Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 11:57, KODI15 napisał:

Ja mam problem co nikt nie może rozwiązac mam ATi RADEON x1600 1024 ramm ddr i Intel celeron
3,1 biore nowa gra i mam czarny obraz tylko kgłosy i powielające się napisy np milten wojownik
wygląda na to że obejde się smakiem a mam orginał

Wiesz co nie wiem dlaczego ale mój kolega ma podobny.MAm sto razy gorszego kompa a gra jednak chodzi. Spróbuj zainstalować patcha, zmniejsz detale wszystkiego na minimum.Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 01:53, bartas1107 napisał:

gdzie jest Ortega, pszeszukalem cala plaze i nic
moze mi ktos powiedziec gdzie sie zaszyl ?


http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7381 spójrz na nr 72 tam masz Ortege, ale niech cię mapa nie zmyli, jaskinia Ortegi jest po wschodniej, a nie zachodniej części tamtych gór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak idziesz po prostej drodze z Ardei w stronę rozgałęzienia <-Cape Dun /\ Montera to skręć w prawo i w oddali powinieneś zauważyć taką jaskinię [oświetloną] a przed nią dwóch słabych bandziorów.Jakoś tak to leciało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 01:53, bartas1107 napisał:

gdzie jest Ortega, pszeszukalem cala plaze i nic
moze mi ktos powiedziec gdzie sie zaszyl ?


jaskinia w ktorej jest Ortega znajduje sie w poblizu kamiennego kregu, ktorym siedzi mysliwy zlecajacy zabicie plochliwych jeleni,
na wschod od kregu jest stolica Myrthany
a na polnoc pasmo gor (wzgorze:) ) i u podnurz dwie jaskinie, jedna z topielcami a druga z Ortega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co zrobic z Gornem? Wykupiłem go od orków z Gothy, pogadałem, otrzymałem questa"polowanie na demona z gothy", usłyszałem od niego bym podążał za nim i... ciołek jak stał na posłaniu tak stoi. Przywaliłem mu - nic, wczytałem save sprzed pogadanki - nic. Kiedy dostanie łupnia zaczyna na mnie biec by mi oddac, ale po pokonaniu wstaje i dalej stoi jak słup. Pomóżcie dobrzy ludzie steranemu buntownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz na niego czekać.Idź do Gothyi, zabij demona, zabierz mu artefakt i idź pogadać z Gornem.Demon znajduje się na dziedzińcu.Wchodzisz od strozy obozu orków i skręcasz na lewo.Idziesz schodami na górę i dochodzisz do demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem, quest "oczyśc gothę"(czy jakoś tak) zaliczony, "polowanie z gornem na demona z gothy" - nie. Poza tym wtedy istnieje możliwość przyłączenia G do drużykki, a pacan nadal stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:44, Michal.Maczka napisał:

Wiecie że w Gothicu są smoki. Ja znalazłem jaskinę pod Cape Dun (Miasto te jest na klifie,
ale jest zejście na dół tego klifu)

Kolejny jest niedaleko Geldern, w ruinach, nad kopalnią siarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:48, Danio X napisał:

Kolejny jest niedaleko Geldern, w ruinach, nad kopalnią siarek.

A skacząc i biegając jeszcze dalej, dojdziemy do Niezbadanych Krain... a raczej miejsca, gdzie owe krainy miałyby się znajdować :). Koniec mapy i niewidzialna ściana tylko tam jest xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:12, Unreal11 napisał:

Nieprawda! Jak pojeżdzisz myszka na oślep to wyświetli ci się" Teleport"

Mówimy o zupełnie innych miejscach ;))
Teleport jest, ale prowadzi do niego ścieżka i nie jest ponad kopalnią siarki ;)
Pusta przestrzeń jest za to wysoko i daleko za górami, sprawdź sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:20, Unreal11 napisał:

Ano zauważyłem jak napisałem już posta:D mój błąd:D

W widzisz, różnie bywa ;)
Miałem znowu przechodzić Gothica, jestem już w sumie na ukończeniu Montery, po stronie orków, ale bez niszczenia obozów. Teraz jednak dorwałem w swoje ręce kilka innych gier.. Muszę jeszcze włączyć G3, przejść trochę questów, pozbierać złom ze wszystkich Skrzyń, bawić się, tańczyć, grać na bębnach i hulaj dusza :>
Jak długo może zająć odnalezienie wszystkich skrzyń, biegnąc na przełaj, otwierając i nie oglądając się za siebie?
Żadnych kontaktów z NPC, questów, absolutnie żadnej walki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:28, Sztywny-pl napisał:

Żadnych kontaktów z NPC, questów, absolutnie żadnej walki ^^

Czyli 1 poziom i uzbrojenie tylko takie jakie znajdziesz w skrzyniach? Daję ci 2-3h czasu rzeczywistego zanim coś cię zje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:39, kamiln napisał:

> Żadnych kontaktów z NPC, questów, absolutnie żadnej walki ^^
Czyli 1 poziom i uzbrojenie tylko takie jakie znajdziesz w skrzyniach? Daję ci 2-3h czasu rzeczywistego
zanim coś cię zje ;)

Poziom mam około 16-18, więc z tym zjedzeniem mnie nie będzie tak łatwo ;]
Kilka skrzyń już otworzyłem, ale chciałbym jak najszybciej odnaleźć pozostałe i mieć później święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:26, wiktor94 napisał:


Czy warto kupić GOTHIC 3 ??????
nie kupujcie tego szmelca
kupcie Fable albo poczekajcie i kupcie Fable 2


Nie powiedziałbym, że Fable jest lepszy od któregokolwiek z Gothiców... Ale o gustach się ponoć nie dyskutuje, jeden lubi dobry i smaczny obiad, a inny gó*no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować