Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

W Bielskim Empiku jest jeszcze jeden egzemplarz EK Gothic''a 3, cena 179,90zł
Tak piszę jakby ktoś chciał...;)
pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie gadałem z królem ale on rozmowny normalnie więcej się z tym paladynem co stoi przy świątyni nagadałem! jak szybko nazbierać dużo kasy bo musze sobie eliksirów na mane kupić a całą kasę wydałem na szate ognia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:35, skaybay napisał:

> W Bielskim Empiku jest jeszcze jeden egzemplarz EK Gothic''a 3, cena 179,90zł
> Tak piszę jakby ktoś chciał...;)
> pozdrawiam!
> a co jest takiego w Edycji Kolekcjonerskiej żeby aż do Bielskiego empiku jechać?


No wiesz, widziałem (tu, na forum) że nie jednemu zależało BARDZO na EK zresztą na Allegro też były EK i chętni byli co płacili kosmiczne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EK, numer 1264 ;)
W samej grze nie ma żadnej różnicy, ale rzeczy "fizycznych" jest dużo więcej. Luknij se w sklepie gram.pl jeśli chcesz zobaczyć zawartość. Ja zapłaciłem 136 zł, korzystając z obniżki "gram razem z Heyah".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:47, Ufo2 napisał:

Ja mam EK, numer 1264 ;)
W samej grze nie ma żadnej różnicy, ale rzeczy "fizycznych" jest dużo więcej. Luknij se w sklepie
gram.pl jeśli chcesz zobaczyć zawartość. Ja zapłaciłem 136 zł, korzystając z obniżki "gram
razem z Heyah".

>no rzeczywiście macie racje to o której autobus do bielska? :) i sorki za bezsensowne pytanie no ale mam troche racji bo zwykła edycja jest już itak tak dopakowana że się ledwie w szufladzie mieści EK jest troche jak z numizmatyką masz 1 zł (normalną) i złotówke kolekcjonerską z Papieżem czy z czymś niby to samo ale czujesz się dumny wyróżniony zwykłą złotówke może mieć każdy ale taką masz tylko ty sory za brak składu ale pisałem to co mi mówiła dzusza ( no co nie jestem bezdusznym draniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:45, knopfler napisał:

> małe pytanko masz edycje kolekcjonerską? i drugie jest coś czego niema w zwykłej a jest
w kolekcjonerskiej
A w sklepie gram.pl to nie możesz sobie zobaczyć?? Ek - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qng0,
zwykła edycja - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9wnl7.


Szkoda tylko że EK jest już wyprzedana...
Różnica? To że w EK mam np:
- dodatkową płytę muzyczną ze ścieżką dźwiękową z gry,
- świetny album,
- inne (mniej przydatne) bajery...

zresztą "nie możesz sobie zobaczyć??" w czym różnica?
I jedno pytanie - po kij zawracasz sobie głowę, marnujesz czas na odpowiadanie na mój post skoro Cię to nie interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:56, skaybay napisał:


>no rzeczywiście macie racje to o której autobus do bielska? :)

sorki za post pod postem....
Nie musisz jechać autobusem do Bielska możesz zamówić do "swojego" Empika" albo nawet do swojego domku!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka co do EK: w sobotę byłem w EMPiKu w Galerii Krakowskiej i widziałem 6 egzemplarzy EK ;] Na półkach były jednak tylko księgi, album pewnie też dają bo CDP mówiło że będzie dawać do sklepowych EK album...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:39, Konrad512 napisał:

Ciekawostka co do EK: w sobotę byłem w EMPiKu w Galerii Krakowskiej i widziałem 6 egzemplarzy
EK ;] Na półkach były jednak tylko księgi, album pewnie też dają bo CDP mówiło że będzie dawać
do sklepowych EK album...


No, tylko pewnie dopiero przy kasie jak się kupuje to dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:02, KrzysztofMarek napisał:

Znajdowałem bryłki czystej, magicznej rudy, /.../


Nie tyle chodziło o rodzaje kopalin i ich pochodnne ile o możliwość samodzielnego przetapiania a tej póki co nie ma ale ta niedogodność blednie przy fakcie że wreszcie, nareszcie zdobyłam mój pierwszy przepis na miecz ; runiczny. Mam nadzieję, że jest lepszy od tego co nosze na plecach. Ide wykuwac. ;)

Pieniądze to problem jedynie na początku ; jak skończe z orkami, assasynamii i resztą towarzystwa to wykupie Rhobara. I tak hańbi pamięć swego dzielnego przodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Czy jest jakieś rozwiązanie pośrednie między zaatakowaniem trelis, a zapłaceniem Vakowi 50 000 złota?
Jestem z orkami i atakuję ich, a nie mam aż tyle kasy żeby mu zapłacić za artefakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problemik
instaluje gre i mi wyskauje jakas blędny kod przy przygotowaniu do instalacji gdy przez to przebrne to czasem wlancza mi sie jakas bledna funkcja w instalacji gdy jusz mi CUDEM uda zajnstalowc gre to dziala mi bez problemu ale następnego dnia wlanczam kompa w grze pokazują mi sie wszystkie filmiki ok ok ale gdzy sie skonczą to mi wyhodzi do pulpitu jakby nigdy nic ale wczesniej gralem plzzz poradzcie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:12, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ PRosze o jakis kod na to bo musze to pominac!
Takiego kodu nie znam, ale tak już bedzie do końca... U Assasynów, to najlepiej wywiewać z
miasta, jak zobaszysz orka i cichaczem go utłuc za miastem, jak nikt nie widzi. Jednak jeszcze
nie wiem co zrobić, jak natrętny Assayn nagle oświadcza mi, że jestem poszukiwany za morderstwo...
Późno było i wyszedłem z gry, zobaczę, co bedzie, jak mu dam łapówkę...

Powie ci na 99% NIE i będzie jatka :)) naucz sie kłamac pomocna cecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--- UWAGA--- UWAGA--- UWAGA ---

Piszę to bo zapewne nie wszyscy z Was o tym wiedzą a bardzo chcieliby wiedzieć.

Na niemieckim forum wypowidał się przedstawiciel firmy JoWood ( wydawcy GOTHICA III ). Wedle jego słów w ciągu 1 - 2 dni firma oficjalnie poda termin wydania największego patcha do GOTHICA III ( v. 1.10 ), najprawdopodobniej wraz z listą naprawionych błędów.

Źródło : forum WOG / autor postu : Stern11 / wątek : "next patch?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w związku z plotkami o nadchodzącym patchu.
Jeżeli mam wersję 1.08, a wyjdzie 1.10, to czy muszę przed instalacją 1.10 zainstalować 1,09 ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować