Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Nasib jest w tej historii z tąd, że w podręczniku napisali, że weksle mają Ramon, Iljia i Nasib :P pytałem się czy to nie jest błąd w poradniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jesteś niecierpliwy to zajrzyj do poradnika, tam jest to

Dnia 16.11.2006 o 20:18, Bumber napisał:

opisane, tak mniej więcej.

No ja nie miałem, ale może przez to, że mam podstawową wersję gry. Poza tym chciałem tylko wiedzieć czy taka opcja istnieje. Sam i tak bym do niej doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można zatruć broń?
Nauczyłem się zatruwać bronie w Geldern i mam trucizne
Kiedy na nią klikam pokazuje mi się lista broni i wybieram którą chcę zatruć
Ale jak klikne jest dźwiek jak coś leje, a gdy patrze na broń to ona wcale niejest zatruta i ma takie same właściwości co przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratujcie, kupilem gothica 3 , zainstalowalem i wlaczam gre i glowne menu pokazuje sie bez jakichkolwiek napisow , na czuja odpalilem gre i tam tez nie ma zadnych napisow i wogole glosu rozmowy nie ma , pomozcie prosze co mam zrobic , na czuja wszedlem w zmiane ustawien i jak chce zmniejszyc ze srednich na mniejsze to mi wylacza gre , pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostatnią pomoc. Teraz mam pytanie nieco z innej beczki. Potrzebuję użyć kodu na przedmiot. Jednakże wygląda na to, że nie wiem, jak go wpisać. Niby można użyć give Kod_Przedmiotu i spawn Kod_Przedmiotu, ale nie powiem, bo to działało. Znalazłem stronę z kodami itemów, wpisuję polecenie w konsoli, borę pod uwagę duże i małe litery, ale nic. Coś tam mi pewnie pisze, co jest nie tak, ale zamiast liter widzę kwadarty. Wie ktoś, jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od 4 godzin szukam hansona a w poradniku pisze że jest na północny wschód wraz z magiem ale dużo :P gdzieniegdzie innym odpisywali że odrazu poszli do xardasa ale ja wolałbym pujść do Hansona :)

Czy ktoś może mi podać dokładną droge do niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gdzieniegdzie innym odpisywali że odrazu poszli do xardasa ale ja wolałbym

Dnia 17.11.2006 o 20:15, ryciu6 napisał:

pujść do Hansona :)

Tyle że Hanson nic ci ważnego nie powie. Otrzymasz troszkę doświadczenia za pójście za szaroskórym ale moim zdaniem nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:21, ryciu6 napisał:

a co ci szkodzi podać mi droge :)

A ty myślisz że to tak łatwo podać drogę. Wpisz w wyszukiwarce Hanson to znajdzie ci pare mapek w których jest zaznaczone położenie Hansona. Wystarczy w tamtym miejscu dokładnie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:15, ryciu6 napisał:

/.../ Czy ktoś może mi podać dokładną droge do niego ??

Będzie cieżko, bo w Nordmarze trydno o sensowne punkty orientacyjne... Stań tuż przed mostem prowadzącym do Klanu Wilka i udaj się na północny wschód. Hanson mieszka w małej chatce, na wzniesieniu, tuż pod masywem górskim na północnym wschodzie. Ja też nieźle się naszukałem... Ale warto, bo przy okazji można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. I doświadczenia ile można zdobyć... Nie poddawaj się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanka...
1.Jestem aktualnie w Klanie Ognia i mam takie zadanie "Pancerz dla Thoralda". Skąd najlepiej wziąść pancerz? Wspominał coś o Stejnarze...
2.Jestem w zadaniu "Pancerz Stejnara" i mam pytanie jak nazywa się ten pancerz, którego wyprodukuje po zaiesieniu 100 bryłek rudy? Będzie to lekki pancerz, średni czy ciężki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaką broń zatruwasz??? bo jeśli magiczną to możesz sobie darować bo magicznych nie da się ulepszyć w żaden sposób (taki choćby ognisty miecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, mam jeszcze jedno pytanko ile można wyzwolić miast od orków (wliczając Ardee), żeby nie atakowali?
Ja mam narazie Ardee, Cape Dun, Montere, Vengard, to ile jeszcze mogę, bo potrzebuję 9 pkt. reputacji u buntowników...;] I ile punktów reputacji u buntowników jest za wyzwoleniu każdego miasta np. Faring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:11, kuko7 napisał:


Bezpiecznie możesz wyzwolić tylko i wyłącznie Gothę. Zalicza się ona do miast nie liczonych w podbijaniu. Wyzwalanie większej ilości miast lepiej zostawić sobie na późniejszy etap gry, aby nie blokować sobie questów związanych z orkowymi..hmm.. burmistrzami osad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Gotha była zajęta przez nieumarłych i tylko przed Gothą stali orkowie, a potem już ich nie było...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli już koniec z wyzwalaniem...:/ Szkoda, a przydałby mi się pancerz paladyna...a może ktoś wie jak w inny sposób zdobyć dużo i szybko reputację buntowników? Albo chociaż w jakich miastach, w których nie byłem są zadania od buntowników (czyli Trelis, Silden, Geldern i Nemora)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować