Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 20:06, Inssajdor napisał:

oj nie wchodz w szczegóły a zkąd tego craca


Na prawdopodobnie pierwszej płycie. Lub którejś z pozostałych. Chyba że masz DVD.
Klikasz 2 przyciskiem na ikonę z grą, szukasz katalogu CRACK, wchodzisz w to, kopiujesz CRACKA i wklejasz tam gdzie zainstalowałeś grę. Powinna pojawić się informacja że istnieje już taki plik i czy chcesz zastąpić go. Klikasz ok i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:09, Vidmol napisał:


> oj nie wchodz w szczegóły a zkąd tego craca

Na prawdopodobnie pierwszej płycie.

Jako brygadzista powinieneś już wiedzieć , że piractwa uczestnicy tego forum nie popierają , a przynajmniej nie powinni tego robić , więc może nie udzielaj rad w temacie crackowania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:18, KrzychW napisał:

>
> > oj nie wchodz w szczegóły a zkąd tego craca
>
> Na prawdopodobnie pierwszej płycie.
Jako brygadzista powinieneś już wiedzieć , że piractwa uczestnicy tego forum nie popierają
, a przynajmniej nie powinni tego robić , więc może nie udzielaj rad w temacie crackowania
gier.


Wiem, wiem. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:22, Vidmol napisał:

Wiem, wiem. Sorry.

Nie mnie.Ja jestem tylko uczestnikiem forum i mogę co najwyżej wypowiedzieć się na jakiś temat w sposób nie kolidujący z regulaminem , ale Wielcy Bracia(i siostry) patrza na wszystkich i mogą zareagować.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do SPEED''s
Wychodząc z Cape Dun idż prosto i rozglądaj się na boki co do ostatnich wilków są one tuż tuż niedaleko obok zbiegłego niewolnika Hareka. Poprostu idziesz prosto na skarpę i w oddali zobaczysz 3 wilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:03, Vidmol napisał:

Może masz pirata ?
Trzeba skopiować CRACK''a jeśli tak.


Jeśli ma pirata to chyba nie powinieneś mu jeszcze doradzać co ma robić, co nie? Ty w tej chwili doradzasz komuś jak w nielegalny sposób uruchomić grę, a crackowanie gier nie jest legalne i w regulaminie mamy na to paragrafy, które jasno mówią co mam w takim przypadku czynić:
http://www.gram.pl/regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Piractwo

*propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
*wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików...

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
*nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl

... a więc ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:06, Inssajdor napisał:

> Może masz pirata ?
> Trzeba skopiować CRACK''a jeśli tak.
oj nie wchodz w szczegóły a zkąd tego craca


To ja też nie będę wchodził w szczegóły tylko bedę odrazu banował.

http://www.gram.pl/regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Piractwo

*propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
*wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
*nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam małe pytanko
Gdyz moj kolega uzykotwnik marlin15 chciał dzisiaj dodać posta a tu widzi ze ma status -3 i bana ??
Najlepsze to jest to ze on nie wie za co??
Czy Mógłbys powieidziec za co dostał BANA? Chyba ze zaszłą jakas pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem odebrać danine na farmie domenika więc wychodze z montery i ide dłuszszą drogą bo wiem że tam są gońcy leśni nagle atakuje mnie orkowy patrol oczywiście zabijam.pokazuje mi się że pszeszedłem misje u gońców leśnych której jeszcze nie wziołem i komp mi się zawisił i musze znowu z montery isć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:40, czarek.k napisał:

miałem odebrać danine na farmie domenika więc wychodze z montery i ide dłuszszą drogą bo wiem
że tam są gońcy leśni nagle atakuje mnie orkowy patrol oczywiście zabijam.pokazuje mi się że
pszeszedłem misje u gońców leśnych której jeszcze nie wziołem i komp mi się zawisił i musze
znowu z montery isć...

No to misje masz zaliczoną, ale to pewnie przypadek z tym zawieszeniem kompa...
No i niepotrzebnie ich na razie zabijałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:18, Guciothic napisał:

> miałem odebrać danine na farmie domenika więc wychodze z montery i ide dłuszszą drogą
bo wiem
> że tam są gońcy leśni nagle atakuje mnie orkowy patrol oczywiście zabijam.pokazuje mi
się że
> pszeszedłem misje u gońców leśnych której jeszcze nie wziołem i komp mi się zawisił i
musze
> znowu z montery isć...
No to misje masz zaliczoną, ale to pewnie przypadek z tym zawieszeniem kompa...
No i niepotrzebnie ich na razie zabijałeś...




mi się zawsze tak dzieje że jak np.zabiore demonowi pierścień adanosa to mi się pokazuje że zaliczyłem misje odnalezienia tego pierścienia choć jeszcze jej nie wziołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 20:09, Skarmory napisał:

G 3 jest grą dziwną. Tnie mi się na najniższych i na najwyższych. :)



Sprobuj sciagnac patcha ze strony gram i zainstalowac nowe stery do karty graficznej ze strony nvidii i oczywiscie zrobic defragmet dysku na ktorym masz zainstalowanego gothica pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 10:43, mati22222 napisał:

Dzieje ci się tak poniewarz nie masz wystarczającej ilości RAM-u. Przestaje się ciąć dopiero
przy 1.5gb.


ja mam 2gb i także się przycina może nieco mniej ale nadal - g3 - bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 11:08, scott napisał:

ja mam 2gb i także się przycina może nieco mniej ale nadal - g3 - bubel

Pod względem technicznym jest słabiutko.Przycinki na każdym chyba sprzęcie , zapadanie się w grunt , ześlizgiwanie z rozmaitych powierzchni i wnikanie w ściany , to Gothicowa codzienność.W Nordmarze jest jedno miejsce , gdzie za każdym razem jak tamtędy przebiegam , to widzę stadko bizonów albo lecące w dół z wysokiej góry , albo wbiegające w ścianę tej góry.O problemach z nie pojawieniem się jakiejś postaci , to szkoda wspominać.Aha.Kilka razy zablokowałem sobie niektóre questy używaniem dialogów w rozmowie w nieodpowiedniej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 11:24, KrzychW napisał:

> ja mam 2gb i także się przycina może nieco mniej ale nadal - g3 - bubel
Pod względem technicznym jest słabiutko.Przycinki na każdym chyba sprzęcie , zapadanie się
w grunt , ześlizgiwanie z rozmaitych powierzchni i wnikanie w ściany , to Gothicowa codzienność.W
Nordmarze jest jedno miejsce , gdzie za każdym razem jak tamtędy przebiegam , to widzę stadko
bizonów albo lecące w dół z wysokiej góry , albo wbiegające w ścianę tej góry.O problemach
z nie pojawieniem się jakiejś postaci , to szkoda wspominać.Aha.Kilka razy zablokowałem sobie
niektóre questy używaniem dialogów w rozmowie w nieodpowiedniej kolejności.


cóż fakt - u mnie po pierwszym zachwycie i ukończeniu gry - g3 już wyleciał z hdd a gierka poszła na allegro (tam też ją kupiłem hehe) - wróciłem do Obliviona -
ale jest jedna rzecz która w gothicu III zrobiła na mnie wrażenie - muzyka !! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować