Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 12:03, marlin15 napisał:

> > Wie ktoś ile dokładnie wyszło pathy do gothica 3
>
> Jeśli się nie mylę, to cztery: 1.06, 1.08, 1.09 i 1.12.
a o nowym patchu nic??


Na razie nic. Ale na pewno będzie, przynajmniej tak mówią twórcy. Mam tylko nadzieję, że nowy patch poprawi w końcu sztuczną inteligencję NPC-ów i potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos nowego patcha, to właśnie dlatego tak długo nic o nim nie słychać, bo ma dużo poprawić - m.in. właśnie AI NPC...czy poprawi też walkę wręcz nie wiadomo. Sam ciągle nie gram w G 3 mimo, że na tę grę czekałem ponad 3 lata - ale po tym co zobaczyłem, po odpaleniu gry i odbyciu kilku walk dałem sobie spokój...jeśli patch który pewnie niebawem się ukaże nie poprawi walki wręcz, ogólnego zbalansowania gry (czyli np. wyważenia trudności przeciwników, działania zbroi itd.), oraz AI NPC, to pozostanie czekać na dodatek. Czekałem 3 lata, poczekam i rok dłużej, albo sprzedam grę...Szkoda, że Piranha Bytes nie oceniła w porę, że ma za mały zespół, aby skończyć na czas tak rozbudowaną grę - naprawdę głupio się czytało tłumaczenia, że nie dali rady opracować animacji nurkowania (lub wspinania), bo mieli tylko jedną osobę od tego...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do was z moim problemem. Otóż chcę dostac się do Vareka w Monterze ale potrzebuję reputacji 75%, a mam 61% W solucji nie znalazłem więcej questów. Nieświadomie odrzuciłem quest z zastąpieniem niewolników i zabiłem najemnika w miejscu spotkań buntowników. Czy jak już to tak spaprałem to da się coś jeszcze zrobic czy muszę grac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:16, Aramil542 napisał:

Zwracam się do was z moim problemem. Otóż chcę dostac się do Vareka w Monterze ale potrzebuję
reputacji 75%, a mam 61% W solucji nie znalazłem więcej questów. Nieświadomie odrzuciłem quest
z zastąpieniem niewolników i zabiłem najemnika w miejscu spotkań buntowników. Czy jak już to
tak spaprałem to da się coś jeszcze zrobic czy muszę grac od nowa?

Mosi cos jeszcze być ja pamientam miałem rep 100% na arenie sprubuj jak nie byłeś lub Zadanie z mlekiem złodzeje zboza wymiana zmenczonych niewolników lojalność według tego szefa najemników(zapomniałem imienia) i szkatułka takiego kupca co go buntownicy napadli.

Ja mam pytanie znalazł ktoś inne chełmy niz pierwszy chełm paladyna i ten zrogami czy w całej grze są tylko dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:16, Aramil542 napisał:

Zwracam się do was z moim problemem. Otóż chcę dostac się do Vareka w Monterze ale potrzebuję
reputacji 75%, a mam 61% W solucji nie znalazłem więcej questów. Nieświadomie odrzuciłem quest
z zastąpieniem niewolników i zabiłem najemnika w miejscu spotkań buntowników. Czy jak już to
tak spaprałem to da się coś jeszcze zrobic czy muszę grac od nowa?



Zawsze możesz zastosować metodę "na chama":P. Poprostu całkowicie olewasz strażaka co zarania ci wchodzić do zamku i wbiegasz do niego, zabijasz dowódcę :D i czym prędzej uciekasz za miasto. Gdy przestaną cię gonić pijesz miksturki leczące i wracasz do miasta by wyeliminować resztę obrońców. System uzna, że zaczęła się bitwa o miasto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA mam jeszcze jedno pytanie czy moge wgrać wszystkie patche bo słyszałem ze niektóre w polskiej wersji są juz odpoczątku wgrane?? A jesli to prawda to które moge wgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:40, Gabryiel napisał:

Mosi cos jeszcze być ja pamientam miałem rep 100% na arenie sprubuj jak nie byłeś lub Zadanie
z mlekiem złodzeje zboza wymiana zmenczonych niewolników lojalność według tego szefa najemników
(zapomniałem imienia) i szkatułka takiego kupca co go buntownicy napadli.


No właśnie problem w tym że wszystko zrobiłem ale odmówiłem wykonania questa ze zmęczonymi niewolnikami, a tego najemnika co blokował miejsce spotkań zarąbałem. (wiem - lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 08:25, Aramil542 napisał:

> Mosi cos jeszcze być ja pamientam miałem rep 100% na arenie sprubuj jak nie byłeś lub
Zadanie
> z mlekiem złodzeje zboza wymiana zmenczonych niewolników lojalność według tego szefa
najemników
> (zapomniałem imienia) i szkatułka takiego kupca co go buntownicy napadli.

No właśnie problem w tym że wszystko zrobiłem ale odmówiłem wykonania questa ze zmęczonymi
niewolnikami, a tego najemnika co blokował miejsce spotkań zarąbałem. (wiem - lol)


Jakby ci się nie udało zawsze pozostają kody pamiętam że był kod na gościa który tam dużo daje może także podnieśc nam reputacje w każdym mieście na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko małe:
Kto uczy 2-go poziomu walki dwoma broniami i w jakim jest mieście?

I jeszcze jedno.
Gdzie są strażnicy Kaffu z Mora Sul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:44, verbum napisał:

Sam ciągle nie gram w G 3
mimo, że na tę grę czekałem ponad 3 lata - ale po tym co zobaczyłem, po odpaleniu gry i odbyciu
kilku walk dałem sobie spokój...jeśli patch który pewnie niebawem się ukaże nie poprawi walki
wręcz, ogólnego zbalansowania gry (czyli np. wyważenia trudności przeciwników, działania zbroi
itd.), oraz AI NPC, to pozostanie czekać na dodatek. Czekałem 3 lata, poczekam i rok dłużej,
albo sprzedam grę...Szkoda, że Piranha Bytes nie oceniła w porę, że ma za mały zespół, aby
skończyć na czas tak rozbudowaną grę - naprawdę głupio się czytało tłumaczenia, że nie dali
rady opracować animacji nurkowania (lub wspinania), bo mieli tylko jedną osobę od tego...ehh


Eee tam przesadzasz. Ja na początku też nie byłem grą jakoś bardzo zachwycony, czasem nawet ostro wqrzony, ale to przyszło z czasem. Kiedy stanąłem przed monumentalną świątynią w Bakareshu, pomyślałem sobie: "Kurcze ale wiele musiałem przejść [wszystkie części Gothika] żeby się tutaj znaleźć!". Naprawdę niewiele jest gier, które dają takie poczucie bycia w tym świecie po drugiej stronie szkła monitora i uczestniczenia w prawdziwej przygodzie. Jeżeli więc masz kompa, który grę pociągnie - nie czekaj, bo według mnie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:03, Bastian1311 napisał:

Mam pytanie.Czy gothic 3 nie bedzie mi się cioł na takim sprzęcie:
GeForce6600
procesor AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+
i ram 500


Powinien chodzić bez większych problemów.
Choć spodziewaj się raczej, że przy 512 MB Ramu i karcie serii 6600, że nie będzie mógł ustawić zbyt wysokich ustawień graficznych i gra momentami będzie sie przycinała.
Sugeruję pomyśleć o zakupie drugiego 512 ramu, co będzie inwestycją na przyszłość. Obecenie dla większości nowych gier 512 to zbyt mało pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze wczesniej działał na 1GB z wcięciami "dosc częstymi ale trwajacymi chiwlke" a teraz gdy dokupił 512 MB ram
Gothic 3 działa o wiele lepiej.
Ja chciał bym zobaczyc miedzy moim 2GB Ram a 3GB ram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można znaleźć Hjalte? Wiem, że jest w Klanie Młota, ale nie mogę go znaleźć. Mam też problem z zasięgiem widzenia w Nordmarze - wystarczy spojrzeć na screeny. Dlaczego w Nordmarze jest ciągle taka mgła, skoro w Myrtanie jest normalnie? Mój komp: Athlon XP 2600+, 2GB RAM, GeForce 7600 GT 256 MB. Grę mam w najnowszej wersji, sterowniki do karty graficznej też.

20070221012859

20070221012910

20070221012920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:12, Krychal napisał:

Mam pytanie jak dojść do Ishtar??

Jeżeli nie możesz znaleźć lokalizacji miasta przeszukaj forum - jest mnóstwo przydatnych mapek. Jeżeli nie możesz wejść do miasta to masz za niskie poparcie u Asasynów - trzeba mieć 75%. Najprościej je zdobyć tępiąc Koczowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie gdzie można nauczyć się wyrobu trucizn? próbowałem u alchemika w Ben Erai i ogrodnika w Lago, odbiera mi PN, ale umiejętności nie dodaje. Przy okazji - mam truciznę, miecz, umiejętność "zatruwanie broni", a mimo wszystko po podejściu do stołu alchemicznego mogę jedynie tworzyć mikstury.
bartek0700
> Dlaczego w Nordmarze jest ciągle taka mgła, skoro w Myrtanie jest normalnie?
Realizm - w Nordmarze są zamiecie śnieżne utrudniające widzenie, nie przejmuj się, miałem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 01:30, bartek0700 napisał:

Wie ktoś gdzie można znaleźć Hjalte? Wiem, że jest w Klanie Młota, ale nie mogę go znaleźć.
Mam też problem z zasięgiem widzenia w Nordmarze - wystarczy spojrzeć na screeny. Dlaczego
w Nordmarze jest ciągle taka mgła, skoro w Myrtanie jest normalnie? Mój komp: Athlon XP 2600+,
2GB RAM, GeForce 7600 GT 256 MB. Grę mam w najnowszej wersji, sterowniki do karty graficznej
też.

mhmmm no nie mam zielonego pojęcia, pamiętam jak grałem u kumpla w angielską wersje i na średnio niskich graliśmy i płynąłemw strone nrdmaru i tam gdzie są klify to też mieliśmy takie coś ( nie było widać tego co jest daleko tylko takie kontury) osobiście u siebie nie byłem jeszcze w nordmarze więc ci nie powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem drugi raz przechodzę grę GOTHIC 3 i nie mogę znaleść towary dla Ukrassa, jak grałem wcześniej to były w jaskini Ortegi, ale teraz tam ich niem. Całą jaskinie przeszukałem cztery razy, ale ich tam nie ma. Czy ktoś wie gdzie mogą być. Możę to jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować