Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

ja lekko jestem zawiedziony.. nie, nie gothicem 3, nawet nie grałem jestem zawiedziony oceną w CDA :P nie rozumiem Oblivion fajna gra 10/10 gothic superowa gra 9/10 coś z tym chyba jest nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz z kolei mam problem w Monterze :) Zadanie: "Wypęź orków z Montery", problem: kiedy próbuję wywołać bunt... walczę sam. Kiedy tylko zabiję Vareka rzuca się na mnie cały zamek orkoryjnych i praktycznie nie mam szans na przeżycie. Przecież ja jestem sam jeden, a ich jest ponad 20 naokoło mnie. Nikt mi nie pomaga i zastanawiam się jaki jest sposób, żeby jak najlepiej przejść tę misję. Próbowałem na początku zabić wszystkich oprócz Vareka, odebrać im broń i kusze, a potem dopiero Vareka i tę resztę, która już się podniesie, ale też nic to nie daje. Walka na dystans też odpada, bo chyba mi nawet strzał na tę całą ferajnę nie starczy. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:09, bartheez napisał:

Teraz z kolei mam problem w Monterze :) Zadanie: "Wypęź orków z Montery", problem: kiedy próbuję
wywołać bunt... walczę sam. Kiedy tylko zabiję Vareka rzuca się na mnie cały zamek orkoryjnych
i praktycznie nie mam szans na przeżycie. Przecież ja jestem sam jeden, a ich jest ponad 20
naokoło mnie. Nikt mi nie pomaga i zastanawiam się jaki jest sposób, żeby jak najlepiej przejść
tę misję. Próbowałem na początku zabić wszystkich oprócz Vareka, odebrać im broń i kusze, a
potem dopiero Vareka i tę resztę, która już się podniesie, ale też nic to nie daje. Walka na
dystans też odpada, bo chyba mi nawet strzał na tę całą ferajnę nie starczy. Co robić?


:| tez mialem tak samo ale po godz walce pokonalem :D:D walilem z czarow i stalem praktycznie przy łózku many jest malo wiec co chwile spac :P duzoo XP chyba 2 lvl nabilem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;[ widze ze tutaj nikt nie doszedl do tego momentu moze jesli ktos wpadnie i bedzie znal oDp: Gdzie dokladnie jest Hanson niech napisze na GG: 5920550 dzieki Gl&hF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wykonaj zadanie dla Sanforda (pogadać z Varekiem) i te dla buntownikó i niewolników naookoło. Wtedy "otrzymasz pomoc" - jest to o tyle przydatne, że chociaż buntownicy wielu nie zabiją, to odciagną uwagę od Ciebie (dopóki sami nie zginą).

Radzę zostawić to dopóki nie będziesz miał 30-któregoś lvl''a i zająć się questem głównym :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:17, Dawidoskar napisał:

Ktoś już był w klanie wilka??
Interesuje mnie czy trudno się tam dostać??


Dostać w sensie dojść? Jeśli masz zamiar wdawać się w walkę z każdym napotkanym zwierzem do bez szans :D. Mikstura wytrzymałość+sprint to optymalne rozwiązanie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:17, Backside napisał:

Najpierw wykonaj zadanie dla Sanforda (pogadać z Varekiem) i te dla buntownikó i niewolników
naookoło. Wtedy "otrzymasz pomoc" - jest to o tyle przydatne, że chociaż buntownicy wielu nie
zabiją, to odciagną uwagę od Ciebie (dopóki sami nie zginą).

Radzę zostawić to dopóki nie będziesz miał 30-któregoś lvl''a i zająć się questem głównym :].



Ja wykonałem już te zadania poboczne dla wszystkich buntowników w Monterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- też mi raz G3 zrestartował kompa (ktoś o tym pisał wcześniej) i nie jest to sprawa sprzętowa. Podczas wciśnięcia F9 czyli quick save po prostu się zrestartował, ale narazie tylko raz.

- za co odpowiedzialna jest ta ostatnia funkcja w ust. graficznych (chyba post procesing)

- czy ma ktoś linka do pliku ini dla graczy z 2 GB RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:32, bartheez napisał:

Ja wykonałem już te zadania poboczne dla wszystkich buntowników w Monterze...


A po rozmowie z Varekiem gadałeś z Sanfordem?
Ja po tym zaatakowałem strażników i kilka osób rzuciło się do walki.

Zastanawiam się czy to bug czy ja o czymś zapomniałem :| (a zrobiłeś także quest Masona i Daryla?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na północy jest trudno??
A duże jet tam orków i zwierząt??
Może tam jednak nie pójde dopiero zaczne gre.
A gdzie najlepiej się udać na początku??
Gdzie będzie prosto zacząć gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie grać to się wszystkiego dowiesz :).

Zaczynasz w małej wiosce - chwilkę pogadasz i zorientujesz się jak wygląda sytuacja oraz okolica. Do kolejnych osad będzie niedaleko, więc nie masz się co martwić, że nie znajdziesz.

Potem będzie dowiadywał się o kolejnych, ale możesz pójść po mapie wedle własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. ;))
Pewnie będe dziś na forum po przeczytaniu "Wiadomości od Diego"
(Dzień treci z gothic''iem III)
Może jeszcze wtedy porozmawiamy o świecie...
;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W Monterze pewien niewolnik Bengard powiedzial mi ze ma jakis puchar (prawdopododnie ognisty puchar, ale nie jestem do konca pewny :P). Powiedzial ze jak zalatwie mu zmiane to mi go da. Niestety anulowalem to zadanie od Bradleya ze zmianami niewolnikow :( Jest jakis sposob zeby dostac z powrotem to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam powazny problem bo gra wywala mi sie do windowsa kiedy chce uzyc jakiegokolwiek czaru czy zapalic pochodnie. Czy jest jakikolwiek sposób aby tak sie nie dzialo ?? Moze przeinstalowac gre bo uzywalem modyfikacji pliku INI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:17, Backside napisał:

Najpierw wykonaj zadanie dla Sanforda (pogadać z Varekiem) i te dla buntownikó i niewolników
naookoło. Wtedy "otrzymasz pomoc" - jest to o tyle przydatne, że chociaż buntownicy wielu nie
zabiją, to odciagną uwagę od Ciebie (dopóki sami nie zginą).

Radzę zostawić to dopóki nie będziesz miał 30-któregoś lvl''a i zająć się questem głównym :].


Blackside ja uwiolniłem Montere z 17 lvlem:P .Ale było trudno . Żadnych czarów (urzywałem tylko Ognistego Mieczyka:P) Było trudno ale sie udało=]

PS. Aha dam jeszcze porade . Zamiast zabijąc Vareka na początku weście się za Strazników Niewolników w tej mini kopalni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować