Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 09:14, WorldWar3PL napisał:

/.../, a dokładniej miejsca w którym przebywa nauczyciel uczący walki dwoma mieczami?/.../

***************SPOILER******************
Ja zapomniałem, w którym mieście Varantu jest nauczyciel, ale to jedno z pierwszych. Można tam dojść przez przełęcz (musisz wytępić bandytów, wspólnie z jednym z paladynów, dowodzi bandytami upadłu paladyn, który ma puchar. W miastach unikaj orków! Jak widzisz orka, to uciekaj na pustynię, tak, żeby ork Cię gonił a nie dogonił i nadział się na szakale, lwy, czy cokolwiek innego. Trudne to, ale Assasyni nie będą mieli do Ciebie pretensji, inaczej może być tak, jak w Myrtanie, co Cię ork zobaczy, to atakuje. Na wybicie orków (i Assasynów przy pkazji) możesz sobie raz pozwolić, ale lepiej unikać i tego...
Inna droga, to przez wybrzeże, ale jak trafisz na stado topielców, tak powyżej 50 sztuk (jak przepłyniesz pod Cape Dun na drugi brzeg) to też może być ciężko...
*******koniec SPOILERA*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 08:21, KrzysztofMarek napisał:

Była w skrzyni, w świątyni Adanosa, tej, przy której kręcił się Saturas i Myxir. Bo mnie tak
wypadło, że niezupełnie według poradnika robiłem, zacząłem tam, gdzie wydawało się łatwiej...


Czyli z ta losowościa zawartości skrzyń to jednak tak nie do końca bo także wyjęłam tę tarczę w jednym z grobowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:14, WorldWar3PL napisał:

Dwa miecze mówisz ? Ja przez głupich buntowników, którzy bijąc orków leją również mnie, nie
jestem w stanie obronić Vengardu i owe 2 miecze by mi się przydały. /.../


Nie obiecuj sobie zbyt wiele po tej umiejętności, jakoś tak jest że dwa miecze w garści nie przekładają sie na podwójne obrażenia a nasz heros rusza się nadal jakby miał ołów w strategicznym punkcie.
Szczerze powiedziawszy odkąd na czytaniu tabliczek podbiłam sobie prastarą wiedzę i nauczyłam się 2 podstawowych zaklęć rzadko je musze wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:10, Fran napisał:

> /.../
Nie obiecuj sobie zbyt wiele po tej umiejętności, jakoś tak jest że dwa miecze w garści nie
przekładają sie na podwójne obrażenia a nasz heros rusza się nadal jakby miał ołów w strategicznym
punkcie. /.../

Co prawda, to prawda, ale i tak, moim zdaniem, lepiej walczyć dwoma mieczami niż jednym mieczem i tarcza. Zresztą, dopiero przy drugim przejściu gry zupełnie inaczej będę rozkładał siły, kolejność zadań i punkty nauki. W tym podejściu zrobiłem wiele rzeczy zupełnie niepotrzebnie... Na taką alchemię wydałem punkty zupełnie niepotrzebnie, na kowalstwo przynajmniej połowę też. Bo i po co mi alchemia ma 105 poziomie? No i mam nadzieję, że za parę dni wyjdzie sławetny patch 1,10 i będę mógł nauczyć się robienia trucizn a nie tylko tracić pieniądze na naukę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z opłacalnością uczenia się otwierania trudnych i ciężkiach zamków bo w G2 to trzeba było umiec otwierać zamki bo bez tego ani rusz a tutaj trzeba wydać w tym celu sporo pkt nauki. Czy może mi ktoś napisać jak jest z tym aspektem(zaznaczam, że mam punkty wydane w mistrzostwo mieczem jednoręcznym, tarczę na max i chcę jeszcze łucznictwo i kowalstwo) i nie wiem czy nie za dużo a podstawowe zdolności jak otwieranie zamków są naprawde przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 13:01, Bosper napisał:

Jak to jest z opłacalnością uczenia się otwierania trudnych i ciężkiach zamków /../


W G2 każdy punkty nauki zdobywało sie w trudzie, znoju i były na wage złota w sztabkach, w trójce naprawdę tych punków jest pod dostatkiem i jedynie na początku ma sie rozterki w co najpierw pakować.
Radziłabym nauczyc sie jednak otwierania zamków na maksa; skrzynie to jedyne źródło sztabek żelaza i rudy, recept na lepsze miecze (przynajmniej u mnie kowale sprzedają jedynie broń dla kadetów szkółek wojowników) i samej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się naczytałem o tych wymaganiach że nie tylko włosy mi staneły z wrażenia. A tymczasem na athlonie 1800 xp geforce 6200 i 512mb ramu da sie przyzwoicie grać. I wszystko wcale nie jest na low! Pozdro dla wszystkich z dwa razy lepszym sprzętem którym gothic się przycina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglbys wrzucic te mapy i inne tabelki na www.yousendit.com bo ja nie moge z rapida ciagnac ( a jak Ci sie nieche na wyslij mi na poczte trzcina666@o2.pl )
z gry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:30, Czarkinson napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jaki artefakt znajduje sie w trelis ?

W Trelis znajduje się Amulet Adanosa. Ma go przywódca orkowego garnizonu stacjonującego w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:46, KrzysztofMarek napisał:

/.../ No i mam nadzieję, że za parę dni wyjdzie sławetny
patch 1,10 i będę mógł nauczyć się robienia trucizn a nie tylko tracić pieniądze na naukę... ;D

A więc to powszechny błąd? Właśnie zastanawiałem się czyja to wina, że nie moigę robić trucizn. Obiłem twarz tego alchemika, co wyłudził ode mnie 10k złota, ale na niewiele się to zdało. A ten patch uratuje biedakowi życie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w Myrtanie lub w Nordmarze jest ktoś kto może nauczyć umiejętności zabojca orków , walki dwoma mieczami na pierwszym poziomie i Duży Oręż III ? Właśnie przechodze przez Faring do Nordmaru i chce sie nauczyc tych trzech umiejetnosci . Czy Regeneracji i umiejetonsci Paladyn uczy Rhobar gdy sie wybierze droge innosa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:54, Czarkinson napisał:

Czy jest w Myrtanie lub w Nordmarze jest ktoś kto może nauczyć umiejętności zabojca orków


W Klanie Młota powinni Cię tgo nauczyć.

Dnia 23.11.2006 o 16:54, Czarkinson napisał:

walki dwoma mieczami na pierwszym poziomie


Tego się nauczysz tylko i wyłącznie w Varrancie.

Dnia 23.11.2006 o 16:54, Czarkinson napisał:

i Duży Oręż III ?


Chyba w Nordmarze powinien się znaleźć jakiś nauczyciel od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj sie w 2 tematatch pytając o to samo...
to jest dublowanie sowich postów.. czyli spam...


PS.. PROPONUJE ZAMKNAC TEMAT ze względu na wypowiadanie się w 2 naraz tym samym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować