Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 14:03, Nok napisał:

Jest na pagórku, przy grobowcu Ejnara, przy chatce i kowalu


U mnie jest tam jedynie kowal i oczywiscie jego chatka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem może mi ktoś pomóc?? przeszukalem wszystkie runiny vengardu po walce i gosciu mi mówi żebym przyniosl kupe chleba i inne sprzety np mloty i pily moze mi ktoś poweidzieć gdzie to kupić ? bo w ruinach ni ma:/ i jeszcze jedno gdzie jest ten palladyn Thorin bo miałbyc w jakiejs wierzy a 1 jest ale schody zablokowane...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 07:54, Cezar94 napisał:

no wlasnie potrzebna jest mi odp na mojego posta poniwaz zakupiłem g3 ek nie myslac o wymaganiach
i na razie nie chce otwierac bo jesli nie bedzie mi chodzic to mohę jeszcze zwrocic gre


To moze sciagnij demo i sprawdz jak dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie :) mam taki mały problem może mi ktoś pomóc?? przeszukalem wszystkie runiny vengardu po walce i gosciu mi mówi żebym przyniosl kupe chleba i inne sprzety np mloty i pily moze mi ktoś poweidzieć gdzie to kupić ? bo w ruinach ni ma:/ i jeszcze jedno gdzie jest ten palladyn Thorin bo miałbyc w jakiejs wierzy a 1 jest ale schody zablokowane...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:22, kuko7 napisał:

Mam pytanka...;]
Silden :
1.Misję zleca Hatlod - "Okręt doskonały"...co trzeba w tym zadaniu zrobić?
Geldern :
1."Znajdź hełm pierwszego paladyna"...Jak można ten hełm z tego magazynu wykraść, jak tam jest
straż?
2."Siedem starożytnych pierścieni alchemików"...Gdzie one się znajdują i czy będzie mi potrzebna
jakaś umiejętność otwierania zamków...jak tak to jaka?
3."Złote talerze dla Laresa"...Gdzie się znajdują, czy jest potrzebna jakaś imiejętność otwierania
zamków, jak tak to jaka?


W Lago ( Varant ) u faceta, który zleca Ci misję zdobycia futer lodowych wilków dostajesz schemat budowy statków ( możesz go pobić albo wykonać questa ).

1) Chełm znajdziesz NIE w skarbcu a w budynku, w którym jest szaman orków Grimbald ( chełm możesz sobie normalnie zabrać )
2) Obejdź wszystkie domy w Geldern ( zwłascza alchemików ), pierścienie leżą na stołach alchemicznych i pulpitach z książkami. Jeden znajdziesz tam gdzie chełm a drugi w skarbcu ( musisz otworzyć drzwi ( 2 poziom zamka) ).
3) Błąd w tłumaczeniu, nie chodzi o talerze a ZŁOTE MISY. Znajdziesz ( ukradniesz :) ) je w świątyni w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:24, Przemek15-04 napisał:

Mam pytanie? Znalazłem "przepis" na miecz runiczny. Do jego zrobienia potrzebna mi jest SZTABA
CZYSTEJ MAGICZNEJ RUDY, czy ktoś wie gdzie ją mogę dostać?

Jak dobrze pamietam to przetopić bryłki rudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:22, donaan napisał:

ponawiam pytanie :) mam taki mały problem może mi ktoś pomóc?? przeszukalem wszystkie runiny
vengardu po walce i gosciu mi mówi żebym przyniosl kupe chleba i inne sprzety np mloty i pily
moze mi ktoś poweidzieć gdzie to kupić ? bo w ruinach ni ma:/ i jeszcze jedno gdzie jest ten
palladyn Thorin bo miałbyc w jakiejs wierzy a 1 jest ale schody zablokowane...........


- Chleb możesz znaleźć w zwykłych skrzyniach i kupić u wielu handlarzy.
- Z kilofami jest podobnie.
- Młoty i piły to już większy problem. Znajdź sobie NPC''ka piłującego drzewo/ walącego młotkiem i go pobij ( najlepiej użyć czaru : Żądza krwi ). Po bójce zabierz sprzęt i powtórz operację aż uzbierasz wystarczająco dużo pił i młotów. W Ardeii możesz znaleźć dwóch facetów ( jeden piłuje a drugi przybija cuś do ściany domu ).
- Thorin jest na wysokiej wieży. Z zamku są dwa wyjścia, podejdź sobie do wyjścia PÓŁŃOCNEGO ( niezawalonego gruzami ), przed sobą widzisz wysoką wieżę, na szczycie której spotkasz Thorina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:53, Przemek15-04 napisał:

Czy ktoś wie jak się przetapia rude i gdzie to mogę zrobić, albo czy ktos wie gdzie mogę znaleść
SZTABE CZYSTEJ MAGICZNEJ RUDY? Z GÓRY THX


Nauka wytapiania czystej rudy trwa kilkanaście lat pod okiem kowala z klanu Młota ... czyli nie ma mozliwosci nauczenia się tego w grze, natomiast sztaby czystej magicznej rudy znajdziesz losowo w skrzyniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Geldern zdobylem 75 % reputacji i poszedem do szamana Garoka a ten zamiast da mi mape artefaktow zaatakowal mnie i zaczela sie rewolucja zabilem wszystko pozbieralem troche rzeczy z Geldern
I nieznalazlem mapy czy mapa bedzie potrzebna ale i tak bedzie potrzebna bo nie wiem gdzie sa artefakty ale wolalbym mniec ta mape prosze o szybka pomoc !!!

Bez uzycia kodow i tak mi nie dzialaja bo jak wlanczam konsole po tej zmianie plikow to w w konsoli nic nie da sie wpisac !!!!!!!!!!


PROSILBYM O SZYBKA POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:46, ryciu6 napisał:

Mam problem w Geldern zdobylem 75 % reputacji i poszedem do szamana Garoka a ten zamiast da
mi mape artefaktow zaatakowal mnie i zaczela sie rewolucja zabilem wszystko pozbieralem troche
rzeczy z Geldern


mape uzyskujesz od Vaka przywódcy Trelis tyle, że już jej nie uzyskasz, bo podbiłeś zbyt dużo miast, więc orkowie przestali Cię lubić i będą Cię atakować do końca gry gdziekolwiek Cię zobaczą. musisz sobie radzić teraz bez mapy, bo od Vaka i tak jej nie dostaniesz, bo on Cię bedzie atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mapę dał mimo iż odbiłem ardee, gothe, monterę i Cape dun. Mapa powinna być przy jego zwłokach, ale nie jest potrzebna do rozwoju fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mapy nie miałem przy żadnych złokach ani nie miał jej Garok ani Vak ani żaden inny ork, już sam nie wiem kto ją daje, wg poradnika to Vak w Geldern tylko, że Vak jest przywódcą Trelis, więc tam to już całkiem pomieszali, w każdym bądź razie ja nie miałem mapy, a z tego co wiem ork od którego dostaje się mapę ją wyczarowywuje jakimś sposobem i po jego zabiciu nie ma jej przy sobie, więc w takim przypadku mapa przepada, ale i bez mapy łatwo sobie jest poradzić, ja bez problemów odnalazłem wszystkie artefakty, jak się łazi po każdym mieście, to praktycznie zawsze się natrafi mimowolnie gdzieś na ślad artefaktów, trzeba tylko troszkę połazić i w końcu same w łapy wpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęczałem już Wam o tym, że mam problem z odpaleniem G3 co bylo spowodowane Runtimes''em C++, ale teraz jest już niby dobrze. Niby, gdyż jak odpalam grę to pojawia się na pulpicie logo, czekam chwilkę, niby się włączyło i nagle błąd : "Where is Guru?" I tylko ctrl+alt+del i wyjazd -_- A teraz, gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje komunikat (w języku anglielskim!) o tym, że w stacji nie ma płyty DVD/CD, choć płyta cały czas jest w napędzie. Ba, zrobiłem nawet jej obraz by się nie niszczyła, a i tak wciąż pojawia się komunikat o braku płyty. Z góry dzięki za wszelkie próby pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować