Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Witam. Powiem wam że nigdy nie grałem w tak "niedorobioną" grę. Dostaję np quest żeby zabić patrol orków. Jednym razem zabijam ich i jest ok a kolejnym, grając od nowa niemogę ich zabić bo są nieśmiertelni i co ich posiekam to wstają z powrotem i automatycznie niemogę zrealizować celu misji. Kolejna dziwna rzecz. Główny cel gry to pozbierać ogniste puchary. Miałem jeden z nich ukraść w Cape Dun. Za jednym razem się udało a innym razem zniknęły puchary i magazyn był pusty. Za każdym razem jak dzieje się coś takiego to zaczynam grę od nowa i nawet jak jeden problem tego typu zniknie to zaraz pojawia się drugi. Czuję się oszukany przez producenta i developera, bo kupiłem grę w którą nie sposób pograć. To tak jakby kupić szklankę składającą się z samego denka. Poważnie myślę teraz o tym żeby już nigdy więcej nie kupować gier wypuszczanych przez cd project na rynek, bo nie po to ciężko zarabiam te pieniądze żeby je później wyrzucać w przysłowiowe błoto. Mam nadzieję, że ktoś coś zrobi z tymi problemami, bo czytałem że mój przypadek nie jest wyjątkiem i że wszyscy mają tego typu problemy. Czekam na wasze opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:47, pawelpikus napisał:

Witam. Powiem wam że nigdy nie grałem w tak "niedorobioną" grę. Dostaję np quest żeby zabić
patrol orków. Jednym razem zabijam ich i jest ok a kolejnym, grając od nowa niemogę ich zabić
bo są nieśmiertelni i co ich posiekam to wstają z powrotem i automatycznie niemogę zrealizować
celu misji.


Hehe, tak się składa, że to nie jest żaden bug. Niektórzy orkowie są po prostu traktowani jak NPC-e i musisz ich dobić. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za zadanie o nazwie PLAGA BANDYTÓW NA WYBRZEŻU i w poradniku pisze, że trzeba iść do ogniska tam gdzie był patrol orków i poszukać kotliny otoczonej kamieniami. Ale gdzie to wogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha...to idź w stronę kamiennego kręgu (tam będzie Chris) po drodze zobaczysz wilka (powinien być po lewej stronie drogi) idź w jego stronę i jeszcze dalej i zobaczysz jaskinie, której broni 2 bandytów, w niej jest Ortega:)
masz tu mapę może ci pomoże:)
http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedy gram momentami obraz robi sie biały lub przelatuja białe migawki bardzo mi to przeszkadza po prostu momentami nie da sie grać mój sprzęt to AMD Athlon 64 3000+ 1GB ramu i GF 6600GT 128MB detale mam ustawione na minimum tylko dwie opcje mam na medium a swoja drogą to czy ktos wie co powinienem wymienić żeby gierka chodziła sprawnie aha jak dam detale na minimum to i tak się ścina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha też tak mam ale mam sprzęt ATHLON XP 3200+ radeon 9550 i 768DDR ale mam większość na medium ale po 30 minutach grania gra śmiga i nie mam białych klatek tak jak ty... Na pustyni było najgorzej musiałem najpierw pochodzić po mieście a potem dopiero mogłem iść na pustynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:27, Pyton15 napisał:

Mam pytanie kiedy gram momentami obraz robi sie biały lub przelatuja białe migawki bardzo mi
to przeszkadza po prostu momentami nie da sie grać mój sprzęt to AMD Athlon 64 3000+ 1GB ramu
i GF 6600GT 128MB detale mam ustawione na minimum tylko dwie opcje mam na medium a swoja drogą
to czy ktos wie co powinienem wymienić żeby gierka chodziła sprawnie aha jak dam detale na
minimum to i tak się ścina!!!


Ustaw postprocessing na wartość średnią, bądź też wysoką - na wielu konfiguracjach to pomaga. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:27, Pyton15 napisał:

Mam pytanie kiedy gram momentami obraz robi sie biały lub przelatuja białe migawki bardzo mi to przeszkadza po prostu momentami nie da sie grać


W szczegółowych opcjach graficznych ustaw pasek postprocesing na środek lub na maxa, takie migawki się dzieją jak się ma tą opcję na minimum.

Dnia 16.12.2006 o 16:27, Pyton15 napisał:

mój sprzęt to AMD Athlon 64 3000+ 1GB ramu i GF 6600GT 128MB detale mam ustawione na minimum tylko dwie opcje mam na medium


Mam identyczny sprzęt i normalnie gram na srednich detalach, oprócz shaderów które mam na 3.0 ustawione, cache zasobów, postprocesing na maxa, i filtrowanie mam na maxa (bo mi chodzi lepiej z filtrowaniem na maximum niż miałem na minimum), czasem tylko zasięg widzenia w niektórych miastach zmieniam na minimum żeby płynniej chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc jest lepiej!!!a czy ktos wie co najlepiej wymienić żeby gra chodziła bez zaciecia bo mam dylemat czy dokupic ramu czy grafike ramu mógłbym dołożyc najwyzej 512 a grafike wymienic na 7600GT ewentualnie moze na 7900GS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej zmieniłem grafe chodzi nawet nieźle ale po chwili grania gra się wyłącza i wyskakuje komunikat o nazwie where is the guru?? a w nim coś memory summary allocation czy coś pomocy czy ktos wie co to takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:08, Samug 69 napisał:

witam mam pytanie mianowicie kiedy chce włączyć Gothic 3 demo wyskakuje mi taki ekran

http://img359.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzl5.jpg

czy to wina słabego sprzętu czy czegoś innego?
sorry że nie w temacie ale napisałem w temacie G3 demo ale nikt ne odpowiada

Jeśli podałbyś mi swój aktualny lifting compa...to może bym ci pomógł.Teraz to trochę tak trudno ci odpowiedzieć na ''''wyczerpujące'''' pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć klucze do świątyni w Mora Sul?
Mam już trzy. Brakuje mi dwóch, jednego od orków (zabiję ich) i jednego od Gonzalesa, ale on nawet nie ma takiej opcji dialogowej :/
Ponoć można ten klucz kupić, ale nigdzie nie widziałem takiej opcji. Jak mam go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:48, Monastor napisał:

Ponoć można ten klucz kupić, ale nigdzie nie widziałem takiej opcji. Jak mam go zdobyć?


Odkupić można, ale nie zawsze ta opcja dialogowa się pokazuje, spróbuj pogadać z orkiem Kaleschem co pilnuje świątyni i następnie włóż te klucze co zdobyeś do tej pory do drzwi świątyni, drziw nie otworzysz, ale może wtedy aktywuje się zadanie z kluczem od Gonzalesa i wtedy może się pojawi odpowiednia opcja dialogowa, a jak się nie pojawi to chyba pzoostaje tylko opcja siłowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:52, cinus` napisał:

bla bla bla bla

>a jak się nie pojawi to chyba pzoostaje tylko opcja siłowa...

Dnia 16.12.2006 o 18:52, cinus` napisał:


Hmm... Czyli bić się z całym miastem na dobrą sprawę :/
Ok... spróbuję najpierw pokojowych metod.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować