Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 19:53, donaan napisał:

Więc mam takie 2 pytania jak zrobić zeby pasek wytrzymałości był żółty

Jesteś chory. Musisz wypić antidotum. To taka biała buteleczka z niebieskim krzyżem.

Dnia 01.12.2006 o 19:53, donaan napisał:

i co robić z 12 pucharem
ognia, oddałem reszte palladynom i normalnie nie wiem co z nim zrobić

Nikt nie wie, gdzie podział się 12 paladyn. Poszukiwania wciąż trwają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 19:51, Lak5 napisał:

wiem ale jak bym miał wszystko ok to bym z tą kartą miał taką grafike jak na obrazkach ??

Eh nawet na tym asusie neibedziesz miał full detali jak już mówiłem nie sama karta daje grafike jak juz chcesz sie aż tak cieszyc grafą w G3 kup sobie GF 9800GTS xD 2gb ramu i procek 3500+ i gitarka

donaan----> puchary masz zanieść do klasztoru w nordmarze ale niewiem do którego maga pewnie milten ci powie do którego a pasek wytrzymałości zawsze jest żółty.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 20:11, Cord napisał:

donaan----> puchary masz zanieść do klasztoru w nordmarze ale niewiem do którego maga pewnie
milten ci powie do którego a pasek wytrzymałości zawsze jest żółty.
Pozdro

Ja już rozdałem puchary i mi 1 został, i mam szary pasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:12, donaan napisał:

> milten ci powie do którego a pasek wytrzymałości zawsze jest żółty.
> Pozdro
Ja już rozdałem puchary i mi 1 został, i mam szary pasek :P

Jesteś osłabiony... wypij miksturę wzmacniającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:11, Cord napisał:


> wiem ale jak bym miał wszystko ok to bym z tą kartą miał taką grafike jak na obrazkach
??
>
Eh nawet na tym asusie neibedziesz miał full detali jak już mówiłem nie sama karta daje grafike
jak juz chcesz sie aż tak cieszyc grafą w G3 kup sobie GF 9800GTS xD 2gb ramu i procek 3500+
i gitarka

donaan----> puchary masz zanieść do klasztoru w nordmarze ale niewiem do którego maga pewnie
milten ci powie do którego a pasek wytrzymałości zawsze jest żółty.
Pozdro



wiem ale jak bym miał to moge liczyćna na taka grafike jak na obrazkach ?? z tym asusem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:12, donaan napisał:


> donaan----> puchary masz zanieść do klasztoru w nordmarze ale niewiem do którego maga
pewnie
> milten ci powie do którego a pasek wytrzymałości zawsze jest żółty.
> Pozdro
Ja już rozdałem puchary i mi 1 został, i mam szary pasek :P


jak masz szary pasek pijesz mikstórke z niebieskim krzyżem a jak masz zielony pasek życia to z czerwonym krzyżem a co do paladynów to hmm czekaj spróbuje mneij wiecej powiedziec tych co znam xD moze tam nei byłeś
1. Markus - Vengard
2. Gregor - Vengard
3. jakies zadanie dawał też w Vangardzie na doprowadzenie palladyna on był na wiezy blisko obozu
4. palladyn w Trelis
5. palladyn na drodze z trelis do Bragi coś na K...
6. palladyn na północny wschód od Mora sul siedzi tam z yusufem
7. wenzel - Cap Dun
8. Okara pall na R...
9. Javier w Reddock
10. Niedaleko świątyni Ben Sala tam gdzie sa rozbitkowie magów wody i koczownicy (nie jestem na 100% pewny)
11. Ishtar (nie jestem pewny na 100%)

tylu pamiętam ktoś był jeszcze chyab w klasztorze
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 20:39, Lak5 napisał:

wiem ale jak bym miał to moge liczyćna na taka grafike jak na obrazkach ?? z tym asusem??


Z tym asusem jeśli grafa na obrazkach niejest na full detalach to tak a jeśli sa na full detalach a masz powyżej 2gb ramu to też xD
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:41, Cord napisał:


> wiem ale jak bym miał to moge liczyćna na taka grafike jak na obrazkach ?? z tym asusem??


Z tym asusem jeśli grafa na obrazkach niejest na full detalach to tak a jeśli sa na full detalach
a masz powyżej 2gb ramu to też xD
Pozdro

bardzo dziękuje , ale moge liczyć na to że jakieś gry dobre będą mi chodzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 20:42, Lak5 napisał:

bardzo dziękuje , ale moge liczyć na to że jakieś gry dobre będą mi chodzić ??

Ok ostatni off top i juz wiecej nie pytaj na to jest innym temat
na grafie asus pujda ci dobre gry i grafa będzie dobra ale zrozum że nei tylko grafa jest potrzebna do gier Ramy i procek też są ważne bez tych trzech cześci nic nie zrobisz.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 20:40, Cord napisał:

11. Ishtar (nie jestem pewny na 100%)

Ishtar mowisz :D nie byłem tam jeszcze....... to lookne jeszcze thx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:41, Cord napisał:


> wiem ale jak bym miał to moge liczyćna na taka grafike jak na obrazkach ?? z tym asusem??


Z tym asusem jeśli grafa na obrazkach niejest na full detalach to tak a jeśli sa na full detalach
a masz powyżej 2gb ramu to też xD
Pozdro

Ja mam giga ramu i g3 chodzi mi na najwyzszych , mam lekkie przycinki po 5 h grania albo jak się przeteleportuje powiedzmy z mora sul do klanu ognia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co powiedziałeś jest "trochę" nie możliwe... Gra na 1 Gb Ram nie chodzi płynnie na maxymalnych ustawieniach... A wogóle to teleportowanie to są dopiero przycinki, mogę w tym momencie herbatę iść zrobić, a mój komp to : Athlon 3200+, Geforce 7900 GS i 1 GB RAMU...i przycina mi się na średnich ( nie tylko przy teleporcie...;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:08, kuko7 napisał:

To co powiedziałeś jest "trochę" nie możliwe... Gra na 1 Gb Ram nie chodzi płynnie na maxymalnych
ustawieniach... A wogóle to teleportowanie to są dopiero przycinki, mogę w tym momencie herbatę
iść zrobić, a mój komp to : Athlon 3200+, Geforce 7900 GS i 1 GB RAMU...i przycina mi się na
średnich ( nie tylko przy teleporcie...;]).

Mam intela 2 core 2,14, 1024 ram 667, gf7900gs 256 i chodzi na max :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez grzebania w jakiś plikach ini. itp? No kurcze, byłoby to trochę dziwne... prawie taki sam sprzęt a taka sama gra inaczej chodzi na jednym i na drugim...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:12, kuko7 napisał:

Bez grzebania w jakiś plikach ini. itp? No kurcze, byłoby to trochę dziwne... prawie taki sam
sprzęt a taka sama gra inaczej chodzi na jednym i na drugim...;]

No normalnie ci mówie że dobrze chodzi da się grać mam przycinki lekkie tylko jak gram ponad 4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:02, Mateusz9214 napisał:

i jeszcze mam takie pytanie czy mozna miec dwie specjalizacje np czarny mag i mag ognia


Możesz mieć nawet więcej naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak :D :D :D

Uciekłem Miltenowi, poszedłem do Xardasa, potem na pustynię, zdobyłem szatę Adanosa, nauczyłem się regeneracji many i kilku czarów, a potem wróciłem do Miltena i nie miałem już żadnych problemów ;]
Przy regeneracji lodowa lanca jest zabójcza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować