Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

Znam to.mam taka gre ktora nazywa sie far cry.wymaga procesor 1 GH i 25r mb ram. no a ja mam wszystko 2 razy tyle a tnie sie jak holera.a co dopiero jak ktos we mnie strzela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno. Poprzednie gothici miały wypasioną polską wersie. Kogo wogóle ten Gawliński gra? No i podobno rewelacyjna kreacja Bezimiennego ja wypada? No i czy wogóle (czytając poprzednie komentarze) opłaca sie dać tyle kapusty na g3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:53, gostek99 napisał:

Acha i jeszcze jedno. Poprzednie gothici miały wypasioną polską wersie. Kogo wogóle ten Gawliński
gra? No i podobno rewelacyjna kreacja Bezimiennego ja wypada? No i czy wogóle (czytając poprzednie
komentarze) opłaca sie dać tyle kapusty na g3?


Gawliński podkłąda głos pod przywódce Klanu Ognia, łysego grubaska z dużym toporem. Bezimienny świetny jak zawsze, a kapustą za G3 się nie płaci. Płaci się pieniędzmi, chociaż może gdzieś z powodu głodu można płacić żywnością jak w G3 ale nie słyszałem o czymś takim jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A JA WAM POWIEM, ŻE MAM:
ATHLON 2000XP NA PŁYCIE ASUSA
PAMIEĆ 1GB
DYSK ATA133
READON 9600 PRO 256MB
I GRA MI HULA NA ŚREDNICH PARAMATRACH. CZEKAM OK 1 MINUTY NA WGRANIE GRY...ALE CHODZI.
DOŁOŻĘ PAMIĘCI JESZCZE DO 1,5GB...PEWNIE BEDZIE JESZCZE LEPIEJ

DZIWIĘ SIĘ, ŻE LUDZIE NARZEKAJĄ Z P4...CHOCIAŻ ZAWSZE WIDZIAŁEM WYŻSZOŚĆ ATHLONÓW NAD P4...
JAKBYM MIAŁ BARTHONA 2500...TO PEWNIE BY SMIGAŁO NA FULL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno. Poprzednie gothici miały wypasioną polską wersie. Kogo wogóle ten Gawliński gra? No i podobno rewelacyjna kreacja Bezimiennego ja wypada? No i czy wogóle (czytając poprzednie komentarze) opłaca sie dać tyle kapusty na g3?


jeśli masz gothic3 to pisze na okłatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mi gothic 3 idzie na najwyzszych i nie smie sie zaciąć hehe
Oto moj sprzęt:
2 Karty GeForce 8800 1536 Ram razem na obydwu
8 Gb ram więcej plytka nie wezmie moja
Procesor Amd athlon dwurdzeniowy (cos tam cos tam nie wiem dokladnie )
Troche mnie kosztowal :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować