Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Co do ekranu, to już się naprawiło, ale kamienia jak nie było tak nie ma.Idę dobrym korytarzem, jestem na końcu tego korytarza, ale przy skrzyniach, obok skrzyń, w okolicach skrzyń nie ma żadnego kamienia teleportacyjnego do Vengardu...Jakiś bug chyba mam i nie wiem co teraz zrobić.Bez kamienia się raczej tam nie dostanę, poza tym to przydałby się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:47, Immortal 1 napisał:

Co do ekranu, to już się naprawiło, ale kamienia jak nie było tak nie ma.Idę dobrym
korytarzem, jestem na końcu tego korytarza, ale przy skrzyniach, obok skrzyń, w okolicach skrzyń
nie ma żadnego kamienia teleportacyjnego do Vengardu...Jakiś bug chyba mam i nie wiem co teraz
zrobić.Bez kamienia się raczej tam nie dostanę, poza tym to przydałby się...


a nie ma przypadkiem kodu który teleportował by cię do Vengardu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałeś z Gornem ? On mówi coś na temat tego kamienia może w tym tkwi problem. Kamyczek jest na samym końcu w pomieszczeniu z stertą skrzyń, jednak to bardziej skłaniam się w stronę, że to bug.
Przechodzisz grę 1 raz ? Ktoś gdzieś pisał, że jak już ukończył grę i zostawił save i rozpoczął od nowa nie mógł znaleźć niektórych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:12, Xantes napisał:

> • NVIDIA GeForce 7900 series
mi dzialalo na 7600gs


To są tylko oficjalne wymagania :).
Na szczęście działa i na słabszych kartach, ale jak widać dystrybutor nie chce odpowiadać za jakość grafiki na gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co jest z ta kopalnia w KLANIE MŁOTA wybijam tych orków józ ze 3 dni a oni cały czas są nawet jak wracam kopalnia spowrotem na góre do osady to sie na nich natykam i tak w koło kjedy oni sie zkoncza bo juz mi brakuje wszystkiego,pozatym cały czas sie przewracam po tej dziwnej wódce od kolesia ktury mieszka koło Ingwara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tej "dziwnej wódki" nie wywalisz się kiedy będziesz mieć odpowiednią ilość wytrzymałości z tego co pamiętam to 200 (ale mogę się mylić). Co do orków za bardzo nie mogę ci pomóc, prócz samej kopalni jest jeszcze sporo orków w kotlinie jeżeli ich zabiłeś to jest to najprawdopodobniej błąd gry - jak go naprawić nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 23:29, Krychal napisał:

Nie wie ktoś przypadkiem gdzie można sobie dobrze poexpić mam25 lvl

Najlepiej robic questy:-) Ale ja tam bardzo lubie zabijac zabiaki i szkielety ,kazdyzabity daja +200 doświadczenia ,a sa calkiem łatwe .Jezeli jestes w Myrtanie to najlepszym rozwiazaniem jest pozwiedzanie jej lasów :-) Tam napewno zyskasz duzooo doswiadczenia.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszędzie.Ja jak miałem 24 lvl to łaziłem w okolicach Gothy, po prostu chciałem się do niej dostać, znalazłem 6 trolli, ubiłem i 3000 expa do przodu.Pełno różnych fajnych miejsc, wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:47, Immortal 1 napisał:

/.../.Bez kamienia się raczej tam nie dostanę, poza tym to przydałby się...

Jeśli faktycznie nie masz innej możliwości, to wpisz kod:
give It_Teleport_VangardTempelVengard lub give It_Teleport_VangardTempel_Vengard
przy czym pamiętaj, że gra jest niemiecka i żeby wpisać _ to faktycznie z polskiej klawiatury musisz wpisać ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Geldern, wykonałem te wszystkie zadania, żeby mieć 75% reputacji i wejść do świątynii. Wchodzę, a ten główny ich szaman wywala mi (bez żadnej wcześniej rozmowy) z tekstem, że "więcej żadnej morze nie zaufa i nie popełni tego błędu" w tym momencie on i całe Geldern się na mnie rzuca. Mogłbym ich wszystkich wytłuc tylko, że zerknąlem do poradnika, czy tak powinno być, a tam napisali, że mam porozmawiać z jakimś Vakiem i on da mi mapę do artefaktów. Gdzie jest ten gość i czy z tym szamanem to tak powinno być? Co zrobić? Heeeeeeeelp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:33, MKRaven napisał:

Jestem w Geldern, wykonałem te wszystkie zadania, żeby mieć 75% reputacji i wejść do świątynii.
Wchodzę, a ten główny ich szaman wywala mi (bez żadnej wcześniej rozmowy) z tekstem, że "więcej
żadnej morze nie zaufa i nie popełni tego błędu"

Buntowniku, wyzwoliłeś za dużo miast, zabiłeś zbyt dużo orków. Żaden z przywódców już ci nie zaufa, przykro mi. :(
Co do mapy - pojęcia nie mam, sprawdź czy nie pozostanie przy zwłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:39, kamiln napisał:

Buntowniku, wyzwoliłeś za dużo miast, zabiłeś zbyt dużo orków. Żaden z przywódców już ci nie
zaufa, przykro mi. :(
Co do mapy - pojęcia nie mam, sprawdź czy nie pozostanie przy zwłokach.


Czyli, że to nie jest błąd gry i nie powinno to uniemożliwić jej ukończenia? W końcu to tylko przywódcy... A wiesz gdzie znaleźć tego Vaka? Bo ja go w Geldern znaleźć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem sobie orginała Visty i zainstalowałem gothic 3 i gdy go włączam wyskakuje mi komunikat jak na zdięciu w załączniku MAM ORGINAŁA GOTHIC 3 !

20070209210411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tego Vaka w Geldern napiszcie chociaż, jak wiecie, czy się da i jak spawnować tego Vaka z konsoli? No i jak się włącza konsole bo tyldą jakoś niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować