Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

****** Potencjalny spoiler********
Przed zakupem mikstur u alchemika w Cape Dun warto zrobić sejwa. Kupiłem u niego mikstury podnoszące na stałe siłę, manę a potem okazało się, że moje pieniądze i różne fanty, które dałem w zamian były u alchemika, ale jego mikstur u mnie nie było. Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale na wszelki przypadek ostrzegam... :(
********Koniec potencjalnego spoilera*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 21:11, Revenant napisał:


No i co CDP, tak zrobiliście polską wersję, której nie widać?



Taaa....a używasz może ge3.ini z niemieckiej wersji? Jak tak, to nic dziwnego- gra próbuje wczytać niemieckie texty :P Jak nie, to masz bardzo dziwny błąd :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:11, Revenant napisał:

....


1.Odinstaluj Gothica 3
2. Usuń cały folder Gothic 3
3. Zainstaluj ponownie
4. Have fun :):):)

Prawdopodobnie zostały jakieś pliki z wersji niemieckiej, które powodują te błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypominam o sobie :P

Mi się gra dosyć dobrze, lecz po 5 minutach gry, wyłącza się ona nagle i pokazuje się taki błąd :
Gothic3.exe
caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION
in module <UNKNOWN> at 001B:00E9EB57

Mój sprzęt:
512 RAMu
GeForce 6600GT 128mb
AMD Athlon 2100+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:01, Collapse napisał:

Jeszcze raz przypominam o sobie :P

Mi się gra dosyć dobrze, lecz po 5 minutach gry, wyłącza się ona nagle i pokazuje się taki
błąd :
Gothic3.exe
caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION
in module <UNKNOWN> at 001B:00E9EB57

Mój sprzęt:
512 RAMu
GeForce 6600GT 128mb
AMD Athlon 2100+


prawdopodobnie to wina RAMu.
Miałem tak w Gothicu 2. Dokupiłem jedną kość i problem zniknął.
Spróbuj zmniejszyć detale w ustawieniach, może coś pomoże, ale sprzęt to masz deczka słaby jak na g3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:36, KrzysztofMarek napisał:

> Podczas instalacji wyskakuje mi błąd: "Error 1723. Wystąpił problem z pakietem instalatora

> Windows. /.../
Znajdziesz odpowiedź w wątku z bugami o Ghoticu 3. Ogólnie chodzi o to, że musisz mieć właściwy
instalator Windows - Windows Installer 3.1. Link jest stasznie długi i przepisyjąc go pewnie
gdzieś bym się pomylił

Zainstalowałem Windows Installer 3.1 i GIII mi chodzi. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mi też czasem brakuje pewnej rzeczy, a mianowicie tej liniowości :) W G3 możesz robić co chcesz, iść gdzie chcesz, a przecież w poprzednich częściach twórcy gry przyzwyczaili nas do określonej już na początku ścieżki poczynań. Mam zadanie "Znajdź Xardasa" i nic więcej, żadnych szczegółów itp., a do tego cały wielki świat stoi przede mną otworem, to dla mnie trochę dziwne :) Wracając do twojego postu, to chyba jednak za dużo grasz w
MMO, że nie możesz docenić G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:38, walgierz napisał:

Za spoiler uważam informację "Lee
przejdzie na stronę orków i zabije Diego"


Skąd wiedziałeś? Tak się właśnie kończy gra ^^.

Dnia 03.11.2006 o 20:38, walgierz napisał:

I takich właśnie postów chciałbym uniknąć. Bo nikomu z nich pożytku nie przybędzie
a popsuć zabawę mogą.



Generalnie przejąłem się tym z tego powodu, że coraz więcej postów będących odpowiedziami na pytanie o misje ludzie uznają za spoiler i zrobiło się mniej więcej jak z nowymi przepisami bhp - wszędzie "caution wet floor" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:55, uchal napisał:

jak myślici kiedy będzie dodatek do G3 ???????????

Obejrzyj HYPER ,czegoś jeszcze nie dodali ,czyli będzie dodatek i to chyba dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas instalacji wyskakuje mi coś takiego

W pliku "D:\Gothic III\engine.dll" wystąpił następujący błąd
Dostępnych jest więcej danych
(0xea)

Co robić? pomóżcie pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:58, GanD napisał:

A tak swoją drogą, pomijając już dziwacznie i nie wiem po co zmieniony system walki, nie uważasz,
że możliwość posiadania ognistego miecza praktycznie na początku gry (bo już w Reddock po wykonaniu
kilku zadań), to nie jest lekkie przegięcie? Zainwestowałem sobie w kowalstwo i jak na razie
na guzik się to zdało, bo ów miecz i tak jest o niebo lepszy od dwuręcznego.


Cóż - efektem tego, że nas heros od początku jest przypakowany, jest oczywiście gama lepszych broni.
Choć fakt faktem, że można to było inaczej zbalansować. Taki artefakt był z reguły premią w skrzyni pokonanego bossa któregośtam aktu. Tymczasem już na początku...
Również mam zastrzeżenia do broni 2h. Także używam miecza ognistego, a potem półtoraka - zwykły dwuręczny jest znacznie gorszy, choć wymaga większej siły.
Zresztą będąc mistrzem miecza nie widzę sensu używania krótkiej broni 2h.

A co do kowalstwa - to akurat przydaje się bardzo. Inwestycja w skrypt miecza półtoraręcznego, przy odpowiedniej ilości surowców, zwórci się z kilkusetprocentową nawiązką!!!
No a potem robimy bronie magiczne - choć też nie wiem na co mi miecz rubinowy...

Dnia 03.11.2006 o 20:58, GanD napisał:

I ta zawrotna prędkość zdobywania leveli, grałem może 3h, a już mam 8 poziom i bez problemu
rozkładam 4 orków (którzy teoretycznie powinni mnie zabić w mgnieniu oka, ale co poradzić,
gdy walczę z jednym, a pozostali grzecznie się przyglądają...).



To akurat mi się podoba - gra jest dość trudna, będziemy mieli doczynienia często z przeciwnikami, więc szybkie lewelowanie okaże się przydatne. Nie trzeba już będzie ciułać na kolejne procenty walki czy zastanawiać się nad sensem zdolności alchemicznych czy myśliwskich.

Co do orków - teoretycznie niedawno rozwaliliśmy dwór Idorah :]. Tak więc orkowie to dla nas chleb powszedni. Tylko czemu patrol stanowi mniejszy problem niż zwierzak?

Dnia 03.11.2006 o 20:58, GanD napisał:

Jak na razie problemy miałem tylko z jaszczurami, bo kilka loadów zajęło mi opanowanie metody
na ich skuteczne uśmiercanie, a tak to... rach ciach i następny proszę :/


Również nauczyłem się, że jaszczury czy dziki najlepiej rozwalać kosą/halabardą. Inaczej może być ciężko.

Dnia 03.11.2006 o 20:58, GanD napisał:

To wszystko wrażenia z normalnego poziomu trudności, na najwyższy przerzucę się przy ponownym
przechodzeniu gry. W tym tempie to chyba nie będzie trzeba długo czekać na filmik końcowy,
chyba że w końcu spotkam na swej drodze "COŚ".


Oj trzeba będzie, trzeba :].
Generalnie wątek główny związany jest ze zbieraniem artefkatów (to chyba wiemy już od początku), a ich zbieranie do długa droga nawiązywania nowych znajomości i zdobywania pozytywnej reputacji.
Natomiast zdobywanie miasta... zanim odbiłem Monterę na jakimś 15lvl''u minęło dobre 1,5h :D (i z 10 loadów).


Trzeba przyznać, że zaszło tu wiele zmiana. Sporo rzeczy jest nadal niedopracowanych, ale mamy także nowe jakości zamiast powielania schematu. A to spory plus przy sequelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:54, dc6667 napisał:

PS. Dlaczego w edycji zwyklej jest pewnie mapa taka jak my mamy w EK, i dlaczego jest poradnik
i instrukcja taka jak w EK i na papierze kredowym a tak strasznei EK miala byc wyrózniona!


Tak bardzo Ci zależy na tym, żeby inni dostali mniej???

Przeczytaj dokładnie spis zawartości, żeby dowiedzieć się, iż posiadacze EK dostają unikalny na skalę światową artbook, soundtrack, wisiorek, specjalne pudełko i mapę na lepszym materiale.


A dla mnie, jako fana te w/w kolekcjonerskie gadżety są crapem :], i najbardziej zadowolony jestem z edycji "empikowej", gdzie dodają koszulkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 23:34, Lipapol napisał:

A do mnie Gothic jeszcze nie doszedl (smieszne)


Wejdź na stronie Masterlinka i wpisz numer swojej przysłki (podanym na koncie sklepu Gram.pl).
Zobaczysz czy przypadkiem kurier nie odbił się o pustego domu.

Zawsze można zadzwonić do firmy i podać godziny, w których na pewno będzie się dostępnym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby atakowali wszyscy naraz to z 2 orkami bysmy nie wygrali... szkoda ze jak ktos nas uderzy to daje nam kombosy jak w dragon ballu :)

system walki jest super!!! no ale dlaczego nie am roznicy miedzy zerowym a pierwszym poziomem walki mieczem?? nie widze jakios roznicy:./
ognisty miecz?? gdzie??:/ ja znalazlem tylko zwoj do przywolania no ale on mi znika po chwili:/
narazie walcze poltorarecznym czy jakos tam...najgorzej jak ktos do nas z luku daje:/
na pierwszych 10 lvlach mialem 58pkt niew wykorzystanych... szkoda kasy... po cap dunie nazbieralem kasy i mi ciagle pkt brakuje:) walki na arenie sa dość łatwe ( w cap dunie radze zakosic tarcze 2 przeciwnikowi:P)
najgorsze sa dziki :) osobiscie omijam je SZEROKIMI łukami :)(najlepiej je pozabijac z luku :))

ciagle mam te glupie biale paski na ekranie:/ jak to naprawic?
No i jest problem z plyta...jest polamana!! na srodku asz do polowy bialego terenu widac pekniecie... jak wyginam to mi "skrzypi" mam nadzieje ze nei sprawi do dalszych problemow;)

jak naraze moja ocena 8,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat o Masterlinku, kurierach itd. , tylko o grze.
Masz coś do powidzenia o grze? Pewnie nie, bo jej jeszcze nie masz.
Więc dopisuj się w odpowiednich wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 23:40, diablolod napisał:

gdyby atakowali wszyscy naraz to z 2 orkami bysmy nie wygrali... szkoda ze jak ktos nas uderzy
to daje nam kombosy jak w dragon ballu :)

system walki jest super!!! no ale dlaczego nie am roznicy miedzy zerowym a pierwszym poziomem
walki mieczem?? nie widze jakios roznicy:./


Jest - masz większe prawdopodbieństwo powalenia na ziemię

Dnia 03.11.2006 o 23:40, diablolod napisał:

ognisty miecz?? gdzie??:/ ja znalazlem tylko zwoj do przywolania no ale on mi znika po chwili:/


Jeden powinieni być w skrzyni w latarni, w której przetrzymywany jest Wenzel (choć nie wiem czy zawsze, bo często zawartość skrzyni jest losowa).

Dnia 03.11.2006 o 23:40, diablolod napisał:

narazie walcze poltorarecznym czy jakos tam...najgorzej jak ktos do nas z luku daje:/



Wystarczy biegać na około i, jak wystrzeli, podbiec sprintem.

Dnia 03.11.2006 o 23:40, diablolod napisał:

najgorsze sa dziki :) osobiscie omijam je SZEROKIMI łukami :)(najlepiej je pozabijac z luku
:))


W ogóle zwierzęta są do tego stopnia upierdliwe, a loading do tego stopnia długi, że potem zacząłem w ogóle unikać walki - zwłaszcza z krwiopijcami :|.

Dnia 03.11.2006 o 23:40, diablolod napisał:

No i jest problem z plyta...jest polamana!! na srodku asz do polowy bialego terenu widac pekniecie...
jak wyginam to mi "skrzypi" mam nadzieje ze nei sprawi do dalszych problemow;)


W takim razie odeślij prędko do CDP, bo Ci pęknie w najbardziej ekscytującym momencie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować