 nie dosięga do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem, ale mi zablokował się za Sildern koło rzeczki na krzakach (lol). Nie wiedziałem co zrobić, to rzuciłem w niego kulą ognia, on zaczął mnie atakować i poszedł za mną, wtedy mu uciekłem i po chwili wróciłem, już się nie rzucał i spokojnie poszliśmy do portalu...
A jak się wam sie podoba zakończenie G3 (chodzi mi o scenkę kończącą)?? Według mnie jest orginalne i ciekawe, ale trochę głupio, że obrazki powtarzają się we wszystkich zakończeniach, mogli by dać inne do tych różnych zakończeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Otóż ukradłem mapkę Bradleyowi [jakoś tak:P] na jego oczach no i zaczęła się walka...Oczywiście przegrał, ale teraz jest obrażony i nie wiem jak mu zwrócić mapkę, ale widzę, że to chyba niemożliwe...Albo nie wiem jak przekonać tych farmerskich wieśniaków do tego, żeby dołączyli do Okary, bo jest tam za mało ludzi.Nawet porozmawiać się nie da, tylko tradycyjne "zaryzykuj kradzież kieszonkową" ;D Oczywiście chodzi mi o Monterę w pierwszym pytaniu.
Ostatnie pytanie: Gdzie nauczyć się walki dwoma mieczami? [słyszałem, że gdzieś w Ithar, ale to od cholery drogi, a zależałoby mi na nauczycielu, który byłby bliżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz mu ukraść tą mapkę jak go nie będzie w domku i koniecznie musisz się skradać:)
na farmie (tej na której jest wiatrak) jest jeden typek (nie wiem jak ma na imię) i to jego zabierasz do Okary (reszta kręci się do okoła okary. Wyżej Matiz666 zamieścił mapkę:)
Walki dwoma mieczmi nauczysz się w (chyba) każdym mieście w Varancie (no chyba, że chodzi Ci o poziom mistrzowski to tylko w Ishtar gdzie potrzebujesz 75% reputacji u Assassynów:) lub jakiś miecz daje tą umiejętność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedź, ale co do Bradleya to już za późno:P Tamtego gościa z farmy już zaprowadziłem, więc czas poszukać tych wokoło Okary, ale jak już zauważyłem mapkę to nie powinno być problemu:)
Co do kart graficznych, pod którymi działa Gothic 3, to zabrakło jeszcze NVIDIA GeForce 7300 series.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:16, Matiz666 napisał:

Ja też tak miałem, ale mi zablokował się za Sildern koło rzeczki na krzakach (lol). Nie wiedziałem
co zrobić, to rzuciłem w niego kulą ognia, on zaczął mnie atakować i poszedł za mną, wtedy
mu uciekłem i po chwili wróciłem, już się nie rzucał i spokojnie poszliśmy do portalu...
A jak się wam sie podoba zakończenie G3 (chodzi mi o scenkę kończącą)?? Według mnie jest orginalne
i ciekawe, ale trochę głupio, że obrazki powtarzają się we wszystkich zakończeniach, mogli
by dać inne do tych różnych zakończeń...


Zakończenie może ciekawe ale mogli by jakiś filmik zrobić. Brakuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować