Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dowódcy poszukiwani – konkurs!

70 postów w tym temacie

Ja NIE wziąłem udziału w tym Konkursie. Raz, że w temacie wojen światowych nie siedzę głęboko, dwa, że nie miałem czasu.

U Evil Khana wyczuwam nutkę, hm... nie wiem czego, boję się to nazwać ;) .

PS Ale poczekaj(-cie), muahahaha ;> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleilo kochana, mogłabyś powiedzieć chociaż daty wysłania finałowych prac?

P.S.
I kiedy będzie oficjalne ogłoszenie wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz moaj dwoch wygranych wiec mozna sie spodziewac ze jutro po szkole albo bede zalamany z powodu braku wygranej,albo bede skakal z radosci przez caly weekend az do otrzymania nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, kiedy będą te wyniki? Bo już się doczekać nie mogę :/. Aż tak dużo tych listów było, że tak długo są sprawdzane? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:24, Diddle napisał:

Najlepsze jest to, że oni rozstrzygnęli ten konkurs już wczoraj :/ A my do tej pory nie znamy
wyników :/


A skąd ta informacja? Bo w czwartek mieli już dwie osoby wybrane? Ja nie widziałem nigdzie informacji, że znaleźli już trzeciego dowódcę. Może to były dwie arcywybitne prace, a teraz muszą wybrać jedną z kilkudziesięciu bardzo dobrych prac.
Zresztą, jest sobota. Nawet więcej. Jest święto narodowe. Jak dla mnie, redaktor serwisu o grach komputerowych nie należy do grupy osób, które dla dobra narodu muszą pracować w święta. Przecież można poczekać z narzekaniem do poniedziałku, kiedy ekipa gramu będzie w pracy.
A zresztą, jest nadzieja, że i tak się szybciej uwiną niż z np. konkursami rocznicowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, tylko trzy z trzynastu postów na tej stronie NIE zawierają słowa "wyniki" :P . To musi coś oznaczać, ha!

A mnie zastanawia, jak wyglądać będą zwycięskie prace: poważnymi będą czy też nie, nasilenie wiedzy wojskowej wystąpi, czy też nie. Bo, jak pisałem, nie wziąłem udziału bojąc się, że nie sprostałbym takim wymogom (jeśli były :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Ya -> tak bo napewno w ciągu jednej doby wybrali tę jedną osobę. A redaktorzy gram.pl bardzo często odwiedzają tę stronę i piszą newsy w sobotę i w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować