Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie


>Ja tam gram bez poradnika, tylko początek

Dnia 04.11.2006 o 09:13, knopfler napisał:

zobaczyłem. Bez poradnika się fajnie gra bo trzeba szukać samemu wszystkiego.


Ale poradnik tylko łatwo prowadzi przez początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może głupie... czy COTHIC 3 jest PRAWDZIWĄ grą z cyklu ? Czy dorównuje poprzedniką ? Bo nie widzę na forum jakiś fanfarów czy wyrazów uwielbienia co mnie osobiście martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:26, Huksi napisał:

Ja mam pytanie, może głupie... czy COTHIC 3 jest PRAWDZIWĄ grą z cyklu ? Czy dorównuje poprzedniką
? Bo nie widzę na forum jakiś fanfarów czy wyrazów uwielbienia co mnie osobiście martwi :(


Tak Gothic 3 jest prawdzią grą cylku , czy dorównuje jak grałem przez 2 dni ostanie i powiem że dorównuje nawet jest lepsza grafika i system walki i inne takie smaczki od poprzedniczki. Wiesz nie ma fafarów ponieważ nie wszyscy jeszcze mają Gothica III , lub może dlatego że teraz grają w GIII i nie mają czasu pisać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 23:28, Backside napisał:

> /.../Także używam miecza ognistego, a potem półtoraka - zwykły /.../

A gdzie ten miecz jest? Ja jestem już (dopiero?) w Cape Dun a ognistego miecza nie mam :(
Za to powiem, gdzie można znaleźć smoki! (ale tak, żeby nie rzucało się w oczy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:26, Huksi napisał:

Ja mam pytanie, może głupie... czy COTHIC 3 jest PRAWDZIWĄ grą z cyklu ? /...

Dokładnie, to odpowiem ci za jakiś miesiąc, dwa, góra trzy... Teraz nie mam czasu. Królestwo Myrthany wymaga mojej pomocy, samo sobie nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:04, KrzysztofMarek napisał:

A gdzie ten miecz jest? Ja jestem już (dopiero?) w Cape Dun a ognistego miecza nie mam :(
Za to powiem, gdzie można znaleźć smoki! (ale tak, żeby nie rzucało się w oczy)....

Ja takowego miecza również nie znalazłem, lecz wydaje mi się, że Ci panowie mówili o takim mieczu, który można kupić, a nie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:20, xmajorx napisał:

> /.../ lecz wydaje mi się, że Ci panowie mówili o takim
mieczu, który można kupić, a nie zdobyć.

Taj, już też się doczytałem. To przez ten pośpiech, rzucić okiem na posty i dalej, zbawiać Myrthanę ;).
No i już idę, zresztą akurat idę w tamtą stronę...przejdę się dalej i kupię ten miecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:23, KrzysztofMarek napisał:

Taj, już też się doczytałem. To przez ten pośpiech, rzucić okiem na posty i dalej, zbawiać
Myrthanę ;).
No i już idę, zresztą akurat idę w tamtą stronę...przejdę się dalej i kupię ten miecz ;)

Ja chyba jednak sobie go odpuszczę... wolę sam zdobyć broń, a nie ją kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście już jakąś pradawną księgę? Dzięki niej można nauczyć się magii, a ja chcę być magiem. Na razie szyję z łuku, a mój kumpel Copper walczy wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Mam znaleźć zaginionu towar Urkraksa (tego orka-handlarza z Cape Dun). Mówi, że bandyci go ukradli i że są na wybrzeżu. No i tu jest problem. Na wybrzeżu są 2. jaskinie (jedna jak się schodzi na plażę, a druga na chyba na zachodzie wybrzeża), a w nich na poczatku trochę goblinów a potem Ogry i inne paskudztwa :/. Czy mam przeszukać te jaskinie ??? Tam jest towar Urkraksa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:35, Lex napisał:

Takie pytanko. Mam znaleźć zaginionu towar Urkraksa (tego orka-handlarza z Cape Dun). Mówi,
że bandyci go ukradli i że są na wybrzeżu. No i tu jest problem. Na wybrzeżu są 2. jaskinie
(jedna jak się schodzi na plażę, a druga na chyba na zachodzie wybrzeża), a w nich na poczatku
trochę goblinów a potem Ogry i inne paskudztwa :/. Czy mam przeszukać te jaskinie ??? Tam jest
towar Urkraksa ???


(...) Rusz wzdłóż wybrzeża na wschód. Przy jednej skarpie, za głazem będą ci bandyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:35, Lex napisał:

Takie pytanko. Mam znaleźć zaginionu towar Urkraksa (tego orka-handlarza z Cape Dun). Mówi,
że bandyci go ukradli i że są na wybrzeżu. No i tu jest problem. Na wybrzeżu są 2. jaskinie
(jedna jak się schodzi na plażę, a druga na chyba na zachodzie wybrzeża), a w nich na poczatku
trochę goblinów a potem Ogry i inne paskudztwa :/. Czy mam przeszukać te jaskinie ??? Tam jest
towar Urkraksa ???


a widziałeś co jest na samym dole ??? :P:P:P

jakiś smokopodobny stwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a wiesz jeszcze gdzie są wilki, które trzeba zabić (quest z Cape Dun) ??? Zabiłem wszystkie przy Cape Dun, ale quest mam niezaliczony :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:40, Lex napisał:

Aha, a wiesz jeszcze gdzie są wilki, które trzeba zabić (quest z Cape Dun) ??? Zabiłem wszystkie
przy Cape Dun, ale quest mam niezaliczony :/.


no ja tak samo zabiłem już 8 i więcej nie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:40, Lex napisał:

Aha, a wiesz jeszcze gdzie są wilki, które trzeba zabić (quest z Cape Dun) ??? Zabiłem wszystkie
przy Cape Dun, ale quest mam niezaliczony :/.


Tych wilków jest dużo. Poszukaj, może pobiegły za ścierwojadem trochę dalej i go teraz jedzą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Smok :). Próbowałem go zabić z łuku, stojąc na mostku, ale strzał miałem za mało :D. 1 strzał = ok. 1 mm odjętego życia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:41, Lex napisał:

Dokładnie Smok :). Próbowałem go zabić z łuku, stojąc na mostku, ale strzał miałem za mało
:D. 1 strzał = ok. 1 mm odjętego życia :D.


lol, znaczy się że jest silny :D, ja go odkryłem w taki sposób że po prostu do niego skoczyłem bo od ogrów za nic nie mogłem znaleźć drogfi dopiero potem znalazłem ale drań mnie zabił bo chciał na miecza go. Dziś spróbuje go z łuku ubić ciekawe ile za niego expa idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować