Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 08:44, Kunek90 napisał:

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? :). Bo nie wiem czy bez Gorna da się później grać,
czy lepiej pokombinować i przyzwać go kodem, a może tak naprawde on gdzieś tam stoi tylko ja
go nie widze :)


Gorn do głównego wątku ci nie jest potrzebny on daje ci tylko jedno zadanie związane z Gothą a potem to juz tylko moze ci pomagać nic więcej
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 08:44, Kunek90 napisał:

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? :). Bo nie wiem czy bez Gorna da się później grać,
czy lepiej pokombinować i przyzwać go kodem, a może tak naprawde on gdzieś tam stoi tylko ja
go nie widze :)

Mozesz spokojnie grać bez gorna ale na wszelki wypadek sprawdz czy nie stoi razem z orkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :). Jeszcze go poszukam ale wydaje mi się, że on poprostu zniknął :/. Wogóle ostatnio coś mi się dziwne rzeczy z G3 dzieją. Np. ostatnio zmieniła mi się czcionka. Teraz jest jakby mniejsza literki są ciasniejsze i ogolnie jest gorsza ;/ Czemu się zmieniła? Nie mam pojęcia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:38, Kunek90 napisał:

Dzięki za odpowiedzi :). Jeszcze go poszukam ale wydaje mi się, że on poprostu zniknął :/.
Wogóle ostatnio coś mi się dziwne rzeczy z G3 dzieją. Np. ostatnio zmieniła mi się czcionka.
Teraz jest jakby mniejsza literki są ciasniejsze i ogolnie jest gorsza ;/ Czemu się zmieniła?
Nie mam pojęcia ;p


Sprawdź rozdzielczość może zle wyłączyłeś gre poprzez ctrl+alt+del albo poprzez errora i rozdzielczość wraca do bezpiecznego stanu moim zdaniem to jest przyczyna twojego błędu
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 11:21, Cord napisał:

Sprawdź rozdzielczość może zle wyłączyłeś gre poprzez ctrl+alt+del albo poprzez errora i rozdzielczość
wraca do bezpiecznego stanu moim zdaniem to jest przyczyna twojego błędu
Pozdro


Sprawdzałem ale nie jest to wina rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. może wydać się to dziwne ale mój kumpel pocina w gothica 3 na 512ramu i 256 ramu na karcie graf. Sam nie wiem jak mu się to udało, ale ja też spróbuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...nie rozumię co w tym dziwnego??? Karta graficzna, która posiada 256 ramu to dobra karta, a 512 ramu... o tym pisali już użytkownicy na tym forum...;/ Da się grać z 512 ramu...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:53, kuko7 napisał:

eee...nie rozumię co w tym dziwnego??? Karta graficzna, która posiada 256 ramu to dobra karta,
a 512 ramu... o tym pisali już użytkownicy na tym forum...;/ Da się grać z 512 ramu...;]


:OOO czyli u mnie też zadziała ^^! Dzięki wielkie, zaraz odpalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:08, ryciu6 napisał:

4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Otwierasz konsolę i wpisujesz: goto x, gdzie za x wstawiasz imię postaci, do której chcesz się przenieść.
Na resztę pytań nie znam odpowiedzi, ale radzę Ci, być odpuścił sobie kody i pozwiedzał świat. Jeśli jeden raz przeszedłeś Gothica, to gwarantuję Ci, że wszystkiego jeszcze nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:57, Bumber napisał:

> 4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Otwierasz konsolę i wpisujesz: goto x, gdzie za x wstawiasz imię postaci, do której chcesz
się przenieść.
Na resztę pytań nie znam odpowiedzi, ale radzę Ci, być odpuścił sobie kody i pozwiedzał świat.
Jeśli jeden raz przeszedłeś Gothica, to gwarantuję Ci, że wszystkiego jeszcze nie widziałeś.


To powiedz chociaż:
1-co jest najlepszym łukiem i mieczem jednorecznym w grze i gdzie je znaleść
2-Gdzie dokładnie znajduje sie teleport do nemory
3-Gdzie dokładnie były te lobelie zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:18, ryciu6 napisał:

To powiedz chociaż:
1-co jest najlepszym łukiem i mieczem jednorecznym w grze i gdzie je znaleść

Widzisz... Z takimi rzeczami to jest tak, że są generowane losowo we wszelkich skrzyniach. I nie pamiętam dokładnie nazw tych najlepszych. Walczyłem tym, co było w danej chwili dobre i na co było mnie stać.

Dnia 03.12.2006 o 16:18, ryciu6 napisał:

2-Gdzie dokładnie znajduje sie teleport do nemory

W kufrze w krzakach, na prawo od wschodniego wejścia.

Dnia 03.12.2006 o 16:18, ryciu6 napisał:

3-Gdzie dokładnie były te lobelie zielone

Rosną tuż przy trzech potworach, za zachodnim wejściem do Nemory.

I jeszcze jedno. Twojego posta z tym samym zapytaniem widziałem trzy razy. Dwukrotnie w tym wątku, a raz w oficjalnym Staraj się unikać czegoś takiego, bo jest to określane mianem spamerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 16:18, ryciu6 napisał:

To powiedz chociaż:
1-co jest najlepszym łukiem i mieczem jednorecznym w grze i gdzie je znaleść
2-Gdzie dokładnie znajduje sie teleport do nemory
3-Gdzie dokładnie były te lobelie zielone

1- łuk najlepszy jaki znalzłem to cicha smierć 115 obrażeń za kupe kasiory w Bakareshu od chyba Jaffara, miecz to gniew innosa, zeby zdobyć trzeba otworzyć wszystkie SKRZYNIE(nie kufry nie metalowe kufry tylko skrzynie) jest ich 48 w grze, to przy 48 trafisz na gniew innosa :)
2- stoisz przed wejściem do nemory idz wzdłurz krawędzi prawej i odrazu skrzynia powinna być
3- nad nemorą są porozrzucane, 1 pod parskającym potworem , kolejne 2 kolo tego najbardziej na lewo, koło szkieletu smoka 1, i koło zębaczy 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:27, donaan napisał:


> To powiedz chociaż:
> 1-co jest najlepszym łukiem i mieczem jednorecznym w grze i gdzie je znaleść
> 2-Gdzie dokładnie znajduje sie teleport do nemory
> 3-Gdzie dokładnie były te lobelie zielone
1- łuk najlepszy jaki znalzłem to cicha smierć 115 obrażeń za kupe kasiory w Bakareshu od chyba
Jaffara, miecz to gniew innosa, zeby zdobyć trzeba otworzyć wszystkie SKRZYNIE(nie kufry nie
metalowe kufry tylko skrzynie) jest ich 48 w grze, to przy 48 trafisz na gniew innosa :)
2- stoisz przed wejściem do nemory idz wzdłurz krawędzi prawej i odrazu skrzynia powinna być
3- nad nemorą są porozrzucane, 1 pod parskającym potworem , kolejne 2 kolo tego najbardziej
na lewo, koło szkieletu smoka 1, i koło zębaczy 1 :D



48 skrzyń to troche sie naszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 16:39, ryciu6 napisał:

48 skrzyń to troche sie naszukam ;)

Ja tego nie robiłem ale słyszałem że działa nawet mam gdzieś tą liste... ^^ a tak wogóle to kawałek jest na forum www.gothic.phx.pl temat gniew innosa looknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:40, donaan napisał:


> 48 skrzyń to troche sie naszukam ;)
Ja tego nie robiłem ale słyszałem że działa nawet mam gdzieś tą liste... ^^ a tak wogóle to
kawałek jest na forum www.gothic.phx.pl temat gniew innosa looknij :)


Szkoda że nie ma z tym mapy dokładnej ale ista też może być :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wszystkie puchary ognia wiem że kiedyś była tu lista Paladynów w którymś poście na tej liście było ich 11 ja z tej listy znalazłem 9

znalazłem:
3 w vengardzie
1 w Cape dun, reddock, okarze, trelis i w klasztorze magów ognia
1 na pustyni cruza

Nie znalazłem
gdzie oni są na liście było że jest jakiś Paladyn w Nemorze jak sie nazywa bo ja go nie znalazłem

jednego chyba zapomniał wpisać na liste bo lista miała 11 osób a nie 12 tak jak miało być może ktoś wie gdzie jest

i przy tym napisał że 12 paladyna nikt nie może znaleźć wie ktoś czemu ??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować