Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 20:26, wiktor94 napisał:


Czy warto kupić GOTHIC 3 ??????
nie kupujcie tego szmelca
kupcie Fable albo poczekajcie i kupcie Fable 2

Może by tak uzasadnić, dlaczego ktoś ma nie kupować?? Ja na przykład bym polecił, bo uważam, że gra jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:32, knopfler napisał:

...
Może by tak uzasadnić, dlaczego ktoś ma nie kupować?? Ja na przykład bym polecił, bo uważam,
że gra jest niezła.


Gra nie dorasta swoim poprzedniczkom do pięt. Fabuła nie trzyma się kupy,gra jest niezoptymalizowana, sporo bugów mimo tego że na chwilę obecną wyszło kilkanaście łat, system walk jest nieprzemyślany i to ujmując bardzo delkatnie. Za plusy można uznać grafikę ale tylko gdy gra się na naprawdę mocnym sprzęcie, i świat gry - należy przyznać, że projektaci obszarów się postarali. Jednak jako całość to jest porażka "Piranie" pojechały na magi tytułu i wcisneły graczom grę przeciętną. Ja osobiście uważam, że kupno tej gry nie było dobrym pomysłem i drugi raz bym jej nie kupił. A jestem fanem poprzednich części.

Ps. to jest tyko moja opinia. Może jak ktoś ma sprzęt za 20 tyś. zł. to urzeknie go grafika na tyle, że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:51, Pluszak napisał:

Gra nie dorasta swoim poprzedniczkom do pięt. Fabuła nie trzyma się kupy,gra jest niezoptymalizowana,
sporo bugów mimo tego że na chwilę obecną wyszło kilkanaście łat, system walk jest nieprzemyślany
i to ujmując bardzo delkatnie. Za plusy można uznać grafikę ale tylko gdy gra się na naprawdę
mocnym sprzęcie, i świat gry - należy przyznać, że projektaci obszarów się postarali. Jednak
jako całość to jest porażka "Piranie" pojechały na magi tytułu i wcisneły graczom grę przeciętną.
Ja osobiście uważam, że kupno tej gry nie było dobrym pomysłem i drugi raz bym jej nie kupił.
A jestem fanem poprzednich części.

Że nie dorasta poprzednim częścią do pięt to się zgodzę, jednak ja uważam że tej gry nie wolno przekreślać. Mi się tam ona podobała, mimo wielu błędów między innymi tych o których wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:35, predalien00 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie (Mora Sul) gdzie jest ten zaginiony assasyn lub strażnik którego
mam odszukać?

Jeszcze raz proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:16, predalien00 napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie (Mora Sul) gdzie jest ten zaginiony assasyn lub strażnik którego

> mam odszukać?
Jeszcze raz proszę o pomoc.

Wydaję mi się że odpowiedź na twoje pytanie jest w poradniku do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:35, predalien00 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie (Mora Sul) gdzie jest ten zaginiony assasyn lub strażnik którego
mam odszukać?

poszukaj na wykopaliskach w śród orków znajdziesz asasyna który cię do niedo zaprowadzi(a raczej do tego co z niego zostało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:48, Danio X napisał:

> Wiecie że w Gothicu są smoki. Ja znalazłem jaskinę pod Cape Dun (Miasto te jest na klifie,

> ale jest zejście na dół tego klifu)
Kolejny jest niedaleko Geldern, w ruinach, nad kopalnią siarek.

Szkoda, że nie mają one wpływu na fabułę, na przykład jakby było zadanie zabić wszystkie smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:51, Pluszak napisał:

> ...
> Może by tak uzasadnić, dlaczego ktoś ma nie kupować?? Ja na przykład bym polecił, bo uważam,

> że gra jest niezła.

Gra nie dorasta swoim poprzedniczkom do pięt. Fabuła nie trzyma się kupy,gra jest niezoptymalizowana,
sporo bugów mimo tego że na chwilę obecną wyszło kilkanaście łat, system walk jest nieprzemyślany
i to ujmując bardzo delkatnie. Za plusy można uznać grafikę ale tylko gdy gra się na naprawdę
mocnym sprzęcie, i świat gry - należy przyznać, że projektaci obszarów się postarali. Jednak
jako całość to jest porażka "Piranie" pojechały na magi tytułu i wcisneły graczom grę przeciętną.
Ja osobiście uważam, że kupno tej gry nie było dobrym pomysłem i drugi raz bym jej nie kupił.
A jestem fanem poprzednich części.

Ps. to jest tyko moja opinia. Może jak ktoś ma sprzęt za 20 tyś. zł. to urzeknie go grafika
na tyle, że ...

Według mnie "Gra nie dorasta swoim poprzedniczkom do pięt" to lekka przesada fabuła może nie wciąga tak jak w poprzedniczkach, ale ma swoje plusy jest dużo pobocznych misji a ja w Gothica 3 gram ponad 2 miesiące i mi się nie znudził jak w dzisiejszych czasach ukończenie większości najlepszych gier zajmuje mi niecały tydzień roboczy po czym gra szybko się nudzi a zwymaganiami to mam procka 1,7 GHZ 6600 Gt (karta) 1,5 GB ram (ddr1) i chdzi mi to płynnie na najniższych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos co sie dzieje z moim kompem dołozyłem mu RAM zeby gra lepiej chodziła mo i chodzi ale po 10min komputer zrzuca Fizyczny RAM wyskakuje komunikat na cały ekran na niebieskim tle aby odintalowac nowy sprzet itp. a przeciesz poza gra jest wszystko OK. Zamieniałem porty ramu miejscami i nic a dodam ze ram jest tej samej firmy co i ine niema pomyłki sprzetowej.Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:00, xardas akrobata napisał:

Czołem! Mam problem w Ben Erai, bo nie wiem gdzie szukać koczownika. Niejakiego Yespas''a(kazał
mi go zabić Campa). Może mi ktoś coś podpowiedzieć?


Też miałem dawno temu z nim problemy, a znalezienie go jest poprostu banalne. Idź z wyciągniętym łukiem/magią na pustynię za człowiekiem, który zlecił ci to zadanie. Yespas kręci się tam z grupą koczowników ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krotko.
Gram na patchu 1.12 i wystepuje bug niemoznosci nauczenia sie wyrobu trucizn u Eusebio w Ben erai. Czy to jest tylko pojedynczy moj przypadek czy to jest wpisane na stale? Az dziw bierze, ze w 3 patchu taki powazny blad, moze byc. Prosze jakby mogl to ktos sprawdzic czy tez to wystepuje u kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:37, muchy-polatuchy napisał:


Niestety, zatruwanie jest "skopanym" perkiem, i nigdzie nie można się tego nauczyć tak, aby działał. Nie poprawiono tego od wydania gry.
Kiedyś ktoś wypowiadał się nt. wpisania do konsoli komendy na naukę tegoż, tylko nie wiem jak to brzmiało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 23:34, Gabryiel napisał:

Wie ktoś ile dokładnie wyszło pathy do gothica 3


Jeśli się nie mylę, to cztery: 1.06, 1.08, 1.09 i 1.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz masz trochę racji Pluszak ale w ogole ja mam slaby sprzet i mocno skacze mi ta gra ale moim skromnym zdaniem gierka zamiata. Grafika na maxa jest poprostu niewyobrażalnie dobra, system walki moze i ma pare wad lecz wierze że zostanie poprawiony jakimś dobrym pathem.
pozdro 4all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 09:46, Fenos napisał:

Wiesz masz trochę racji Pluszak ale w ogole ja mam slaby sprzet i mocno skacze mi ta gra ale
moim skromnym zdaniem gierka zamiata. Grafika na maxa jest poprostu niewyobrażalnie dobra,
system walki moze i ma pare wad lecz wierze że zostanie poprawiony jakimś dobrym pathem.
pozdro 4all!

Fakt gra jest dobra ale nie wymiata.Najbardziej przeszkadzało mi to że gra mi bardzo skakała, poza tym w odróżnieniu od Gothic 1 i 2 tutaj nawet w środku gry byle dzik czy inny stwór(np.wilk) może Cię pozbawić większej części paska życia.A grałeś może w Obliviona?Bo moim zdaniem to ta gra wymiata i jest sto razy lepsza od G3 pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 23:47, Mr Black napisał:

> Wie ktoś ile dokładnie wyszło pathy do gothica 3

Jeśli się nie mylę, to cztery: 1.06, 1.08, 1.09 i 1.12.

a o nowym patchu nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować