Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 12:40, Bambadil napisał:

niedaleko Bakareshu na największej wyspie jest skrzynia, a w tej skrzyni powinna być katana:):):)

Albo jabłuszka :))) Ta losowa zawatrość skrzyń jest irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:48, kuko7 napisał:

Nie, niestety nie można nurkować...;] Ale powiedz, po co by to było...:D

Można by umieścić jakieś wejście do dungeonu pod wodą (jak w Gothic 1, w zatopionej wieży Xardasa, albo kilku jaskiniach, do których trzeba przepłynąć pod wodą (także w Gothic 2))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:59, Monastor napisał:

Można by umieścić jakieś wejście do dungeonu pod wodą (jak w Gothic 1, w zatopionej wieży Xardasa,
albo kilku jaskiniach, do których trzeba przepłynąć pod wodą (także w Gothic 2))

No właśnie... Brak możliwości nurkowania w Gothic 3 bardzo mnie rozczarował. Niby taka drobnostka, ale radochy trochę z tego było... Jak sobie przypomnę odkrycie podwodnego miasta w Nowym Obozie, albo eskapadę do starej wierzy Xardasa... Ech, łezka się w oku kręci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:59, star1000 napisał:

Witam!
Mam problem! Ludzie mi mowia ze pod Cape Dun jest przepis na tąsuper bron, ide tam i znajduje
obok tych 2 smokow 2 mikstury 100 sztuk zlota i jakis dziadowski czar, no to nic moze jest
na wyspie niedaleko Bakaresh, tam tez w skrzyni znajduje pare sztuk zlota i jakies dziadostwo
hmm ktos napisal ze tarcza runiczna jest w swiatyni Ben sala...super ide tam i znajduje czar,
350 sztuk zlota i jakies dziadostwo a tarczy niema O CO CHODZI? Dlaczego nie mgoe znalezc ani
jednej z tych rzeczy!? Nie rozumie tego! Fest mi rozmiezsczanie losowe chyba wszystkie skrzynie
w calym swiecie obskoczylem i niema nic fajnego DLACZEGO TYLLKO JA TAK MAM!? :/

Czlowieku ale masz problemy skrzyn bodajze jest okolo 50 a dobre rzeczy zaczynaja sie dopiero gdzies tak w 10 skrzyni! w zadnym wypadku kufrze czy metalowym kofrze ONLY SKRZYNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:25, star1000 napisał:

> > Witam!
> > Mam problem! Ludzie mi mowia ze pod Cape Dun jest przepis na tąsuper bron, ide tam
i znajduje
>
> > obok tych 2 smokow 2 mikstury 100 sztuk zlota i jakis dziadowski czar, no to nic
moze
> jest
> > na wyspie niedaleko Bakaresh, tam tez w skrzyni znajduje pare sztuk zlota i jakies
dziadostwo
>
> > hmm ktos napisal ze tarcza runiczna jest w swiatyni Ben sala...super ide tam i znajduje

> czar,
> > 350 sztuk zlota i jakies dziadostwo a tarczy niema O CO CHODZI? Dlaczego nie mgoe
znalezc
> ani
> > jednej z tych rzeczy!? Nie rozumie tego! Fest mi rozmiezsczanie losowe chyba wszystkie

> skrzynie
> > w calym swiecie obskoczylem i niema nic fajnego DLACZEGO TYLLKO JA TAK MAM!? :/

> Czlowieku ale masz problemy skrzyn bodajze jest okolo 50 a dobre rzeczy zaczynaja sie
dopiero
> gdzies tak w 10 skrzyni! w zadnym wypadku kufrze czy metalowym kofrze ONLY SKRZYNIA

A co to ma do tego ktora skrzynia?! lol

w 1 skrzyni jest luk assassyna bodajze itp np w 10 rubinowe ostrze bodajze a w 48 gniew innosa ;p ale to sie liczy od liczby otwartych skrzyn ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:25, Bumber napisał:

/.../


Skoro już jesteśmy przy pływaniu, to w "trójce" jest śmieszny błąd. Otóż płynąc, włącz ekwipunek, okno czarów czy dziennik. I co? Nasza postać żwawo biega zanurzona po pas niezależnie od głębokości. ;)

Jeżeli zaś chodzi o brak nurkowania, to myślę, że powód leży w enginie gry (shadery?), choć w takim Far Cry''u (też opartym na shaderach) zanurzanie się było możliwe... Może zmieni to planowany patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 23:50, shrekinator napisał:

> Ludzie, jest patch do g3 ! Patch 1.12 ! JEST JUŻ ! : )
> http://www.worldofgothic.com/#216 !!!
Spokojnie będzie dopiero jutro :)) ale dobrze ze juz jest, choc teraz po wymianie sprzetu gothic
mi smiga na max detalach

Na czym??To co masz za sprzęt??I jak Ci chodzi bez zacinek,czasami się przytnie?/Bardzo prosze o szbka odpowiedz to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego nowego patcha jeszcze żadnych zmian w płynnosci gry, ale poprawia kilka błendów. Przeczytałem notkę na golu, ze trzeba jeszcze poczekać na patcha, który poprawi wydajność gry. Miejmy nadzieje, że to nastąpi zaniedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:09, Carl92 napisał:

Zainstalowałem tego nowego patcha jeszcze żadnych zmian w płynnosci gry, ale poprawia kilka
błendów.


Z tego co ja zauważyłem, to najnowsza łatka poprawia dźwięk (nie zacina się już - vide wiatr czy cykanie owadów nocą), poprawiono również bug związany z przybliżaniem się kamery po włączeniu i wyłączeniu okna ekwipunku, czarów itd. Jeżeli zaś chodzi o optymalizację enginu, to gierka chodzi szybciej, ale w minimalnym stopniu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zawsze poprawia w płynności, ale to nadal za mało. Chciałbym, żeby tak poprawiono engine gry, że gra na 1024 chodziłą jak na 1.5gb ram, ale to raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować