Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

siemka mam pytanko
1. czy oplaca sie uczyc targowani jk gram wojownikiem jesli tak to ile ono zmniejsza i zwieksza ceny
2. czy oplaca sie kupic zbroje paladyna jak jusz bede mial kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2006 o 19:02, KrzysztofMarek napisał:

bo zostało mi jeszcze 170 bryłek czystej magicznej rudy, ale nie mam po co... Mam ponad 300
000 w złocie i nie muszę martwić się o to, że mi na coś zabraknie ;)


Skąd ty tyle kasiory masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:57, donaan napisał:

Wie ktoś gdzie moge znaleść kamien teleportacyjny do Faring?? nie chce mi się tam puźniej wracać....


Wchodząc do Faring zobaczysz faceta rozkopującego gruz ( możesz od niego kupić pierścień ), po prawej stronie jest jaskinia a w środku ( nie pamiętam dokładnie gdzie ) leży kamień teleportacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:00, tom25 napisał:

> Wie ktoś gdzie moge znaleść kamien teleportacyjny do Faring?? nie chce mi się tam puźniej
wracać....

Wchodząc do Faring zobaczysz faceta rozkopującego gruz ( możesz od niego kupić pierścień ),
po prawej stronie jest jaskinia a w środku ( nie pamiętam dokładnie gdzie ) leży kamień teleportacyjny.

Kurcze byłem tam 5 razy ide jeszcze raz sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:57, ChrisOS napisał:

siemka mam pytanko
1. czy oplaca sie uczyc targowani jk gram wojownikiem jesli tak to ile ono zmniejsza i zwieksza
ceny
2. czy oplaca sie kupic zbroje paladyna jak jusz bede mial kase


Targowanie zmniejsza ceny jakie musisz zapłacić u kupców o 10% i jednocześnie zwiększa wartość towarów, które sam sprzedajesz wzrasta o 10% co oznacza ( w większości przypadków 20% zysku ). Ta umiejętność może być przydatna dla kogoś kto raczej nie bawi się w tępienie orków bo to właśnie za walkę z orkami dostajemy najwięcej kasy ( sprzedajemy broń orków ).

Pancerz Paladyna jest jednym z najlepszych w Gothicu ale biorąc pod uwagę fakt, że pancerze nie zapewniają istotnej ochrony można go sobie darować ( no chyba, że masz te 150k i nie masz co z nimi zrobić ). Być może w patchu 1.10 znaczenie pancerza zostanie nieco podniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1.Gdzie znajdę talerze, o które prosił Lares w Geldern?
2.Czy berło ciemności (czy jakoś tak), które znalazłem w ruinach koło Sildern przyda mi się później w grze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:25, zioomal661 napisał:

1.Gdzie znajdę talerze, o które prosił Lares w Geldern?

Chodzi o złote misy, błąd w tłumaczeniu, są w świątyni z szamanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 21:16, marlin15 napisał:

Ile dostaje sie za zabic Magów (to zadanie od Gonzalesa??)


za każdego 3 punkty reputacji u Asasynów, możliwe aczkolwiek pewien nie jestem, że dostaniesz jakiś bonus w postaci dodatkowych punktów reputacji jak zabijesz całą siódemkę, czyli przynajmniej 21 punktów powinieneś zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 21:20, cinus` napisał:

za każdego 3 punkty reputacji u Asasynów, możliwe aczkolwiek pewien nie jestem, że dostaniesz
jakiś bonus w postaci dodatkowych punktów reputacji jak zabijesz całą siódemkę, czyli przynajmniej
21 punktów powinieneś zdobyć.


Dodam, że za zabicie całej siódemki są 4 punkty premii, czyli w sumie można dostać 25 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:58, donaan napisał:

/.../
Skąd ty tyle kasiory masz :D

Pobiłem wielu wojowników, orków i najemników. Sprzedałem to, co mieli i mam kasy od metra, w dodatku pancerz paladyna, ciężki pancerz Nordmarczyka i lekki Assasyna. A rudy mam już 182 bryłki. W Varancie też jest ruda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować