Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 16:39, Bratek196 napisał:

Mam pytanie gdy jesteśmy w terlis po ten artefakt czy można odrazu wszystkich wybić gdy wejdziemy do miasta ??


Można spokojnie, tylko musisz pilnować aby Ci Vak nie uciekł, bo to on jest w posiadaniu tego artefaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:19, pinu? napisał:

>
> >
Poradnik miales PRZY ORYGINALNEJ GRZE Gothic 3


Tylko nie mam tam opisu przejscia questa z pucharami

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 09:53, Grigor4 napisał:

/.../> tylko ja nie miałem zadnych fajerwerków tylko poprostu je wrzuciłem (pisało tylko oddano 5
pucharów, bo wczesniej dałem 7). Milten i inni magowie nic nie mówią jak wrzuce te puchary
i teraz nie wiem jak to wykonać.

Musiałeś trochę pomylić się w liczeniu. Ja nosiłem na 4 raty i gra "uznała" (jeden był zresztą z konsoli, bo niewolnik, który go miał, gdzieś zaginął...)
Jak kompletnie nie wiesz jak z tego wyjść, to wpisz w konsoli:
give It_FiremageCup i zatwierdź enterem. Pamiętaj, że gra jest niemiecka i z polskiej klawiatury (programisty) wpisujesz give It?FiremageCup, bo zamienione jest miejsce znaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 20:20, KrzysztofMarek napisał:

> i teraz nie wiem jak to wykonać.
Musiałeś trochę pomylić się w liczeniu. Ja nosiłem na 4 raty i gra "uznała" (jeden był zresztą
z konsoli, bo niewolnik, który go miał, gdzieś zaginął...)
Jak kompletnie nie wiesz jak z tego wyjść, to wpisz w konsoli:
give It_FiremageCup i zatwierdź enterem. Pamiętaj, że gra jest niemiecka i z polskiej klawiatury
(programisty) wpisujesz give It?FiremageCup, bo zamienione jest miejsce znaków .



Najpierw dałem 7 potem 5, więc raczej dałem wszystkie. Co do tego kodu to on daje wszystkie puchary ?? i jak włączyć tą konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:01, Grigor4 napisał:

puchary ?? i jak włączyć tą konsole

Konsolę włącza się tyldą ( ~ ) U części graczy jest tylko ciemny pas i nie widać jak się pisze i albo wpiszesz na ślepo, albo poprawisz grę - otworzysz mój komputer->dysk C->Program Files->Gothic 3->Data
Jak otworzysz katalog Data, to w nim utwórz nowy folder o nazwie : _compiledImage (tylko dokładnie taka nazwa!). Potem otwórz ten folder i w nim utwórz folder o nazwie: _Intern Potem wszystko kolejno zamknij i możesz uruchomić grę
Aha, zanim jakikolwiek kod zacznie działać, musisz znowu otworzyć folder Data, w nim odszukać i otworzyć plik ge3. Jak go otworzysz, to przwijaj, linijka po linijce, aż znajdziesz linijkę, gdzie pisze: TestMode=false Skasuj słowo false i na jego miejsce wpisz true potem zamknij plok i zgódź się nz zachowanie zmian. Potem zrestaruj komputer (nie wiem, czy to konieczne, ale czasem Windows ma jakieś stare nawyki) i wszystko gotowe. Za każdym razem jak wpiszesz kod na puchar, pojawi Ci się w inwentarzu jeden puchar. Jak nie wyjdzie - no to widocznie czegoś zapomniałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA JESTEM W VENGARDZIE I MAM ZADANIE ZNAJDZ PALADYNA THINRA(CZY JAKOS TAK) i nie wiem gdzie on jest prosze powiedzcie mi jeko polozenie plzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:59, ChrisOS napisał:

/.../

Jest on na samym szczycie wieży. Gdy pokonałeś ostatnią grupkę orków, przechodziłeś obok dwóch strażników. Stań między nimi i odwróć się o 180 stopni. Na pewno zobaczysz tą basztę. Aby na nią wejść, trzeba przedrzeć się przez zawalone schody, ale to nie stanowi większego problemu. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:48, KrzysztofMarek napisał:

> > > >/.../ Co do tego kodu to on daje wszystkie
> puchary ?? i jak włączyć tą konsole
Konsolę włącza się tyldą ( ~ ) U części graczy jest tylko ciemny pas i nie widać jak się pisze
i albo wpiszesz na ślepo, albo poprawisz grę - otworzysz mój komputer->dysk C->Program
Files->Gothic 3->Data
Jak otworzysz katalog Data, to w nim utwórz nowy folder o nazwie : _compiledImage (tylko dokładnie
taka nazwa!). Potem otwórz ten folder i w nim utwórz folder o nazwie: _Intern Potem wszystko
kolejno zamknij i możesz uruchomić grę
Aha, zanim jakikolwiek kod zacznie działać, musisz znowu otworzyć folder Data, w nim odszukać
i otworzyć plik ge3. Jak go otworzysz, to przwijaj, linijka po linijce, aż znajdziesz linijkę,
gdzie pisze: TestMode=false Skasuj słowo false i na jego miejsce wpisz true potem zamknij
plok i zgódź się nz zachowanie zmian. Potem zrestaruj komputer (nie wiem, czy to konieczne,
ale czasem Windows ma jakieś stare nawyki) i wszystko gotowe. Za każdym razem jak wpiszesz
kod na puchar, pojawi Ci się w inwentarzu jeden puchar. Jak nie wyjdzie - no to widocznie czegoś
zapomniałem ;)


wszystko działa i po oddaniu jednego pucharu zadanie wykonane :)

Gdzie znajdę paladynów, którym trzeba dać te puchary ??? (proszę o listę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:29, Grigor4 napisał:

> > > > >/.../ > Gdzie znajdę paladynów, którym trzeba dać te puchary ??? (proszę o listę)

Na pewno jeden jest w Cape Dun (Wenzel), drugi obozuje gdzieś pod Mora Sul, trzeci (konrad?) siedzi bodaj w Trelis, czwarty w Vengardzie w świątyni, a reszta... to już nie pamiętam, jak skończę grę drugi raz (niedługo, za jakieś dwa-trzy tygodnie) to coś dopiszę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak

Dnia 06.12.2006 o 20:42, KrzysztofMarek napisał:

skończę grę drugi raz (niedługo, za jakieś dwa-trzy tygodnie) to coś dopiszę ;D

Takiemu to dobrze.Mój komputer skonfiskowała córka , na co zreszta zgodziłem się bez większych oporów , bo zamawiałem nowy.Miało być kilka dni przerwy i wziąłbym się do Gothica 3 z porządnym sprzętem.Niestety z powodu nie dojechania zamówionej grafiki i obudowy , składanie przeciągnęło się znacznie i dopiero w przyszłym tygodniu pogram sobie.I to po raz pierwszy , bo na poprzednim sprzęcie odbyłem tylko kilkugodzinny zwiad.Pocieszam się tylko tym , że powinienem mieć możliwość grania na detalach prawie max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:26, KrzychW napisał:

/.../ > Takiemu to dobrze.Mój komputer skonfiskowała córka , /.../

Hehehe... Poczekaj trochę, jak wydasz córkę za mąż, to już kto inny będzie miał konfiskowany komputer... a Ty sobie spokojnie będziesz mógł pograć (do czasu, aż ci wnuczki na wychowanie podrzucą) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mam problem ze sejwowaniem otóz gdy gram prawie cały czas robię szybkie zapisy ale gdy tak zbyt często sejwujeto gra się zawiesza wyskuje jakiś błąd i pisze coś tam C++ czy Vitual Bastic czy coś takiego wtedy wyłaczam grę i chcem wczytać tamten zapis normalnie gra niechce mi wczytać stało sięto już z trzeci raz w tym dni pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:54, Bratek196 napisał:

Pomóżcie mam problem ze sejwowaniem otóz gdy gram prawie cały czas robię szybkie zapisy ale
gdy tak zbyt często sejwujeto gra się zawiesza wyskuje jakiś błąd i pisze coś tam C++ czy Vitual
Bastic czy coś takiego wtedy wyłaczam grę i chcem wczytać tamten zapis normalnie gra niechce
mi wczytać stało sięto już z trzeci raz w tym dni pomóżcie.


A jaką wersję gry masz 1.08 czy 1.09 ??
Tzn. jakiego patcha masz zainstalowanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:37, Bratek196 napisał:

Mam 1.8 ale czy ten patch naprawi 100 % ten błąd


Ściągnij sobie ze strony gram.pl patcha 1.09 powinno pomóc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować