Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

No to biorę się za ściąganie i testowanie 1.12 :) Szkoda troszkę, że podczas walki ( o ile dobrze zrozumiałem changelog ) nie będzie już można bezstresowo zażywać eliksirów zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:24, Jakub Wędrowycz napisał:

Jak nazywa siędość, który uczy nas wytwarzania Nordmarskiej Starki? I gdzie się znajduje (orientacyjnie, żebym wiedział gdzie szukać)?


Jak się nazywa to nie pamiętam, ale wiem gdzie jest :) otóż przebywa on w lesie pod Faring, jego chatka znajduje się bardzo blisko trzech trolli, nieopodal jest też mostek, no i on tego nie uczy tylko daje przepis na tą Nordmardzką Starkę, ale najpierw trzeba wykonać dla niego malutki quest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc sciagnalem latke do g3.
Okazalo sie ze to do oryginalnej wersji a ja mam pirata.
Wiecie co zrobic?gra niechodzi a ja od nowa nie bede gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie co do piractwa to jeśli mam orginalnego Gothica 3 to moge sobie zrobić jego obraz na dysku żeby gra chodziła bez płytki i czy wogóle da się tak zrobić czy jest zabezpieczony bo nie chce mi się ciągle płytki wkładać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:15, Pyton15 napisał:

No własnie co do piractwa to jeśli mam orginalnego Gothica 3 to moge sobie zrobić jego obraz
na dysku żeby gra chodziła bez płytki i czy wogóle da się tak zrobić czy jest zabezpieczony
bo nie chce mi się ciągle płytki wkładać????

Nie wiem czy to jest tak do końca legalne. Ja tam jak mam oryginał to się nie bawię w żadne cracki, ani obrazy tylko po prostu mam płyte na stałe w napędzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 17:01, boduczek napisał:

Na czym??To co masz za sprzęt??I jak Ci chodzi bez zacinek,czasami się przytnie?/Bardzo prosze
o szbka odpowiedz to dla mnie bardzo ważne.

Intel core duo 2x 2.13 3 giga ramu gf 7950 gt 512/256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:49, shrekinator napisał:


> Na czym??To co masz za sprzęt??I jak Ci chodzi bez zacinek,czasami się przytnie?/Bardzo
prosze
> o szbka odpowiedz to dla mnie bardzo ważne.
Intel core duo 2x 2.13 3 giga ramu gf 7950 gt 512/256

Wow,ale masz maszyne nic tylko pozazdrościć;)
Ale chodzi Ci bez zacięcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:45, marlin15 napisał:

juz sie biore za oglądanie... a o czym ten filmi??

gothic na najgorszej możliwej konfiguracji dla tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:42, Numenpl napisał:

Czy ktos ogladał ten filmik http://youtube.com/watch?v=ORUP0xDm2rs ??


Ale masakra, toż grafa wygląda tu okropnie, drzewa bez liści, wody nie ma, czesto ziemi tez brakuje...
Ja to się dziwię, że to na takim kompie wogóle się uruchomiło O_o chyba bez jakichś modów się nie obyło.
Na moje oko to wygląda jak by gra miała ze 2-3 FPSy, a akby zmniejszyć zasieg widzenia i wyłączyć zgrywanie filmu to by może jeszcze ze dwa FPSy wyciągnęło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie na to patrzy to ta gra wyglada gorzej niż gothic 1 na low detalach(przynajmniej dla mnie)choc trzeba przyznac gosciowi ze udalo mu sie zrobic rzecz teoretycznie niemozliwą - odaplic G3 na p3 933Mhz ,256MB Ram i Geforrce 2MX 64 (przeciez ile ta karta ma lat widocznie musial uzyc moda ktory usuwa shadery z gry) a co do predkości to jakieś 5 fps to chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować