Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Zauważyłem że pominięto mego posta, więc ponawiam pytanie - gdzie znajdę młot Kalana(wytapiacz rudy z Klanu Ognia), proszę o dokładną lokalizację albo chociaż wskazówki jak dojść z miasta do krzaku w którym młot ma być schowany. Tylko to zadanie stanęło mi na drodze do nauki Kucia Broni z Czystej Rudy. Pomocy!!!

Ps. Poprzedni post jest na 163 stronie napisany około 18:16 - tam opisałem cały przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ów młot znajdziesz wychodząc w dół ścieżki zaraz po wyjściu z klanu ognia. Wychodząc z klanu obróć się o jakieś 300 stopni w lewo po czym schodź w dół aż dojdziesz do krzaków ustawionych przy lodowej górze powinno kręcić się tam kilka orków. Tam powinieneś szukać. Młot jest widoczny na białym ściegu i nie odchodź zbyt daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, było już wiele przepadków, że nie było jakichś przedmiotów\osób. Zainstalowałeś gierkę - były, przeinstalowałeś lub zacząłeś od nowa - znikały :(


Mam też pytanko:
Gdzie można znaleźć przepis na Nordmarską starkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:23, Gano napisał:

Cóż, było już wiele przepadków, że nie było jakichś przedmiotów\osób. Zainstalowałeś gierkę
- były, przeinstalowałeś lub zacząłeś od nowa - znikały :(


Mam też pytanko:
Gdzie można znaleźć przepis na Nordmarską starkę

Albo u faceta (myśliwego?) w lesie koło Faring, albo u kupców w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:50, knopfler napisał:

albo u kupców w Nordmarze.


Możesz mi podać mniej więcej u których kupców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 09:50, Unreal11 napisał:

Imion nie pamiętam, ale znajdują się oni chyba w kalnie ognia.


Ja przepis na Nordmarską Starkę kupiłem u tego gościa z klanu ognia co stoi przy grobowcu Angira (w Nordmarze)
i chce żeby mu pomóc dostać się do szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 13:18, KrzysztofMarek napisał:

Nie pamiętam, do kogo przypisać konkretny kamień, ale:
1 jest w brzuchu cieniostwora, na prawo od wejścia do grobowca;
1 kamień ma szaman orków, którzy akurat pętają się po grobowcu;
1 kamień ma przy sobie martwy Nordmarczyk, w kamiennym kręgu niedaleko grobowca, otoczony przez
orków;
1 kamień ma żywy Nordmarczyk przed grobowcem;
1 kamień leży na stopniach "tronu" przodka w grobowcu.
W tej chwili nie potrafię Ci napisać, który to grobowiec Baldara, bo mi się już pomyliły.
Kalanowi młot niepotrzebny, to na wypadek, gdybyś Ty nie miał młota kowalskiego ;)


Kalanowi musze dac ten młot zeby mnie poparl u kowala z jakiegos tam klanu zebym mogla nauczyc sie wytapiac bron z czystej rudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:36, olakrk napisał:

Kalanowi musze dac ten młot zeby mnie poparl u kowala z jakiegos tam klanu zebym mogla nauczyc
sie wytapiac bron z czystej rudy...

Ten kowal to Ingvar, a młot Kalana nie jest potrzebny. Wystarczy, że zabjesz pilnujących go orków. Młot dostaje się jakby w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam dylemat z gothic 3 ,otóż niejestem pewien czy na procesorze Celeronie 2,4ghz i na karcir graficznej Radeon 9200se mi pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:26, Koski111 napisał:

Cześć, mam dylemat z gothic 3 ,otóż niejestem pewien czy na procesorze Celeronie 2,4ghz i na
karcir graficznej Radeon 9200se mi pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie powtarzań swoich postów, tylko spokojnie poczekaj aż ktoś ci odpowie. Po drugie, jeśli masz 1GB RAMu to powinno ruszyć na minimalnych ustawieniach, jeśli masz trochę mniej może się mocno ruszać a jeśli masz sporo mniej to pewnie nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Matzi 666 a co do Ramu mam wolne 44Gb:),pytam bo niechciałem wydać 130zł na gre która by mi nie chodziła , chyba przy takiej ilości wolnego miejsca pujdzie ,ale chyba niebęde się mógł delektować grafiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:29, Koski111 napisał:

> Cześć, mam dylemat z gothic 3 ,otóż niejestem pewien czy na procesorze Celeronie 2,4ghz
i na
> karcir graficznej Radeon 9200se mi pujdzie

Mnie poszedł (Celeron2,8Ghz , Radeon9200 , 256MB DDR Ram) Co prawda momętami przypomina pokaz slajdów, ale działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować