Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 18:52, phobian napisał:

siemka podajcie mi pare miejsc gdzie sa jakies puchary ognia



1-Cape Dun w posiadaniu kwatermistrza orków (być może najpierw należy porozmawiać z asasynem przy wejściu aby u orka pojawiła się opcja kupna tego pucharu)
2-U mag ognia Rakusa na zachód od Montery (siedzi w jaskini, najpierw musisz mu pomóc z jego problemem)
3-Jeden z niewolników na wykopaliskach w Monterze (chce aby go przenieść na farmę w zamian da puchar)
4-Jest w chacie nadzorcy obozu niewolników w Silden
5-Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)
6-U paladyn w Trelis (jest w mieście odda ci puchar jak tylko do niego zagadasz)
7-Mag ognia w Nemorze (najpierw trzeba dla niego pozbierać jakieś rośliny)
8-U paladyna w świątyni w Vengardzie (tej do której teleportujesz się kamieniem z Gothy)
9-Jest u Miltena (da ci go gdy tylko z nim porozmawiasz w klasztorze)
10-Asasyn w Mora Sul o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę)
11-Niedaleko Mora Sul jest obóz w którym ukrywa się niewolnik Yussef, w tym obozie jest paladyn który stracił swój puchar gdy napadły go piaskowe pełzacze. Przyłącz się do niego a zaprowadzi cię do swojego starego obozowiska, puchar jest wewnątrz pełzacza który nazywa się "ranny piaskowy pełzacz" czy coś takiego
12-Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
Gdzie znajde kamien dusz czy cos takiego potrzebnego do grobowca polozonego kolo klanu wilka? mam nim zapalic plomien! Wiem ze nad grobowcem mieszka jakis gosc ktoremu musialem dostarczyc 10 brylek rudy i 20 skor wilkow polarnych by mogl zemna handlowac!

Czy w klasztoze jest milteen? Bo gdy doszedlem do miejsca w ktorym zekomo mial sie znajdowac to go wogule nie ma? Gdzie on moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:32, Milteen napisał:

Gdzie znajde kamien dusz czy cos takiego potrzebnego do grobowca polozonego kolo klanu wilka?
mam nim zapalic plomien! Wiem ze nad grobowcem mieszka jakis gosc ktoremu musialem dostarczyc
10 brylek rudy i 20 skor wilkow polarnych by mogl zemna handlowac!


Kamień do tego grobowca ma Asasyn z Faring, ma on na imię chyba Ali.

Dnia 27.12.2006 o 20:32, Milteen napisał:

Czy w klasztoze jest milteen? Bo gdy doszedlem do miejsca w ktorym zekomo mial sie znajdowac
to go wogule nie ma? Gdzie on moze byc ?


Teoretycznie powinien tam być, ale to jest znany przypadek, że on znika gdzieś, czasem trzeba po prostu poczekać i po jakimś tam czasie się tam pojawia, jak się nie pojawia przez dłuższy czas to możesz go zlokalizować za pomocą kodu, w konsoli musisz wpisać: goto Milten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:05, marlin15 napisał:

ja mam tylko zacięcie bardzo rzadko.... mozna powiedziec ze wcale...

A jaki masz sprzęt i na jakich grasz ustawieniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proc -- AMD 64 (939) 3700+ @2.9 Ghz
Płyta -- DFI LanParty nF4 Ultra D
RAM -- 2GB DUAL RAM (1x KingStone512MB i 3xVeritech512)
Graf -- 7800GT OC

ustawienia
takie jak na scernie
trawa dlatego na MED ze to nie jest jakosc tylko ilosc trway.... wiec zasięg sie nie zmienia... a jest podobnie jak w OBlivionie ze przy tej wyskokiej trawie nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 12:40, marlin15 napisał:

Proc -- AMD 64 (939) 3700+ @2.9 Ghz
Płyta -- DFI LanParty nF4 Ultra D
RAM -- 2GB DUAL RAM (1x KingStone512MB i 3xVeritech512)
Graf -- 7800GT OC

Wow spoko,a czy mogłbyś/aś podac linka do tej karty co masz??I czy coś podkręcałeś/aś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie pobieram patch do gry Gothic 3. Jednak mam pewne obawy co do instalacji - otóż czy ona będzie działać pod moją wersje gry?? Mam oryginalną edycje z CD Projekt. Tam coś pisze (w tytule) ze EU no czyli tak na chłopski rozum to my jesteśmy w Europie no więc chyba nie powinno być problemów, no nie?

Tak poza tym to czy ten patch usuwa błędy związane z "muleniem" się gry?? Tzn. czy gra będzie chodziła płynnej? Mam GeForce 7600 GT, PIII 3000 GHz, 2 GB RAM i mimo tego sprzętu nie dało się grać na najniższych detalach!

PS> Z góry dzięki za pomoc, wiem ze takie posty już były ale trudno się tu doszukać (tyle tych postów) :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 14:12, marcin1930 napisał:

Tak poza tym to czy ten patch usuwa błędy związane z "muleniem" się gry?? Tzn. czy gra będzie
chodziła płynnej? Mam GeForce 7600 GT, PIII 3000 GHz, 2 GB RAM i mimo tego sprzętu nie dało
się grać na najniższych detalach!

Włacz sobie zalecane detale i nie graj na najniższych bo zmniejszanie detali nic nie daje w tej grze, jest taki sam efekt, wiec nie ma sensu tego robić. Graj na średnich, wysokich a lagować będzie tak samo jak na niskich(jedynie troche lagowanie zmniejsza obnizenie shaderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż wykonałem prawie wszystkie questy w Monterze; zostały chyba Yarik potrzebuje broni i Jak lojalni sa wobec orków ich najemnicy?, nakłoniłem najemnika do opuszczenia miejsca spotkań, zabiłem krowy, porozmawiałem z Sanfordem. Kazał mi pogadać z Varekiem. No więc pogadałem, jednak Sanford nadal nie chciał odbić Montery.Wykonałem quest Wiadomość do Okary i nadal nic... Jeżeli chodzi o reputację to mam 25 u buntowników, 3 u Asasynów i 2 u orków, a jeżeli to ma związek z Gothą to rozpedziłem się i uwolniłem Gorna... Co mogę zrobić aby tak jak z Wenzelem odbić z Sanfordem Montere? Moze przez przypadek wybrałem jakąś opcje dialogu która uniemożliwia szturm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co mogę zrobić

Dnia 28.12.2006 o 16:35, mic02 napisał:

aby tak jak z Wenzelem odbić z Sanfordem Montere? Moze przez przypadek wybrałem jakąś opcje
dialogu która uniemożliwia szturm?

Poprostu musisz sam zacząć wyzwalać Monterę (np. zabić Vareka), a niewolnicy i Sanford cię wspomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje spolszczenie do Gothica III, które zawiera polskie głosy i jest do pobrania w sieci??? Nie myślcie sobie, że mam pirata - mieszkam za granicą i słyszałem od kolegi, że CD-Projekt wydał tą grę świetnie. Wersja angielska jest o tyle gorsza, że nie mogłem jej uruchomić - dopiero udało się to po wgraniu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:03, Pepper Ronie napisał:

/.../


Z tego co mi się wydaje, to jedynym sposobem na pozyskanie spolszczonego Gothica 3 , jest zaopatrzenie się w oryginalną grę w polskiej wersji językowej. ;)
A co do samego tłumaczenia - w wielu momentach jest naprawdę świetne - vide rozmowa z Mamukiem w Lago. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma tego klimatu z 1:( Nie ma co czeba przyznac jest gorszy od poprzedniczek i nie wciaga z byt mocno no ale jakos sie gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:53, t6h6c6 napisał:

Szkoda ze nie ma tego klimatu z 1:( Nie ma co czeba przyznac jest gorszy od poprzedniczek i
nie wciaga z byt mocno no ale jakos sie gra..


A bo ja wiem? Moim zdaniem "trójeczka" zachowała klimat poprzednich części - co więcej dodaje do tego wszystkiego coś od siebie (te wyprawy przez pustynię w Varancie, stałe uczucie zagrożenia i zaszczucia w Nordmarze czy tajemnicze lasy w Myrtanie - cudo).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:53, t6h6c6 napisał:

Szkoda ze nie ma tego klimatu z 1:( Nie ma co czeba przyznac jest gorszy od poprzedniczek i
nie wciaga z byt mocno no ale jakos sie gra..


Zgadzam się z tobą!!!! Gothic III nie ma już tego klimatu jak poprzednie części. Może świat jest zbyt duży?? Nie wiem. W Gothicu 1 i 2 pamiętałem wszystkie tajemnicze miejsca i jaskinie, a w Gothic III jest tego wszystkiego wyraźnie za dużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować