Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

tez mialem ten problem, poprostu gdy chcesz zabic krowy zdejmij pancerz bo zapewne masz ob buntownikow wiec dla tego Cie chca zabic, gdy go zdejmiesz to mozesz krowy zatluc i nikt nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterzea mianowice z reputacja. Mam 67 pkt a zeby dostac sie do zamku musze miec 75. Zrobilem wszystkie zadania jakie mi powierzono i co dalej !!?? W miescie i na farmach zrobilem wszystko co mi kazano i to ciegle za malo:/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie mogę znaleść bandytów, z Oregą na czele, bo w pradniku pisze że mam stanąć tam gdzie był orkowy patrol, i oglądnąć się za jakąś kotliną. Ale nic nie widzę.
to może ktoś mi poda w którym kierunku mam iść, albo obok czego się znajduje ta jaskinia. please!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno doszedłem do Nordmaru i msuzę poweidzieć, że mi się tam podoba :) naprawdę fajnie to zrobili, bardzo łatwo stracić tam orientację, więc trzeba się pilnować...

a i mam pytanko: czy w Klanie Wilka lub Młota jest gdzieś jakiś kamień teleportacyjny? jak tak to gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:04, Bambadil napisał:

coooo??? czyli będę musiał zabić tego demona SAM??????jeśli tak, to se ten demon jeszcze pożyje:P:P:P
a teraz jak myślicie, teleportować się do zamku czy iść do Nordmaru?? bo mnie ciągnie do zamku
ale tam jest dość.............orkowo;) chociaż w Nordmarze z tego co słyszałem jest jeszcze
gorzej:/:/:/ więc jak mi radzicie?? Nordmar czy Król Robhar?????(pytam zwłaszcza tych którzy
byli już tu i tu!!!)


Spoiler pomocny
Demona nie sam nie zabijesz . Pomóc ci może Gorn , który jest więziony w tym obozie orków przed Gothan.
A włąsnie a propo teleportacji do zamku. W poradniku który był dołączony do gry było napisane że teleportujesz się odrazu do Sali tronowej króla, i tam jest błąd . Teleportujemy się do Świątyni i później musimy przejśc połowe miasta pełne orków i dojśc do króla i moje pytanie gdzie znajduje się zamek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:42, olki77 napisał:

W poradniku który był dołączony do gry było napisane że teleportujesz się odrazu do Sali tronowej króla, i tam jest błąd .


zauważyłem, że poradnik ma trochę błedów, np. w jednym quescie musialem znaleźć bandytów i w poradniku pisalo, że sa na południe do farmy, a w rzeczywistości byli na północ od farmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że pomaga mi Gorn ale ja poszedłem z nim już do Gothy wybiłem "parter" z zombiaków i stanąłem przy schodach na których Gorn też stanął, ja poszedłem wybić kopalnię czy coś tego rodzaju w poszukiwaniu kamienia teleportacji, wracam, a Gorna już na tych schodach nie ma:/:/:/ w obozie orków też go nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 16:37, cinus` napisał:

a i mam pytanko: czy w Klanie Wilka lub Młota jest gdzieś jakiś kamień teleportacyjny? jak
tak to gdzie jest?


przed chwila doszedlem do klanu wilka i kamien teleportacyjny jest u kogos w chacie ale nie pamietam u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:21, WorldWar3PL napisał:

Program musisz umieścić w folderze z grą, w folderze "ini" , tam gdzie są pliki ini. Dopiero
wtedy po użyciu będą widoczne efekty.


u mnie mimo zastosowania tego co napisałeś programik nie przynosi żadnych efektów (można poznać po dacie edycji pliku ini we właściwościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz gdzie jest Król Rhobar , bo nie mogę znaleźć tego zamku a w mieście pełno orków . Nawet z nimi nie walcze tylko biegne ile sił mam w nogach.
A tak samo z Złodziejemi pszenicy piszą w tym poradniku gdzie to jest , a tam patrze nie ma nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 16:42, olki77 napisał:

gdzie znajduje się zamek ??


idz non stop tam gdzie orki:P mozna do sali tronowej sie teleportowac...problem w tym ze ta rune znajdziesz w sali...takze tak czy siak musisz wybic orkow...rhobar ma ciekawe informacje ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:01, olki77 napisał:

A wiesz gdzie jest Król Rhobar , bo nie mogę znaleźć tego zamku a w mieście pełno orków . Nawet
z nimi nie walcze tylko biegne ile sił mam w nogach.


musisz się przemknąć między tymi orkami, albo rozwalać wszystkich pokolei, droga do króla jest trochę długa i ciężko jest ją oipsać, więc musisz się trochę nałazić i porozglądać.

Dnia 05.11.2006 o 17:01, olki77 napisał:

A tak samo z Złodziejemi pszenicy piszą w tym poradniku gdzie to jest , a tam patrze nie ma nic .


pisząc o pomyłce w poradniku z tymi kierunkami miałem na myśli własnie ten quest ;) idź na północ w kierunku lasu, po drodze będzie troche zębaczy i gdzieś za nimi będą Ci złodzieje pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:05, cinus` napisał:

musisz się przemknąć między tymi orkami, albo rozwalać wszystkich pokolei, droga do króla jest
trochę długa i ciężko jest ją oipsać, więc musisz się trochę nałazić i porozglądać.


Czyli zostałą przebycie drogi w biegiem ale to tak pewnie na samym końcu jest ??

Dnia 05.11.2006 o 17:05, cinus` napisał:

pisząc o pomyłce w poradniku z tymi kierunkami miałem na myśli własnie ten quest ;) idź na
północ w kierunku lasu, po drodze będzie troche zębaczy i gdzieś za nimi będą Ci złodzieje
pszenicy.


Tam gdzie Rufusem uciekałem? Zabiłe, te zębacze i znalazłem tam jakieś obozowisko była tam skrzynia (w srodku rudy troche było) Ale tych gości nie widziałem i stoi tam jeszcze wieżyczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, zamierzam wymienić mojego grata na coś lepszego i chciałbym zapytać czy nie znacie jakiejś karty za 350 zł co udźwignie G3 na płynnym low?? Bo ja się na tym nie znam.

P.S. Czy:

Intel Pentium 3.2 Ghz
Sapphire Radeon X1300 512 MB (czy ta karta jest dość dobra?? Nie znam się. ;)
1024MB RAM

Udźwignie gothica na płynnym low-medium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo usilnych prob przekonania sie do gry jest to dla mnie nie wykonalne. Wyedytowalem kilka razy pliki ini, uzylem G3Optmizera i mimo to gra dalej skacze niemilosiernie chocby na srednich detalach. Pomijajac to, ze moim zdaniem G3 wyglada duzo gorzej niz Obek. Jesli gra teraz jest tak niegrywalna, to az boje sie mysle co bylo w wersji 1.0. To bylo najgorzej wydane 115 zl w zyciu. A moglem kupic headseta :/ Czekam na jakis patch optymalizujacy kod gry, bo bez tego gra jest na moim komputerze absolutnie niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:49, Isar napisał:

Mam bardzo poważny problem z grafiką w Gothic 3, a mianowicie chodzi o to że jak wyłącze
rozmazywanie krajobrazu to tekstury mi się psują, widze przez nie oraz rzucają taki dziwny
cień. Proszę popatrzeć na screena załączonego do tego posta... Wie ktoś jak to naprawić. Mój
sprzęt to Althon 64 3000+ GeForce 6600 oraz 1 GB ramu Kongstona. Mam zainstalowany najnowszy
Direct 9.0c z płyty oraz najnowsze sterowniki nVidi 91.47.... Help :D

Zainstalowałem strewniki nowsze 93.71 i... dalej to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować