Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 12:19, webster napisał:

A dlaczego się tak czujesz;)

Bo nie jestem pielęgniarką ani sprzątaczką ani fanem Gothica. A cRPG skończyło się dla mnie na rach wielkiego tria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to mi się wydaje, że to zależy od liczby wpisów na forum. Ja niedawno miałem jeszcze robotnika a mam już obywatela( tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja się dziś wybieram na zakupy... na Gothicowe zakupy :D nie lubię być zależny od poczty, więc sam, kiedy chcę jadę sobie do sklepu :) Recka z CDA dała mi pewność, że nie zawiodę się na tej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:21, hans olo napisał:

> A dlaczego się tak czujesz;)
Bo nie jestem pielęgniarką ani sprzątaczką ani fanem Gothica. A cRPG skończyło się dla mnie
na rach wielkiego tria.


A dla mnie cRPG skończyło się na Kill''em all :D
BTW, o jakich "rach wielkiego tria" piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh
To życze udanych zakupów ja ufam mojemu kurierowi bo jak przyjeżdza to zawsze ten sam! Odziwo za każda gre jaka zamawialem HoMm5 Gothic, FM był ten sam i było wszystko na czas pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie pod wieczór to trzeba się rozliczyć itp... Popatrz w sklepach komputerowych moze tam coś będzie bo dostawa to skelw typu Rmpik, Media markt, Asuchan (czy jak to sie pisze) troche moze potrwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:37, ludigothic napisał:

ej nie wiecie kiedy dokładnie i do jakich sklepów trafi gothic 3 bo byłem o 9:30 w prau empikach
w krakowie i nie było :/ - chce grać !!!!!!!! :)


Było popytać w dziale obsługi klienta w tych sklepach, czy mają dzisiaj zaplanowaną dostawę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do lukimistrz

za rok to już będzie dodatek do G3, jak już było pisane w serwisie gram.pl ze Pirania zaczela prace nad dodatkiem mimo, że G3 jeszcze nie było w sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkie elementy poligraficzne w podwyższonej jakości w stosunku do normalnej edycji.
2. Kara z odręcznym podpisem współzałożyciela CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować