Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - nowe informacje o polskiej edycji gry!

44 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 16:24, mikim napisał:

Świetna wiadomość dla osób oczekujących na tą grę. Ja tam do nich nie należę :P...


Więc jak nie należysz to po co piszesz :P(joke)
Ale i tak powiem EK Gothica III była najlepsza, A co do tej gry , grałem demo i nawet fajnie się grało , może jak kiedyś będze w Platynowej Kolekcji to kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjątkowo fajna edycja, ale niestety na Dark Mesisiah kasy nie straczy :( W tym roku to już tylko HoMM:HoF i NWN2 kupię, a i to nie jest jeszcze pewne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał! Opłacało się zrezygnować z angielskiej wersji. Zapłacę z 50 zł mniej i do tego dostanę wszystkie elementy edycji kolekcjonerskiej, poza jakimś tam etui, ale za to z drukowanym poradnikiem. To się nazywa zmiana na lepsze ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe informacje o wydaniu:

Edycja Kolekcjonerska Dark Messiah of Might and Magic zawierała będzie:
Grę Dark Messiah™ of Might and Magic® na DVD
Unikalne dodatki w samej grze - dodatkowa postać do rozgrywek multiplayer i cztery bronie do wykorzystania w trybie dla pojedynczego gracza.
Mapa świata do rozgrywek multiplayer na papierze czerpanym

Poza tym do pakietu dołączona będzie bonusowa płyta DVD, na której znajdą się:
Film "Making Of", ujawniający wiele sekretów, związanych z procesem powstawania gry
10 utworów z symfonicznej ścieżki dźwiękowej gry

Całość sprzedawana będzie - w odróżnieniu od standardowego wydania - w specjalnym etui
moze sondtrack bedzie razem z making of dm (na tej samej plycie..)
no a etui ?
w sumie to nie dokonca... ek :) jak bedzie etui to co w ek to wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma być wysyłana angielska edycja kolekcjonerska?
Bo jeżeli będę musiał na nią czekać do wydania polskiej wersji to chyba z niej zrezygnuję i zamówię polską edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrobiliście jeszcze aktualki na wydaniu polskim, albo coś mam z oczami, gdyż nie zaobserwowałem tam informacji o postaci do multiplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji ja swoje zamowienie EK anulowalem. I nawet jesli wysylka miala byc wczesniej, to w takim stanie rzeczy ( vide powyzsze oswiadczenie) nie mam zamiaru przeplacac np za dodatkowe, ladniejsze (?) opakowanie. Dla mnie najwazniejszy byl content gry. A skoro i dodatkowa postac jest ( w polskim wydaniu)... i bronie, a takze wybor wersji jezykowej , wybor byl dla mnie oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak kilka słów na temat różnic między wersją kolekcjonerską, a zwykłą? A może kolekcjonerska w ogóle nie trafi do sprzedaży? Jakoś tak dziwnie... I też zastanawiam się nad zmianą decyzji z EK na zwykłą. EK w tych warunkach traci swoją wyjątkowość i dodatkowo nie ma możliwości wyboru języka, czyli jest znacznie uboższa od wersji podstawowej. No chyba, że jeszcze o czymś nie wiemy i zaraz pojawi się kolejny news o zmianie zawartości EK (lub jego ceny, obecnie zbyt duża różnica cenowa między tymi tytułami jak za jedynie ekskluzywne etui).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu nie bedzie edycji kolekcjonerskiej? Skoro cala (albo prawie cala) jej zawartosc jest w normalnej edycji... Zmowienia na ek beda zamienione na normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować