Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Ja po Nordmarze chodzilem: z mieczem nordmanskim,skorzana zbroja:) i z tarcza to wszytsko:)
a teraz jestem w Varencie i mam: zbroja paladyna,tarcza paladyna,korona Adanosa,i El Bastrado
ale dzis pujde sie nauczyc 2 meiczy i bede mial nordmanski+El bastrado(oby 2 miecze wykute wlasnorecznie[+10obrazen] i zaostrzone[+10 obrazen]) :D:D

Niech zyje Innos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larson jest o ile pamietam hmm yhm:D

ja wyszedlem z kalnu mlota droga i on tam byl:) i Kalana(czy jak on tam mial) tez tak zrobilem ale wyszedlem z Klanu Ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THCD:

z tego co sie orientuje to podbiles miasta przez ktore nie powinni Cie orkowie nawalac:) bo ja tez te przejechelm i nic mi nei robili dopiero po zdobyciu Trelis mnei zaczeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:07, donaan napisał:

Mag to mag ja musze zadzgać bestie mieczem a nie magią :)

A ja nie jestem magiem tylko mam szatę maga ognia. Kupiłem u Karrypto w Vengardzie za 65k złota. A bestie zabijałem półtoraręcznym mieczem, a teraz się przerzuciłem na ognisty miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:03, knopfler napisał:

> Mag to mag ja musze zadzgać bestie mieczem a nie magią :)
A ja nie jestem magiem tylko mam szatę maga ognia. Kupiłem u Karrypto w Vengardzie za 65k złota.
A bestie zabijałem półtoraręcznym mieczem, a teraz się przerzuciłem na ognisty miecz.

A skąd miałeś 65tys... jeeeez ja mam 45 :D i jak wszystko sprzedam to będziez 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:26, skaybay napisał:

> mi się wydaje że 95% graczy poszła do Montery, więc.....ja radze Ci tam się udać :):):)

> uff bo już się bałem że że mi sie miasta pomyliły a któy lvl ma taki "przeciętny gracz"


Nieważne gdzie pójdziesz wszędzie dasz se rady nawet jak masz mały lvl wystarczy pomyślec jak sprytnie zabić przeciwnika itd. aha i nie wyzwalaj miast dopuki nie skończysz wszystkich zadań w Varancie i Nordmarze
bo potem możesz miec kłopoty z orkami i dużo zadan stracisz.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:26, skaybay napisał:

> mi się wydaje że 95% graczy poszła do Montery, więc.....ja radze Ci tam się udać :):):)

> uff bo już się bałem że że mi sie miasta pomyliły a któy lvl ma taki "przeciętny gracz"

>ja mam 14lvl ups pomyłka z uwzględnieniem ostatniej misji to 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba w Monterze zrobić żeby móc wszcząć rewolucje? koniecznie trzeba wejśc na zamek? ja mam już 64% respektu i nie wiem co robić i gdzie jest to zborze dla tego magazyniera i o którą tam chodzi farmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:25, THCD napisał:

> /.../ PRosze o jakis kod na to bo musze to pominac!

Takiego kodu nie znam, ale tak już bedzie do końca... U Assasynów, to najlepiej wywiewać z miasta, jak zobaszysz orka i cichaczem go utłuc za miastem, jak nikt nie widzi. Jednak jeszcze nie wiem co zrobić, jak natrętny Assayn nagle oświadcza mi, że jestem poszukiwany za morderstwo... Późno było i wyszedłem z gry, zobaczę, co bedzie, jak mu dam łapówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:38, skaybay napisał:

Co trzeba w Monterze zrobić żeby móc wszcząć rewolucje? koniecznie trzeba wejśc na zamek? ja
mam już 64% respektu i nie wiem co robić i gdzie jest to zborze dla tego magazyniera i o którą
tam chodzi farmę

10 sztuk zboża jest na farmie zaraz za miastem w stronę gothy przypominają takie worki a pozostałe 5 mają bandyci nieopodal ich zabicie to też jedno z zadań na reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:18, donaan napisał:

> > Mag to mag ja musze zadzgać bestie mieczem a nie magią :)
> A ja nie jestem magiem tylko mam szatę maga ognia. Kupiłem u Karrypto w Vengardzie za
65k złota.
> A bestie zabijałem półtoraręcznym mieczem, a teraz się przerzuciłem na ognisty miecz.

A skąd miałeś 65tys... jeeeez ja mam 45 :D i jak wszystko sprzedam to będziez 55

A ze 30 tys. kasy + wszystko wyzbierane po orkach z Montery, Cape Dun i w Vengardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze normalnie cholery dostaje :D dlaczego ci szamani tak mocno strzelają, orki spox, więcej orków spox ale shamani z daleka to mnie zdejmują jak walcze z innimi XD, kurcze musze odsapnąć, pierw mnie bizony zjechały, puźniej stado wilków, pużniej org zabawił się w bejsbola to odwiedziłem wysokie szczyty, a teraz robią ze mnie zasmarzke.... kurrrrrrrrcze normalnie wkurzające to troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur.., a jak trzeba się nakombinować gdy się walczy z całym obozem orków i z 3 szamanami! Normalnie pół godziny na tym straciłem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do szamanów strzelałem z łuku 2 razy, odbiegałem i tak w kółko. Kiedy jeden zostawał, to sprintem do niego i kroiłem do mieczem na kawałeczki.
Ja męczyłem się z ożywionymi magami w świątyniach Varantu [3 w jednym pomieszczeniu i jak tu się nie denerwować:/ ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:48, Matiz666 napisał:

Ja męczyłem się z ożywionymi magami w świątyniach Varantu [3 w jednym pomieszczeniu i jak tu
się nie denerwować:/ ].

Pamiętam, że jest jeden taki fajny czar, co wokół bohatera wytwarza taką czarną mgłę...wtedy szamani Cię nie widzą...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłem wtedy taki mały bug
*****************************************
kiedy dochodzi się do komnaty 3 magami-orzywińcami w świątyni Al Shedim, należy wyjść z tego budynku, dojść do Saturasa, wrócić i wtedy magowie stoją w korytarzu do tej komnaty. Staje się przy rogu małej komnatki i korytarzyka, oni nie mogą cię trafić czarami a ty rzucasz błyskawicę (może to zrobić nawet wojownik). Wszyscy 3 od razu martwi :)) .
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THCD:
No mi tez to mowia ale narazie w Varencie mnie nikt nie zaczepil:) a nie jednak jeden ork mnei zaczepil przy kompalni(gdzie lester) ale i tak go zabilem.

skaybay:

O ile dobrze wiem to nie ma takiego kodu;/ to jest nieuniknione:p

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować