Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Zaskakujcie mnie, zaskakujecie...Widać musicie ostro tweakować, skoro Gothic 3 działa wam pod 256 DDR Ramu...
Ja mam co jakiś czas drobne zacinki, ale nie narzekam;] Bo ramu mam akurat, a nie jestem zbyt obeznany w tweakowaniu, poza tym 1GB Ramu widziałem gdzieś za 400+ złotych, więc nie jest to GeForce 8800 GT;] Zakup dodatkowego ramu nie jest aż taki drogi, wystarczy trochę zaoszczędzić i zrezygnować z kilku gierek, a wtedy wszystko działa płynnie i bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:42, Backside napisał:

Oficjalny spis kart graficznych pod którymi działa Gothic 3
• NVIDIA GeForce 7800 series
• NVIDIA GeForce 7900 series

mi dzialalo na 7600gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:11, Immortal 1 napisał:

Zaskakujcie mnie, zaskakujecie...Widać musicie ostro tweakować, skoro Gothic 3 działa wam pod
256 DDR Ramu...

"tweakowac"? Chodzi o edycję plików ini itp? Tez się na tym nie znam, po prostu gram na min(wszystko poza dźwiękiem) i mój komp żyje własnym życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos z was zna jakis hyper super mega tweak ktory by pozwolil mi pograc na maks. na tym kompie am2 atlhno 3000+ ddr2 1gb gforce 7600gs 256mb itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:22, Koski111 napisał:

za pare dni zwiększe do 1GB RAM i powinno chodzić ?

Przy takim sprzęcie działałby koszmarnie :/
Karta, procesor i pamięć RAM nie wystarczą, a nawet jak dokupisz RAMu i będziesz mieć 1 GB, to i tak nie pograsz komfortowo. Ścinałoby się niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:22, Koski111 napisał:

za pare dni zwiększe do 1GB RAM i powinno chodzić ?

Ta, będzie i to płynnie;]
Co do tweakowania, to temat Gothic 3 - duże WYMAGANIA sprzętowe [czy jakoś tak] - tam powinien być jakiś link do tweakowania [nie wiem, może jakiś program, sam nie wiem do końca o co chodzi] dla osób, które nie mają wystarczających wymagań do gry w Gothica 3, przynajmniej tak mi się wydaje...

A teraz ten cholerny kamień teleportacyjny do Vengardu...Chyba okazuje się, że go nie ma z powodu buga w grze, ale to trochę dziwne, że ja nie mam, a inni mają...Słyszałem, że czasem trzeba przeinstalować i potem wszystko jest, ale nie mam zamiaru tego robić.A może źle szukam? W co i tak wątpię...Oto i screen z gry, gdzie jest owy koniec jaskini...

20070206183912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z głównej częsci cnentarzyka prowadzą dwa korytarze, jeden po lewej i jeden (na screenie) na przeciw wejścia do jaskini. Musisz zzejść na sam koniec tego drugiego, uważająć na szkielety i ożywieńców (użyj pochodni), i pamiętaj, że korytarz idzie w dól i nagle ostro zakręca w lewo a musisz zejść na sam dół. Będzie leżał na samym dole, po prosty leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, dalej nie mogę znaleźć...Dzięki za szczerą pomoc, ale to gówno nie chce się ujawnić, byłem już chyba wszędzie po 100 razy i dalej nic.Wchodzę do tej jaskini, idę prosto, potem jest trochę zaniżony teren, a potem teren idzie do góry, gdzie na końcu czeka mnie banda zombie.Są tam dwie skrzynie, porozrzucane monety, skarb...Ale tego kamienia nie mogę znaleźć.Nie wiem o co chodzi, może ja jestem jakiś głupi, ale radziłem już sobie z trudniejszymi zadaniami, a na tym gównie stoję już drugi czy trzeci dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:01, Koski111 napisał:

2,4GHZCeleron , Radeon 9200se,1GB RAM czy gothic3 bedzie mi choidził???????????

TAK!!!!!!!!!!!!! Nie powinno się wieszać na minimalnych ustawieniach, ale na medium na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jaskinia ma dwa rozgałęzienia(z tej pierwszej "komnaty"). Jesteś pewny, że przeszukałeś odpowiedni korytarz? P.S. Nie bluzgaj, ONI bardzo tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba są w pewnych miejscach ze sobą połączone...Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem, nie wiem czy nie ma tego pod ciałami potworów, ale teraz pojawił się nowy problem: Otóż włączyłem ctrl, Bezimienny przyjął postawę do skradania się i nagle wyskoczyły jakaś niezliczona ilość małych kwadracików...To mnie zaczyna dobijać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:15, Koski111 napisał:

> 2,4GHZCeleron , Radeon 9200se,1GB RAM czy gothic3 bedzie mi choidził???????????
>


Powinien działać na minimalnych oczywiście , niestety bedziesz musiał trochę popracować nad konfiguracją grafiki i w ogóle żeby działał płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować