Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

a jak już dobrze zaczne rozwuj maga wody to puźniej wiem że trzeba zwiększać mane życie i prastarą wiedze i nauczyć się trzeba szybkiej nauki czy to wszystko jeśli chodzi o nauke ??

jakie czary puźniej najlepiej sie wyuczyć i gdzie można czarów magów wody sie wyuczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:43, Mik Nik napisał:

ale dobrze się nauczyć i lodowej lancy i kuli ognia bo po zamarznięciu przeciwnika przez lodową
lance przeciwnikowi nie można zadać obrażeń z lancy dopóki się nie rozmrozi

Można też dobić go mieczem, wiem, że się da bo orkowi szamani robili ze mnie morżonke a w tym czasie wojownicy sieczke :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak już dobrze zaczne rozwuj maga wody to puźniej wiem że trzeba zwiększać mane życie i prastarą wiedze i nauczyć się trzeba szybkiej nauki czy to wszystko jeśli chodzi o nauke ??

jakie czary puźniej najlepiej sie wyuczyć i gdzie można czarów magów wody sie wyuczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 17:52, Bosper napisał:

Można też dobić go mieczem, wiem, że się da bo orkowi szamani robili ze mnie morżonke a w tym
czasie wojownicy sieczke :D :P

ale jak jest w grupie więcej stworków to podbiec gożej a lanca jak się rzuci ją z daleka to nie alarmuje pobliskich przeciwników więc lepiej atakować z oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:53, ryciu6 napisał:

a jak już dobrze zaczne rozwuj maga wody to puźniej wiem że trzeba zwiększać mane życie i prastarą
wiedze i nauczyć się trzeba szybkiej nauki czy to wszystko jeśli chodzi o nauke ??

Życie niekoniecznie. Jeśli będziesz miał dość dużo many i prastarej wiedzy, więcej punktów zdrowia nie będzie potrzebne, gdyż zabijesz większość oponentów kilkanaście metrów przed sobą.

Dnia 13.12.2006 o 17:53, ryciu6 napisał:

jakie czary puźniej najlepiej sie wyuczyć i gdzie można czarów magów wody sie wyuczyć ??

Najlepiej zacznij od czarów ofensywnych takich jak błyskawica. Doucz się też jakiegoś czaru leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:34, zebara napisał:

Czy ktoś coś wie na temat nowego patcha ? Czy prace postępują, czy Pirania sobie odpuściła
?


Na jego temat nie wiem nic ciekawego prócz tego że się "robi":) Kiedy będzie to wie już chyba tylko PB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:50, Dziki Marczak napisał:

Hi, wie ktoś może gdzie są strażnicy Kaffu??? Szukam ich od kilku dni i znaleźć nie mogę. Z
góry thx za pomoc.

Sa na zachód od południowego wejsc do mora sul i uwazaj sa tam bandyci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(

Zdobyłem wszystkie artefakty oraz zebrałem 12 ognistych pucharów. Chodziłem sobie po Varancie bez problemów. Assasyni nic do mnie nie mieli itp. Więc postanowiłem odwiedzić Bakaresh. Uzbierałem 95% reputacji i poszedłem pogadać z przywódcą Bakareshu. A ten do mnie z tekstem typu: "Nie dam się nabrać..." bla bla bla i mnie atakuje a wraz z nim całe miasto. Sprawdziłem w innych miastach i też pojawił się ten problem (ale tylko przywódca mnie atakuje, dopuki do niego nie podejde nie ma problemu). Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 16:36, Rejw napisał:

Mam problem :( /.../

Podstawowe pytanie brzmi: czy pomagałeś koczownikom w wyzwalaniu miast? Nie wiem jaki jest limit u koczowników, jednak gdy uwolnisz spod władzy Asasynów zbyt wiele miast, zostaniesz najpierw zaatakowany przez przywódców, a później bedzie się za Tobą uganiać cała pustynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:44, Bumber napisał:

> Mam problem :( /.../
Podstawowe pytanie brzmi: czy pomagałeś koczownikom w wyzwalaniu miast? Nie wiem jaki jest
limit u koczowników, jednak gdy uwolnisz spod władzy Asasynów zbyt wiele miast, zostaniesz
najpierw zaatakowany przez przywódców, a później bedzie się za Tobą uganiać cała pustynia.



Uwolniłem tylko jedno miasto (Lago). Potem jeszcze wykonywałem zadania w Ben Sali (tu nawet orkowie mnie nie atakowali) i dopiero w Bakaresh pojawił się problem z przywódcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:25, Rejw napisał:

Uwolniłem tylko jedno miasto (Lago). Potem jeszcze wykonywałem zadania w Ben Sali (tu nawet
orkowie mnie nie atakowali) i dopiero w Bakaresh pojawił się problem z przywódcą.

Kiedyś czytałem, że u niektórych pojawiał się taki problem po wyzwoleniu jednego miasta. Osobiście się z tym nie spotkałem. Wygląda mi to na zwykły bug, jakich w Gothicu nie brakuje. Jeśli masz save''a to wczytaj, a jeśli nie... Przepadnie Ci trochę questów, ale masz pretekst, by przejśc grę jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować