Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 23:25, ChrisOS napisał:

dzieki stokrotne:p ej a moge pozabijac buntowników w Reddock nie ma tam wiecej misji w pszyszlosci
znuw z gury dzieki


******SPOILER******
Kiedy wykonasz questa z ognistymi pucharami (znajdziesz wszystkie 12, zaniesiesz do klasztoru i Innos napełni je mocą), dostaniesz następnego questa aby wręczyć te puchary 12 paladynom - jeden z tych paladynów jest właśnie przywódcą Reddock. Ale to quest poboczny (choć bardzo duży), więc jeśli absolutnie MUSISZ wykończyć Reddock i chcesz się przypodobać orkom to tak, można wybić całe Reddock
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z zadaniem "Tunelowy Bulgot"... :D Zanioslem skladniki, koles mi robi wode i jak ja wypijam to tak jakby mi koles "zamiera"... (jakby odnosil obrazenia). Wie ktos jak to wypic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:30, Konrad512 napisał:

Mam maly problem z zadaniem "Tunelowy Bulgot"... :D Zanioslem skladniki, koles mi robi wode
i jak ja wypijam to tak jakby mi koles "zamiera"... (jakby odnosil obrazenia). Wie ktos jak
to wypic? :D


Musisz mieć odpowiednio dużą cechę "Wytrzymałość" nie pamiętam dokładnie ile ale chyba 200-250 albo 300
Być może zależy to też od PŻ, ja w tym momencie gry miałem ich tak dużo że napewno nie stanowiło to problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co zrobić, Gothic mi się nie uruchamia, a spełniam zalecane wymagania! Po prostu się nie uruchamia, ładuje się do połowy, wyłącza gra i nic nie ma... Szkoda... A myślałem, że pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak dopuki jeszcze niegram. Pedar to jest ten kowal(znaczy sie wyglada jak kowal) który jest po za wioska bo mówi ze odszedł bo zgineło przez niego 2 czeladników bo chciałwykuc super turbo gozu miecz?jezeli to on lub nawet nie On to Czy ta ww. osoba moze nmas nauczyc tego miecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle :) Oto mój config, zmieniałem na inny, miałem też inny, ale znowu mam inny :)
Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz
Geil 2GB DDR2 667 Dual Chanel Kit 5 5-5-
MSI GF 7950GT 512MB 256 PCI-E DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:44, Solstheim napisał:

A tak dopuki jeszcze niegram. Pedar to jest ten kowal(znaczy sie wyglada jak kowal) który
jest po za wioska bo mówi ze odszedł bo zgineło przez niego 2 czeladników bo chciałwykuc super
turbo gozu miecz?


Tak to właśnie on.

Dnia 11.11.2006 o 23:44, Solstheim napisał:

jezeli to on lub nawet nie On to Czy ta ww. osoba moze nmas nauczyc tego
miecza?


Nie wydaje mi się. Ja usiłowałem to z niego wycisnąć ale wszystko co można zrobić to przekonać go że samumu przyniesie mu się składniki do tego miecza. Ale może w grze jest jakiś trigger który sprawia że u niego pojawia się nowa opcja dialogowam choć nie liczyłbym na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Uruchamiam gothica 3. Pojawia się logo gothica a potem czarny ekran. Czekam i czekam ale nic sięnie dzieje. Jedyny sposób żeby go wyłączyć to altcrtldel i wtedy w menadżerze urządzeń pokazuje mi że użycie procesora równa się 100%. Mam Pentium 4 2.4GHz, Geforce FX 5700, 1.5 GB ramu. Chciałbym w końcu pograć w gothica, więc prosiłbym o jakąś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że w skrzyniach szczególnie trudno otwieralnych znajde wreszcie cos fajnego, a tu taka sama lipa :((

I pytanie; zadanie z Silden, jeden z orkowych wartowników zgubił halabarde a, jak powiada , bez halabardy nie ma wartownika. Czy ktoś trafił na ten oreż bo niestety zwykła, zdobyczna halabarda go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:56, Azgalor napisał:

Mam problem. Uruchamiam gothica 3. Pojawia się logo gothica a potem czarny ekran. Czekam i
czekam ale nic sięnie dzieje. Jedyny sposób żeby go wyłączyć to altcrtldel i wtedy w menadżerze
urządzeń pokazuje mi że użycie procesora równa się 100%. Mam Pentium 4 2.4GHz, Geforce FX 5700,
1.5 GB ramu. Chciałbym w końcu pograć w gothica, więc prosiłbym o jakąś pomoc.


ja tez mam na poczatku czarny ekran ale wciskam esc i pojawia sie logo pirani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć w Nordmarze Larsona i młot kowalski dla Kalana?
Podobno ten młot jest niedaleko gdzie Kalan był więziony, ale ja niepamiętam, żebym ratował jakiegoś Kalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w Silden i mam pewien bardzo głupi kłopot, mianowicie nie mogę znaleźć młyna :/

Idę na północ wzdłuż rzeki i nie mogę trafić na żaden budynek, który byłby młynem...

Może ma ktoś zaznaczone to miejsce na mapce lub mógłby mi wyjaśnić jak dojść z Silden do młyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:46, Vytrix napisał:

Ja myśle :) Oto mój config, zmieniałem na inny, miałem też inny, ale znowu mam inny :)
Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz
Geil 2GB DDR2 667 Dual Chanel Kit 5 5-5-
MSI GF 7950GT 512MB 256 PCI-E DDR3

To napewno coś nie masz zainstalowanego bo kompa to masz wyczesanego^^, zobacz czy masz win instalera 3.1, sp2, wszystkie updaty, i sterowniki :) ps ile dałeś za ten sprzęt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:23, izzi napisał:

Jestem właśnie w Silden i mam pewien bardzo głupi kłopot, mianowicie nie mogę znaleźć młyna

To nie jest taki zwykły młyn, to młyn wodny. Znajduje się więc przy jeziorze, na zachód od obozu niewolników w Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:43, Loruro napisał:

Gdzie mogę znaleźć w Nordmarze Larsona


na tej mapce maz go zaznaczonego pod numerem 17, kolor różowy
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061111204552.jpg

Dnia 12.11.2006 o 09:43, Loruro napisał:

i młot kowalski dla Kalana? Podobno ten młot jest niedaleko gdzie Kalan był więziony, ale ja niepamiętam, żebym ratował jakiegoś Kalana


Kalan też na tej mapce jest zaznaczony (różowa 20) on był atakowany przez orków i podczas walki po jego uratowaniu on mówi Ci, że zgubił gdzieś swój młot w krzakach, ten młot leży kilka metrów od miejsca walki, w każdym bądź razie ten młot nie jest praktycznie do niczego potrzebny, więc nawet nie musisz go szukać ;) jak uratowałeś Kalana to automatycznie zyskałeś jego poparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować