Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 11:53, netka1984 napisał:

Mam pytanie do posiadaczy Gothica:
1) czy G3 jest podobny do Obliviona??
2) czy widok bohatera jest z oczu czy zza pleców??
3) czy według was gra pójdzie na bartonie 2,5, 1GB, GF 6600GT??


gram na prawie identycznym zestawie (barton 2,6, 1,5 GB, GF 6600GT). na średnich detalach w 1024x768. chodzi płynnie, zacina b. rzadko np. lekko przy deszczu. warto zrobić format dysku i mieć Win xp z SP2.
widok gothicowy, oczywiście zza pleców
gothic dla mnie zdecydowanie lepszy - nie razi schematycznością świata i fabuła zdecydowanie lepsza. także większy realizm,nie ma tak jak w oblivion,że nawet jako heros musisz męczyć się z byle goblinem,bo gra dopasowuje go do twojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne:
1. Windows(R) 2000/XP
2. Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny
3. 1024 MB RAM
4. Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)
5. 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym,
6. DirectX(R) 9,0c
7. kart dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 8,1
8. napęd DVD

Wymagania zalecane:
1. Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 3 GHz lub równorzędny
2. 1,5 GB RAM
3. Karta graficzna ATI X1600 lub lepsza, GeForce 6800 lub lepszy, przynajmniej 256 MB


Oficjalny spis kart graficznych pod którymi działa Gothic 3:

• NVIDIA GeForce 7800 series
• NVIDIA GeForce 7900 series
• NVIDIA GeForce 6800 series
• NVIDIA GeForce 6600 series
• ATI X1900 series
• ATI X1800 series
• ATI X1600 series
• ATI X850 series
• ATI x800 series
• ATI x700 series
• ATI x600 series
• ATI Radeon 9800 series
• ATI Radeon 9700 series


[MOD] Sol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:31, Ufo2 napisał:

> Czy Gothic III pojdzie mi na maksymalnej jakosci na :
> GeForce 6800GS Silent FX
> Intel Pentium 4 541 3.2GHz
> 1.5GB RAM
>
> Prosze o odpowiedz


Nie ma takiej opcji. Powinien pójść na medium.

@bambadil - 2 miecze - asasyni, złodzieje - nie wiem, magowie - nie wiem:P

A na jakim sprzecie pojdzie mi na maksymalnej jakosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:34, Liqid napisał:

Heh. Działa mi mimo supersłabego procka AMD 1,8 i karty ATI 9200 gra działa mi na absolutnie
minimaknych ustawieniach, i to nawet nie tak źle. Jak dotąd wysiekłem orków z pierwszego miasta
i wykradłem wszystko co się da. Fajnie jest zrobione zbieranie ziółek - od razu są widoczne
i jest ich więcej. Choć wszystko wydaje mi się trochę za pustawe - jak dotąd byłem tylko w
pierwszej wiosce, ale trochę mało urozmaicone te tereny.

Chodzi o to, że na najniższych detalach masz wyłączoną roślinność. Ja gram na średnich i też jest dosyć pusto, ale jak włączyłem na najwyższych to jest bardzo ładnie i wcale nie pusto. Grałbym na najwyższych, ale mam tylko 1 Gb Ramu i jak wchodzę gdzieś, gdzie jest więcej niż 3 osoby to gra zaczyna ciąć niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:30, Bambadil napisał:

kolejny zestaw pytań:P
kto może mnie nauczyć walki 2 ostrzami?


Chyba dopiero ktoś w Varancie.

Dnia 04.11.2006 o 12:30, Bambadil napisał:

gdzie są ci "złodzieje zbóż" ??, czy to są ci których napotykasz na prawo od domu Dominika


Na szczęsci nie Ci :D. Dojdź do farmy zboża i za nią skręć w lewo idąc wzdłuż skały w kierunku Okary.W końcu zobaczysz drewnianą palisadę i kilku

Dnia 04.11.2006 o 12:30, Bambadil napisał:

gdzie jeszcze oprócz w Reddock jest/są mag/magowie ognia??


W każdym obozie buntowników, w klasztorze oraz u króla :]. Poza tym jednego będziesz mógł znaleźć (i uwolnic) idąc doliną w dół od ogniska buntowników i Masona przy Monterze, tuż za farmą bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kartę graficzną jak Ty, z tymże mniej ramu i ciut gorszy procek.
Chodzi niemalże na najwyższych(!) - co prawda kosztem góra 15 fps''ów :D, ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko było kiedyś wspominane, że będzie demo G3 i jak z tym demkiem jest czy go nie ma ??? bo chciałbym jeszcze zobaczyć jak na moim sprzęcie będzie gra śmigała zanim kupie oryginała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:57, kepny napisał:

Mam pytanko było kiedyś wspominane, że będzie demo G3 i jak z tym demkiem jest czy go nie ma
??? bo chciałbym jeszcze zobaczyć jak na moim sprzęcie będzie gra śmigała zanim kupie oryginała
:]



Generalnie nie było zapowiedzi tylko "legenda o demie Gothica 3" :D. Istniały tylko przypuszczenia - wedle ostatniej mody demo wychodzi tuż przed albo tuż po premierze. Tymczasem premiera niemiecka pół miesiąca temu, a Tu cisza (poza infem o nowych patchach xp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak mi coś śmierdziało bo już demko powinno być dawno :/ w sumie kupując G3 niczego nie tracę wiem, że pogram ale zawsze to chciałem wiedzieć jak to będzie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy widzieliscie jakies geste lasy lub obszar pokryty takim lasem ( tak jak w poprzednich czesciach ) czy raczej jest on tak porozrzucany ?? Czy sa jakies bagna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Rewolucję w Monterze mam już za sobą. Męczyłem się przeszło półtorej godziny, walczyłem sam, bo żaden z buntowników nie chciał pomóc. Ale miasto wyzwoliłem. Jeśli trzeba tak zrobić jeszcze z kilkoma mieścinami... Mnóstwo roboty. Pod tym względem twórcy naprawdę się nie popisali...
Mam pytanie w związku z Monterą: gdzie znajduje się runa teleportacyjna do tego miasta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w jednym queście.

*****SPOILER*****
Przy Monterze Mason zleca mi zabicie 6 krów na farmie, aby podał mi hasło do rebelianckiego informatora.
*****KONIEC*****
Zabijam wszystkie krowy, ale Mason nie chce ze mną gadać :(
Muszę zrobić coś jeszcze? Czy może jest to bug i pomoże tylko wczytanie wcześniejszego save''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:14, Bumber napisał:

Mnóstwo roboty. Pod tym względem twórcy naprawdę się nie popisali...


ja narazie żadnych miast nie wyzwalam, nie chce mi się :) wykonuje wiekszość questow i ide dalej, teraz jestem w Vengardzie i mój sprzęt jest w tej chwili strasznie zażynany... ale ogólnie gra się świetnie :)

Dnia 04.11.2006 o 13:14, Bumber napisał:

Mam pytanie w związku z Monterą: gdzie znajduje się runa teleportacyjna do tego miasta? Z góry dziękuję za odpowiedź.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:19, cinus` napisał:

ja narazie żadnych miast nie wyzwalam, nie chce mi się :) wykonuje wiekszość questow i ide
dalej, teraz jestem w Vengardzie i mój sprzęt jest w tej chwili strasznie zażynany... ale ogólnie
gra się świetnie :)

Ja staram się być konsekwentny. Wyzwoliłem Ardeę, Cape Dun, a teraz Monterę. I chyba dam sobie spokój, bo zaczynam mnie to nudzić. Też udam się do Vengradu... Czas ruszyć główny wątek. :)

Dnia 04.11.2006 o 13:19, cinus` napisał:

Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować