Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Mam pytanko czy opłaca się wyzwalać cape dun?? czy są podobne kożyści z wyzwalania innego miasta bo jak dobrze pamiętam można tylko 2 uwolnic oprocz tych z fabuly zeby cie orki nie ganiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:56, Bambadil napisał:

a jaką broń zatruwasz??? bo jeśli magiczną to możesz sobie darować bo magicznych nie da się
ulepszyć w żaden sposób (taki choćby ognisty miecz)

Tylko, że problem, polega na tym, że żadnej niemoge
Próbowałem na: El bastardo czy jakoś tam, Miecz barbarzyńcy i na miecu(zwykłym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie , czy opłaca się wyzwalać cape dun?? czy są podobne kożyści z wyzwalania innego miasta bo jak dobrze pamiętam można tylko 2 uwolnic oprocz tych z fabuly zeby cie orki nie ganiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sprawdź w umiejętnościach czy masz taką (ja np. uczułem się jej z 10 razy ale mi się nie pojawił w umiejętnościach znaczek, że już umiem tylko ciągle szary był, więc wczytałem sejwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:34, BedBoyzZz napisał:

Hej no to są jakieś kody do gothic 3 czy nie ma ??
P.S.
jak sa to napiszcie jakie

sa np na niesmiertelnosc (god)
i jak wczesniej pisano na rozne przedmiaty(give i nazwa przedmiotu)
zeby je uruchomic musisz cos zmienic w katalogu gry ale nie pamietam co jesli ktos moze to niech dopisze bo naprawde nie pamietam
P.S uwazam ze kody psuja przyjemnosc z rozrywki osobiscie kodu uzylem tylko raz gdy pojawil mi sie jeden bug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:38, Bambadil napisał:

ja na twoim miejscu (i na swoim bo jeszcze nie wyzwoliłem żadnego prócz Ardei) yzwoliłbym 2
największe miasta, ale później;)

Ja moge już wyzwalać cape dun i się zastanawiam czy warto bo może większe łupy będą gdzieś indziej :) a może mi ktoś powiedzieć jakie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:39, donaan napisał:

> największe miasta, ale później;)
Ja moge już wyzwalać cape dun i się zastanawiam czy warto bo może większe łupy będą gdzieś
indziej :) a może mi ktoś powiedzieć jakie najlepiej?

Oczywiście, że większe łupy będą np. w Monterze, ale będzie 4 razy więcej przeciwników! Zależy jaki masz poziom, jak jesteś dobry to poszedłbym do Montery, jak masz do 15 poziomu to najlepszym rozwiązaniem będzie Cape Dun...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:45, Bambadil napisał:

moim zdaniem Silden ( no chyba że da się wyzwolić Geldern, ale ja nie spotkałem się z taką
propozycją) i Montere:)

No to sobie zdobęde poziom i polece do Montery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Cape Dun to łupy są w zasadzie najmniejsze. Najbardziej można obłowić sią chyba w Geldern, nie najgorzej jest też w Monterze i Faring. Tylko że orków jest pełno w tych miastach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:40, BedBoyzZz napisał:

aha ale co trzeba zmienic i na co a co podczas gry trzeba wpisac lub przycisnac zeby zacząc
wpisywac kody

wlasnie a propos jeszcze potej operacji o ktorej pisaelm wczesniej po uruchomieniu i wczytaniu save przycisnij tylde i bedziesz musial wpisywac na slepo bo konsola jest zaciemniona
ps ten plik to ge3.ini i zmien tam linie TestMode=false
na TestMode=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem y jednym questem na farmie kole Myrtany cz jak to sie pisze!! Mam tam zlapac zlodzieja zierna ale gdzie on jest kto to jes t i jak to cos wyglada plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić płonący miecz ??? Czy rewolucja w Monterze zaczyna się jak zacznie sie zabijać orków ??? (zrobiłem już wszystkie zadania w Monterze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:36, Bambadil napisał:

a sprawdź w umiejętnościach czy masz taką (ja np. uczułem się jej z 10 razy ale mi się nie
pojawił w umiejętnościach znaczek, że już umiem tylko ciągle szary był, więc wczytałem sejwa)

Jest zaznaczone, że umiem, a poza tym chyba jak nieumiesz zatruwac to po klikneciu na trucizne niewyswietli sie lista broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować