Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Witajcie mam problem gdy wlanczam gothic 3 to pokazuje mis ie reklama joowod,piranha bytes,nividia i bum biale okienko leci muzyka i po 30 sec komp daje reseta
Moj komp :
Ati Radeon 9250 128mb
Amd Athlon 2000+
1659 mghz
728 mb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Gothic 3 :) juz nie moge sie doczekac kiedy zagram w tą jakże prestiżową gre :D chociaz nie wiem kiedy to nastąpi bo mój komp by chyba wybuchł gdybym próbował zainstalowac Gothica :D

A co do tego demo to czy bedzie ono do sciagniecia na GRAM.PL ?:) Pozdro dla wszystkich fanów Bezimiennego =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym, ale dla mnie trójka to odrębna gra typu Gothic. Zupełnie inne machanie mieczem, inne twarze bohaterów, teren jest rozbudowany, ale czuć, że jest wielki dla samej wielkości - nieczuje się realizmu otoczenia. Teraz to jest coś pomiedzy Gothickiem a Obvilonem. Jak dla mnie za dużo zmian, przydałby się jakiś mod który sprowadziłby podstawowe rzeczy do stanu z jedynki czy dwójki.
Pozatym gra ostro tnie, myślę że to wina ramu. Na domyślnych średnich ustawieniach gra zużywa ponad 1gb.
Z braku laku trzeba polubić to co jest, ale szlagierem to trójka raczej niezostanie bo trzeba było w końcu spieprzyć to co było dobre i wstawić coś nowego zupełnie niepotrzebnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:24, Bedzio3 napisał:

Karharot, a wiesz dokładnie gdzie jest w Gothcie? Bo przeszukałem cały róg i nie ma :/


******SPOILER******
Ma go demon z Gothy. To pierścień który daje +50 do życia
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:29, Bedzio3 napisał:

No to mam problem bo Gothę odbiłem i nie sprawdzałem ciał ;(


Poszukaj, może ciało demona jeszcze tam leży (czasami znikają niemal od razu, ale czasami leżą parę tygodni - dziwne ale przydatne).
MUSISZ znaleźć ten pierścień.

******SPOILER******
Nieważne w jaki sposób chcesz zakończyć grę artefakty Adanosa są potrzebne do WSZYSTKICH zakończeń
******KONIEC SPOILERA******
Jeśli demona tam nie ma załaduj odpowiedniego sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, znalazłem ten pierścień w ekwipunku, a nie sprawdzlaem zadnego potwora :/.

PS. Gdzie może być drugi artefakt ten w Nordmarze bo tam jest spory teren i nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:55, Bedzio3 napisał:

Gdzie może być drugi artefakt ten w Nordmarze bo tam jest spory teren i nie moge znalezc.


Jest w grobowcu Akashy (grobowiec jest zaznaczony na mapach do których podałem ci linka - na mapie Nordmaru to żółta 1)
Ale najpierw proponuję ci zajrzeć do klasztoru i poczytać książkę na najniższym poziomie biblioteki, w ten sposób zachowasz pewną ciągłość w wykonywaniu tego questu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 02:30, Karharot napisał:

> Jaki instalator ?

Problem:
Installation: Error 1723. Error with Microsoft Visual C++.

Rozwiązanie:
For WinXP:

1. Zainstaluj .NET-Framework. (Download: Microsoft .NET Framework Version 1.1 Redistributable
Package)
2. Zainstaluj instalator 3.1. (Download (i.e.): Microsoft Windows Installer 3.1.4000.2435 Redistributable)
3. Zainstaluj C++ Runtimes. (Download: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86))
4. Przeinstaluj Gothic 3.


Ja mam inny problem =\ "a po instalcji, gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje mi komunikat : "Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji."" Ściągnąłem jednak te wszystkie rzeczy, zainstalowałem (z C++ Runtimes miałem jakiś problem =\), przeinstalowałem G3 i to samo... Nie wiem dlaczegoooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:41, Versilius napisał:

Ściągnąłem jednak te wszystkie rzeczy, zainstalowałem (z C++ Runtimes miałem jakiś problem =\),
przeinstalowałem G3 i to samo... Nie wiem dlaczegoooo...


Microsoft Windows Installer 3.1 jest potrzebny właśnie do tego żeby nie było tego problemu podczas instalacji C++ Runtimes. Jesteś pewien że się poprawnie zainstalował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:46, Karharot napisał:

Microsoft Windows Installer 3.1 jest potrzebny właśnie do tego żeby nie było tego problemu
podczas instalacji C++ Runtimes. Jesteś pewien że się poprawnie zainstalował?

Sam nie wiem...pobawię się z tym jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)ma gre w rękach (podnieta) zaraz instaluje ale juz jestem ciekawy jakie problemy wyskocza przy insalacji, uruchamianiu itd........jak czytam ile ludzie maja problemow to az boje sie wlozyc plyte do napędu.....No ale nic:)moj sprzęt to:athlon 64 3000+,1GB ramu, GeForce 7900 Gt ze sterownikiem 91.73 Microsoft Windows Insta;lles 3.1 tez juz wgrany takze ciekaw jestem co gierka wymysli:)dam znac jak\czy to chodzi na tym sprzecie i licze juz teraz na ewentualna pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę się nauczyć walki dwoma broniami.
Słyszałem, że tylko w Varant, ale na zdjęciu w poradniku do gry jest pokazane jak bohater mial juz dwie bronie w Monterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:21, Loruro napisał:

Gdzie mogę się nauczyć walki dwoma broniami.
Słyszałem, że tylko w Varant, ale na zdjęciu w poradniku do gry jest pokazane jak bohater mial
juz dwie bronie w Monterze


Umiejętności tej możesz się nauczyć tylko w Varnancie (np. w miastach Ben Sala lub Bakaresh). Ale jak już się tego nauczysz to możesz z dwoma mieczami chodzić gdzie chcesz (także w Myrtanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować