Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 14:37, kuko7 napisał:

> Pierwsza rada nie wyzwalaj misat prócz Vengardu i Gothy ;))
Trochę Cię nie rozumię, dlaczego nie ma wyzwalać miast...?


Bo będą orkowie Cię atakowac jak wyzwolisz więcej miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hee, dobra ale można wyzwolić trzy miasta obowiązkowo (Gotha, Vengard i Ardea) i dwa miasta, żeby nie atakowali orkowie... Można wybrać z pozostałych miast...;] Napewno na początku polecał bym Cape Dun, aby zebrać trochę doświadczenia...;] Potem może Montera, albo Silden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:00, kuko7 napisał:

Hee, dobra ale można wyzwolić trzy miasta obowiązkowo (Gotha, Vengard i Ardea) i dwa miasta,
żeby nie atakowali orkowie... Można wybrać z pozostałych miast...;] Napewno na początku polecał
bym Cape Dun, aby zebrać trochę doświadczenia...;] Potem może Montera, albo Silden...


Dobra ja wyzwoliłem (Ardea, Cape Dun, Vengard) i to wszystko więcej wyzwolę innym razem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są Nasiba i Ramon z Mora Sul ??? Robię teraz zadanie z wekslami i brakuje mi tylko jednego (wziołem od Hectora i Ilję) Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:17, Grigor4 napisał:

Gdzie są Nasiba i Ramon z Mora Sul ??? /.../

Ramon to ten, dla którego musisz przynieść 5 pucharów dusz. Siedzi on w swoim domu, niedaleko areny, tuż przy kapliczce Beliara w Mora Sul. Tego drugiego niestety nie kojarzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:26, Bumber napisał:

> Gdzie są Nasiba i Ramon z Mora Sul ??? /.../
Ramon to ten, dla którego musisz przynieść 5 pucharów dusz. Siedzi on w swoim domu, niedaleko
areny, tuż przy kapliczce Beliara w Mora Sul. Tego drugiego niestety nie kojarzę. :)


szukałem tam i nie znalazłem ale zobaczę jeszcze raz. Dziękuje synu mądrości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestem na pustynii na ekranie wyświetlają mi się co chwila białe pasy na ekranie. W miastach w Varancie nie mam tego problemu, który z resztą i tak nie występuje zawsze. Może ktoś miał podobny problem??? A może to wina sprzętu??? Mam Athlona XP 2100 + 1.7 GHz, 1024 MB RAM, GeForce 6600 GT. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak --> Włącz postprocesing na over .... (nie wiem jak to sie dokładnie piszę) (ostatnia opcja w ustawieniach własnych). Miałem to jeszcze dzisiaj ale na jednym z forum o Gothicu się o tym dowiedziałem i działa w 100%

Bumber--> Znalazłem tego kolesia (nie wiedziałem, że trzeba wejść do niego po schodach)

Mój porblem:

Wrzuciłem 12 pucharów do tego ognia i nic ??? co trzeba zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:24, BIZZ2 napisał:

z tego co wiem, bierzesz puchary ze ,,stojakow" i dajesz to 12palladynom


gdzie tak przeczytałeś ??? przecież Milten mówi jak daje 12 puchar ze trzeba wrzucic 12 pucharów to tego ognia zeby przywrócić moc palladyna .

Czy może mi ktoś powiedzieć czemu nie moge wypelnic tego zadania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 07:21, Grigor4 napisał:

gdzie tak przeczytałeś ??? przecież Milten mówi jak daje 12 puchar ze trzeba wrzucic 12 pucharów
to tego ognia zeby przywrócić moc palladyna .


No bo się wrzuca puchary do ognia, samo wrzucenie ich do ognia to praktycznie tylko połowa questa, jak je wrzucisz będzie mały pokaz fajerwerków i na stojakach tych pojawią się wszystkie puchary z tym, że teraz te puchary nazywają się chyba "błogosławione pushary" czy jakoś tak, następnie gadasz z Milteem, zbierasz te puchary i zanosisz dwunastu paladynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 07:58, cinus` napisał:


No bo się wrzuca puchary do ognia, samo wrzucenie ich do ognia to praktycznie tylko połowa
questa, jak je wrzucisz będzie mały pokaz fajerwerków i na stojakach tych pojawią się wszystkie
puchary z tym, że teraz te puchary nazywają się chyba "błogosławione pushary" czy jakoś tak,
następnie gadasz z Milteem, zbierasz te puchary i zanosisz dwunastu paladynom...


tylko ja nie miałem zadnych fajerwerków tylko poprostu je wrzuciłem (pisało tylko oddano 5 pucharów, bo wczesniej dałem 7). Milten i inni magowie nic nie mówią jak wrzuce te puchary i teraz nie wiem jak to wykonać.

PS: jest gdzieś jakaś dokładna solucja Gothica 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem z questem " Przynieś nemrokowi artefakt z ruin północy " problem jest taki że troche głupio opisali ten quest w poradniku i nie wiem gdzie te ruiny są prosze o pomoc. O i jeszcze mam w glerden reputacje 70 czy za ten quest będe mól się spotkać z vakeim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 11:08, Bratek196 napisał:

Ludzie mam problem z questem " Przynieś nemrokowi artefakt z ruin północy " problem jest taki
że troche głupio opisali ten quest w poradniku i nie wiem gdzie te ruiny są prosze o pomoc.
O i jeszcze mam w glerden reputacje 70 czy za ten quest będe mól się spotkać z vakeim.


Gdy staniesz na wysepce pośrodku rzeki .Spójrz na południowy-wschód powinieneś zobaczyć wysoki klif(góre coś w tym stylu) na szycie tego klifu znajdują się ruiny oraz 3 cieniostwory jak pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:03, Bezi7 napisał:

/.../

Kawałeczek od kowala. Jeśli stoisz do niego twarzą, to odwróć się o 180 stopni. Młot leży przy ściane po lewo. I nie do końca w krzakach, lecz obok nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować