Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 - demo już dostępne!

37 postów w tym temacie

Znowu Czesi - na czym polega ten ich fenomen ??
W rankingu Fifa spadli na dalekie pozycje razem z Amerykanami a dalej się ich lansuje. Mogli lepiej dać Francuzów albo coś bardziej egzotycznego - może Kamerun albo Wybrzeże Kości Słoniowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News spóźniony o jakieś 2 dni :P Ale spoko ;]
Demko średnie - bardziej podoba mi się Fifka, ale zobaczymy jaki będzie komentarz w pełniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszystkie gra na ps2 są takie drogie ?? -.- ..... cholera az strach pomyslec co bedzie jak wyjdzie ps3.... nowy NFS pewnie bedzie z 399 zł kosztował :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźnialscy ;P Ale tak to jest jak fanów PES 6 ma się gdzieś, a Gothika 3 wysławia się pod niebiosy ;(

A taj pozatym słyszałem że komentarz Polskiej wersji jak tak zjee..... że masakra. I tak się zastanawiam czy cała ta zabawa ze spolszczeniem była potrzebna.

Ale czas pokaże jak dopadne w swoje raczki Full wersje.

Pozdro wszystkich fanów Pro Evolution Soccer 6 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podoba mi sie komentarz Borka i Kołtonia. Owszem nie ma w nim wielkich uniesień, ale należy im wybaczyć, w końcu robia to pierwszy raz. Szczerze mówiąc nie komentarz jest istotny lecz poziom gry, a to jest pierwsza klasa. Zresztą co tu dużo mówić gra PES jest głównie robiona pod graczy sieciowych i mało kto zwraca uwagę na brak licencji poszczególnych lig, czy też te same powtarzajace się komentarze w którymś z kolei rozgrywanym meczu. Dlatego mocno polecam granie w sieci, zabawa i emocje nie do opisania. Szkoda tylko, że opóźnia się wydanie polskiej wersji językowej. Na przyszłość firma CDprojekt powinna posiadać w sprzedaży wersję angielską i polską. A klienci wybiorą sobie wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:01, nexalem napisał:

A taj pozatym słyszałem że komentarz Polskiej wersji jak tak zjee..... że masakra.

Nie mam gry, ale słyszałem komentarz. Rzeczywiście, jest bardzo słaby. Zero emocji, wyczuwa się czytanie z kartki. Przy komentarzu Szpakowskiego z fify wygląda to bardzo nędznie, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 14:38, Damikpl napisał:

ale należy im wybaczyć, w końcu robia to pierwszy raz.


Borek komentowal juz w "Polska Gola".

Dnia 03.11.2006 o 14:38, Damikpl napisał:

Zresztą co tu dużo mówić gra PES jest głównie robiona
pod graczy sieciowych i mało kto zwraca uwagę na brak licencji poszczególnych lig, czy też
te same powtarzajace się komentarze w którymś z kolei rozgrywanym meczu.


Bzduuuuuuuuura.
PES to gra glownie robiona pod graczy konsolowych. Online jest na prawde jedna z ostatnich rzeczy, o jakich mysli Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PES to gra glownie robiona pod graczy konsolowych. Online jest na prawde jedna z ostatnich rzeczy, o jakich mysli Konami.

A na konsoli to już nie można pograć online? Bzdury piszesz, dla nich online jest istotnym elementem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Bzduuuuuuuuura.
<PES to gra glownie robiona pod graczy konsolowych. Online jest na prawde jedna z ostatnich rzeczy, o jakich mysli Konami.

Bzdura!?

Skąd ty wiesz o czym myśli Konami? Jakoś w każdej wersji robią grę z możliwością rozgrywki sieciowej i dobrze im to wychodzi, a o tym że zdobywa ona coraz więcej fanów świadczą liczne ligii internetowe i mecze w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem juz w pelna wersje z polskim komentarzem i zgadzam sie ze Borek&Kolton nie spisali sie.Komentarz strasznie dretwy ,niektore kwestie sa przetlumaczone doslownie i glupio brzmia a przeciez mogli dodac jakies swoje wlasne gadki ktorych uzywaja podczas komentowania.Osobiscie spodziewalem sie po Borku komentarzy z wiekszym zaangazowaniem i emocjami a tu lipa ,ale chwala chociaz za to ze w koncu PES calkowicie po polsku.Za rok powinno byc juz znacznie lepiej.Pozdro dla fanow PES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie piszę, że jestem fanem FIFy i ... nie podoba mi się PES 6. Piłkarze ruszają się jeszcze dziwniej niż w fifie. Nie wiem czemu takie bieganie (?) można nazwać realistycznym. Po drugie - grałem na słabych detalach, bo nie mogę ustawić wyższych i muszę stwierdzić, że piłkarze nie są tak bardzo podobni tak jak do tych prawdziwych, być może na wyższych się to zmienia. Sterowanie - straszne ! Jak wy możecie tak grać ? Zmiana zawodnika na Q, podanie na X . Mam nadzieję że to tylko DEMO tak skopane. To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:11, Damikpl napisał:

<Bzduuuuuuuuura.
<PES to gra glownie robiona pod graczy konsolowych. Online jest na prawde jedna z ostatnich
rzeczy, o jakich mysli Konami.

Bzdura!?

Skąd ty wiesz o czym myśli Konami? Jakoś w każdej wersji robią grę z możliwością rozgrywki
sieciowej i dobrze im to wychodzi, a o tym że zdobywa ona coraz więcej fanów świadczą liczne
ligii internetowe i mecze w sieci.


Oczywiscie, ze bzdura, tryb online zaimpletowany zostal dopiero od PES4 (WE8), wiec pisanie, ze to gra tworzona glownie z mysla o grze sieciowej, jest co najmniej mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie podoba mi sie komentarz, milo uslyszec polskie glosy, troszke czuje sie, jakbym ogladal Polsat Sport... i to mi sie podoba, oczywiscie nie spodziewalem sie rewelacji, to jest tylko gra i komentarz JEST schematyczny itp itd, wiec odpusccie sobie takie glupie gadki.

Co do sterowania, no czlowieku, za bardzo jestes przyzwyczajony do fify, tez tak mialem pare lat temu... ale kwestia przyzwyczajenia. Poza tym najlepiej skombinowac sobie jakiegos pada. Nawiazuje do tego, bo to najglupsza rzecz, do jakiej mozna bylo sie przyczepic. Oczywiscie w pelnej wersji (nie wiem, czy w demku tez nie mozna, nie gralem) mozna ustawic sobie klawisze jak sobie zazyczysz.

Hmm, czy dziwnie biegaja, moze i tak, ja tam na takie rzeczy nie zwracam uwagi:P Na pewno reakcje na "cokolwiek" (odbicia pilek, dryblingi, wslizgi, generalnie wszystko:D) lepsze sa IMHO niz w Fifie. Moja przygoda z Fifa skonczyla sie na ''99. Oczywiscie co roku gram, zeby zobaczyc, jak wyglada, co zmienili itp itd. Ale fakt faktem ''99 byl ostatnim powaznym razem.

Zawodnicy nie podobni, no tak... szkoda tez, ze grafa nie jest na poziomie Crisisa, co? :> he he. Dalszy komentarz co do tego jest zbedny:)

Co do samej gry i moich odczuc... poczatek byl trudny, gra sie jakos tak "inaczej" i wcale mi nie chodzi o to, ze trudniej, po prostu inaczej, poza tym wiekszosc zmian, ktore wydaja sie byc kosmetyczne bardzo sie przydaly, chociazby rzadsze odgwizdywanie fauli, sprytne zachowanie obroncow, generalnie przeciwnik teraz lepiej kombinuje, oczywiscie z jednej strony nie podoba mi sie to (wiadomo:P) ale z drugiej strony jestem zachwycony i tym bardziej sie ciesze, jak cos strzele... moznaby sie sporo rozpisac nad tymi niby maloznaczacymi zmianami, ale po co, lepiej wlaczyc gre i samemu pograc.

Mysle, ze online nie byl dopieszczany przez lata, bo wiekszosc i tak grala przy jednym kompie/konsoli... u mnie podobnie z online jeszcze nigdy nie korzystalem, ale z rozgrywki wieloosobowej praktycznie zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien pewnie znowu napiszecie, ze termin podacie np. pod koniec tygodnia i tak to sie bedzie coaglo... Cos to sie za dlugo przeciaga moim zdaniem... To podejrzane :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować