Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 11:16, shanhaevel napisał:

> > ale jak zabilem te dwa patrole co byo zadanie w raddoc to te paczki dalem szefowi
obozu
> buntownikow
> > > zadanie paczki z bronia do buntownika w cape dun to tak 1x w magazynie 2x
tam gdzie sa bandyci
> z paczkami do orka z magazynu
> Pozdro
no tak ale gdzie sa te skrzynie dla tego orka z magazynu??


Skrzynie są tam gdzie ci bandyci, poszukaj dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:16, shanhaevel napisał:

> > ale jak zabilem te dwa patrole co byo zadanie w raddoc to te paczki dalem szefowi
obozu
> buntownikow
> > > zadanie paczki z bronia do buntownika w cape dun to tak 1x w magazynie 2x
tam gdzie sa bandyci
> z paczkami do orka z magazynu
> Pozdro
no tak ale gdzie sa te skrzynie dla tego orka z magazynu??

Skrzynie są koło bandytów, na wybrzerzu koło wielkiego kamulca na przeciw reddoc a między ardeą a cape dun,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:31, donaan napisał:

> > > ale jak zabilem te dwa patrole co byo zadanie w raddoc to te paczki dalem szefowi

> obozu
> > buntownikow
> > > > zadanie paczki z bronia do buntownika w cape dun to tak 1x w magazynie
2x
> tam gdzie sa bandyci
> > z paczkami do orka z magazynu
> > Pozdro
> no tak ale gdzie sa te skrzynie dla tego orka z magazynu??
Skrzynie są koło bandytów, na wybrzerzu koło wielkiego kamulca na przeciw reddoc a między ardeą
a cape dun,



- ale jak stoi sie kolo ardei to na prawo jest altarnia a to trzeba isc w lewo wzdluz wybrzeza no i rzeczywiscie dochodze do duzego kamienia gdzie zabilem bandytow ale leza tam tylko ich lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:48, shanhaevel napisał:

witam :D robie quest w cape dun i juz moge wejsc do palladyna ale nie znalazlem 3 paczek broni
tzn mam jedna z magazynu tego orka... gdzie znalesc reszte i czy niewolnicy mnie wespra jak
im nie dam tych paczek??


W Cape Dun są 3 paczki:
- jedna w magazynie Urkassa
- jedna w namiocie obok areny walk
- jedna przy wyjścu z latarni gdzie jest paladyn (obok osełki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 11:41, shanhaevel napisał:


- ale jak stoi sie kolo ardei to na prawo jest altarnia a to trzeba isc w lewo wzdluz wybrzeza
no i rzeczywiscie dochodze do duzego kamienia gdzie zabilem bandytow ale leza tam tylko ich
lozka

Czytaj co mowie : MIEDZY CAPE DUN a ardea :D, oni sa przy takim wielkim kamulcem , tam są skrzynie na ziemi leża takie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc mam taki problem co do wyzwalania nordmaru, wykosiłem wszystko co się rusza ale nadal nie jestem pewien co do kilku miejsc
http://img120.imageshack.us/my.php?image=nordmarmap2od5.jpg
więc tak podpisałem i może mi ktoś pomóc ?
1- tutaj jakiś taki mały był patrol i zabiłem ich i nic się nie pokazało ani przywodcy nie było ani nic
2-tutaj to chyba było zadanie z kamieniami przodków co ten shaman był
3-jak tam się dostać :D
4-tutaj te 2 obok siebie to chyba wyjscie z kopalni nie szedłem dalej w strone 2 kropki jak wyzwalalem kopalnie to tylko tych przy wejsciu wykosiłem a jak teraz szedłem to były slady orków ale zadnego nie widziałem :/
HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za to juz znalazlem i paczki i skrzynie... a jeszcze jedno powiedzcie jak rozwiazaliscie problem z przewaga liczebna w cape dun ja jaden palladyn i paru niewolnikow :D?? jak ich pokonaliscie mozna zaczac wybijac ich pojedynczo i pozniej pojsc po palladyna zaliczy qusta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:13, shanhaevel napisał:

dzieki za to juz znalazlem i paczki i skrzynie... a jeszcze jedno powiedzcie jak rozwiazaliscie
problem z przewaga liczebna w cape dun ja jaden palladyn i paru niewolnikow :D?? jak ich pokonaliscie
mozna zaczac wybijac ich pojedynczo i pozniej pojsc po palladyna zaliczy qusta??

normalnie ich zabiłem :D w monterze i vengardzie nie będziesz miał takich problemów będziesz musiał latać sam w monterze a jest większa owiele a w vengardzie z 1 pallem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ja kisze pkt na maga i mam 110 sily i jest ciezko:D no nic pomecze sie ale jak zmienie kompa zeby szybciej load dzialal :D o apropo jaki masz sprzet bo ja athlona 2,4 gf 6600 i 1024 ram i mi tnie an najnizszych opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:19, shanhaevel napisał:

ta tylko ja kisze pkt na maga i mam 110 sily i jest ciezko:D no nic pomecze sie ale jak zmienie
kompa zeby szybciej load dzialal :D o apropo jaki masz sprzet bo ja athlona 2,4 gf 6600 i 1024
ram i mi tnie an najnizszych opcjach

Mi chodzi na najwyzszych, 1024 ram 667, gf7900gs, intel d2 2.13 :), magiem jest owiele łatwiej uwież pużniej będziesz maszyną do zabijania, woj ma zabawe bo jest maszynka do sałatek jak jesteś okrążony a mag słabo strzeli 2-3 razy i wszyscy leżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:19, shanhaevel napisał:

i jeszcze jedno w ktorym miescie kupie szate maga ognia tak najblizej poczatku

W vengardzie kosztuje 65 k :P tylko po co ci szata lataj w zbroii palladyna lepiej będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja te3z wlasnie zmieniam na jakas taka karte zamierzam wydac 1 800 na plyte procka ramy i grafe tylko dla gothica
a szate chce bo lubie klimat maga... chociaz brakuje mi tej otoczki z dostaniem sie do klasztoru i szacunkiem dla slugi inosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam karte Ati Radeon x600 pro i chdzi mi na średnich bez klatkowania.
Ale i tak mam zamiar wymienić karte na Nvidie GeForce 6800...
Mam także nadzieje że się opłaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He mam Atlona 2500+ sempron karta geforce 5200 FX podkręcona i 1 gb ram. Gra mi działa bardzo szybko no tylko w miastach mi się tnie. Aha czy ktoś mi może powiedzieć gdzie przebywa Hanons (ten facio który miał powiedzieć gdzie przebywa Xardas) bo w poradniku opisali dość kiczowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:26, Bratek196 napisał:

He mam Atlona 2500+ sempron karta geforce 5200 FX podkręcona i 1 gb ram. Gra mi działa bardzo
szybko no tylko w miastach mi się tnie. Aha czy ktoś mi może powiedzieć gdzie przebywa Hanons
(ten facio który miał powiedzieć gdzie przebywa Xardas) bo w poradniku opisali dość kiczowato.

Tu amsz mapki i jest zannaczone :) http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:22, matma3 napisał:

Muglby mi ktoś podać polożenie wsyzstkich Palladynow ktorym trzeba dac te ogniste puchary?

-paladyn przy pierwszym teleporcie do tej arey gdzie jest królciunio
-dwaj paladyni których miałem w Vengardzie przyprowadzić do obozu króla
-główny strażnik w Vengardzie
-Wenzel w Cape Dun
-paladyn w Reddock
-paladyn w Okarze
-paladyn w Trelis
-paladyn w Nemorze, ten z którym lece zabić upadłego paladyna
-paladyn w klasztorze magów ognia
-paladyn cruz na pustyni
12 paladyna nikt nie może znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie dokładnie ukrywa się SInikar wiem że w jaskini w drodze do bakareshu ale ja nie moge jej znaleźć a na mapce ze wszystkiemi postaciami jego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować