Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 22:30, Bosper napisał:

Podajcie mi proszę sposoby na orkowych szamanów, bo już mam dosyć ginąć od dwóch kul ognia


Najlepiej biegnij do nich szybko skręcając szybko w boki co sprawi, że nie będą mogli cię trafić. Jak już do nich podbiegniesz to kilka sieków i leży szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:33, piero92 napisał:

> Podajcie mi proszę sposoby na orkowych szamanów, bo już mam dosyć ginąć od dwóch kul ognia


Najlepiej biegnij do nich szybko skręcając szybko w boki co sprawi, że nie będą mogli cię trafić.
Jak już do nich podbiegniesz to kilka sieków i leży szaman.

He he, to wiem, ale jak dookoła nich jest multum orków tak z 8 do tego strzelających albo inni szamani. Jak jest dwuch szamanów w grupie to już wczytywać trzeba co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 22:41, Bosper napisał:

He he, to wiem, ale jak dookoła nich jest multum orków tak z 8 do tego strzelających albo inni
szamani. Jak jest dwuch szamanów w grupie to już wczytywać trzeba co chwilę.


Najlepiej w takich sytuacjach "wywabiaj" orków jeden po drugim (tak żeby bezpiecznie po jednym ich zabijać) aż zostanie mała grupka co nie stanowi większeo zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:41, Bosper napisał:

He he, to wiem, ale jak dookoła nich jest multum orków tak z 8 do tego strzelających albo inni
szamani. Jak jest dwuch szamanów w grupie to już wczytywać trzeba co chwilę.

sprubuj orków ze zwojów np.fali ognia czy fali mrozu a póżniej biegnij do szmanów ja grając magiem nie miałem większego problemu z szmanami (obrona prze atakami magicznymi przez kostury) większy z 10 orkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszytkim.
Moze ktos zmiescic link zebym mogl sciagnac latke do g3?bo strasznie mi tnie.
chce najnowsza latke i zebym niemusial sie bawic w szukanie itp.tylko po prostu kliknac link i zaczac pobieranie.
Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:51, Bezi7 napisał:

Czesc wszytkim.
Moze ktos zmiescic link zebym mogl sciagnac latke do g3?/.../

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1412 - patch 1.09. Poprawia on tylko błędy występujące podczas zapisywania stanu gry, więc raczej Ci z Twoim problemem nie pomoże... Spróbuj pogrzebać trochę w pliku .ini i pomajstrować z ustawieniami grafiki. Metoda prób i błędów jak najbardziej wskazana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:01, Pepper Ronie napisał:

Mam misje z zaginionym paladynem w Vengardzie. Niestety nie wiem gdzie on jest. Mozecie mi
pomoc?? Sora za brak polskich fontow - pisze z angielskiego windowsa Xp.

Jakby Ci to wytłumaczyć... Ten zaginiony paladyn siedzi na samym szczycie wieży, tuż przy domostwie ostatniego orkowego dowódcy. Żeby na nią wejść, trzeba przeskoczyć kilka gratów na schodach.
Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Mam pewien problem.
Otóż gdy włączam gothica3 to w lewym górnym rogu ekranu pojawiają się mi napisy na zielono mówiące jakieś dane dla programistów. Jak to wyłączyć??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:10, cedricek napisał:

Witajcie.
Mam pewien problem.
Otóż gdy włączam gothica3 to w lewym górnym rogu ekranu pojawiają się mi napisy na zielono
mówiące jakieś dane dla programistów. Jak to wyłączyć??? Pomocy


Może coś poszukaj w pliku .ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie sobie kupiłem G3 wspaniała gra, ale mógłby mi ktoś zrobić ini tak żeby G3 chodził umnie na średnich detelach bez ścinek. Bo umnie sie tnie na srednich. Mój komp to AMD Athlon 2500+ 1.8GHZ, Geforce 7600GS 256mb,128bit(Gigabyte) 1gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:13, Carl92 napisał:

Ta sprzęt sobie ulepszalęm 2 miechy temu to mam znowu:-/


Mnie pomogło zwiekszenie pamięci wirtualnej do 4000MB = 4GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem taktowej to tylu nie można powiększyć wiec jakim cudem masz 4Gb. Nawet takiej płyty głownej nie ma. Maksymalnie to jest 2mb. No chyba ze jakoś kości masz jedną po 1gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 23:01, ryciu6 napisał:

Jakie są najlepsze czary maga wody na początek kariery


Ja bym powiedział, że lodowa lanca i oswojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze się nauczyć i lodowej lancy i kuli ognia bo po zamarznięciu przeciwnika przez lodową lance przeciwnikowi nie można zadać obrażeń z lancy dopóki się nie rozmrozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować