Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - nowe informacje o polskiej edycji gry!

44 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 22:22, braders napisał:

A moze po prostu nie bedzie edycji kolekcjonerskiej? Skoro cala (albo prawie cala) jej zawartosc
jest w normalnej edycji... Zmowienia na ek beda zamienione na normalne...?


No właśnie czekam na jakąś taką informację, Bo jak na razie to nawet można by rzec, że edycja zwykła przewyższa kolekcjonerską zawartością (3 dodatkowe języki), ale ma gorsze opakowanie (brak specjalnego etui).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 08:53, Taschon napisał:

Teraz to mi się pomieszało. Oni aż się proszą, żeby zrezygnować z EK.


i pewnie na to licza, ze ta setka zrezygnuje i nie beda musieli sobie glowy zawracac sprowadzaniem angielskiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już prawie płakałem z powodu spóźnienia się z zamówieniem angielskiej edycji kolekcjonerskiej gry :) A tu taka nowina ! Zamawiając polską edycje dostajemy edycje kolekcjonerską w polskiej wersji w tak niskiej cenie :) CD PROJEKT Rulez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeska i węgierska wersja językowa? No wspaniały prezent, nie ma co ;) Zagranicą na pewno nam będą zazdrościć :p Reszta spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie moge sie doczekać kiedy wyjdzie ta gra ! ,szkoda tylko że znowu wywali jakis palant z kataną i zaczne scinać głowy ludzią bo będzie myślał ze to orki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mightandmagic.com/us/ nazwa tej amerykańskiej strony

Amerykańska strona Ubisoftu przedstawiła dzisiaj informacje odnośnie patcha multiplayer 1.01 do Dark Messiaha, który ma się ukazać "na dniach".
Od jakiegoś czasu można również ściągnąć instrukcję do DM ("aż" 19 stron, w tym 2 strony reklam).

http://media.ubi.com/us/games/darkmessiah/DARK0266_PCS_MNL.pdf na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czeska i węgierska wersja językowa? No wspaniały prezent, nie ma co ;)
> Zagranicą na pewno nam będą zazdrościć :p Reszta spoko ;)

Definitely we are a bit jealous. :) I am getting this Polish version btw, although I am Czech and do not speak Polish at all (sorry for that).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec ze jesli zamowilem wczesniej ta gre (zanim pojawila sie ta wiadomosc) to i tak dostane ta wersje tak? Pytam bo juz sie pogubilem po tym mailu jak bylo mowione ze CDP rezygnuje z wydania polskiej wersji i nie wiem czy znow mam anulowac zamowienie i jeszcze raz zamawiac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem juz w jej wersje angielską i tak szczerze to jeśli nie macie 2GB DDR2 na pokładzie to se komfortowo nie pogracie. Ja mam 1 GB. Oblivion chodził mi bardzo płynie i przepięknie a ta gra przy wczytywaniu sejwu ładuje sie 10 min. PRZESADA! Jak cie zabiją masz czas na zadume ale ja tam dziękuje. Czekam na NVN2 myhaha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem na 1GB i nie narzekam, aczkolwiek gry nie opłaca się kupić za taką cene od razu po premierze, doradzam oczekiwanie na wydanie jej w tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, czy "dodatkowo czeska i węgierska" wersja językowan nie oznacza po prostu, że cdp jest wydawca takze w tych krajach i robi wspolna lokalizacje? Pewnie tak, ale i tak ich kochamy - Cenega to dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super i ze stresem na nią oczekuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naprawde gry tak rozbudowane mnie ciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować