Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vista i Office 2007 razem w listopadzie

24 postów w tym temacie

Ciekawe, czy Vistę będzie można dostać dzięki dobrodziejstwom ELMS?? To jest chyba jedyna opcja, żebym się przesiadł z XP... No chyba, że kupię nowy komputer:D Bo za samą Windę raczej płacił nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Vista to podobno ostatni z Windowsów, ma być najdoskonalszym systemem operacyjnym jaki wyszedł spod rąk programistów Billa Gatesa."

Ostatni? A potem co? Ciekawe czy zakładają że Vista będzie systemem już na dłuuugie lata, czy też może mają w zanadrzu stworzenie całkowicie nowego typu systemu operacyjnego. Jeśli prawdziwy okaże się ten drugi wariant, to w przyszłości szykuje się nam niemała rewolucja;p Pomimo uwielbianych przez wszystkich narzekań na dziurawe Windowsy, to chyba przez ostatnie lata Windows stał się niemal synonimem systemu operacyjnego i co by tu nie mówić, jest w obsłudze banalnie prosty. Jeśli nowy system faktycznie miałby przynieść zmiany w głównych założeniach programu i poruszaniu się po jego środowisku, a nie tylko zmianę nazwy, to z pewnością podniosą się głosy krytyki, po co zmieniać coś sprawdzonego, ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni, prawda?;) Zresztą to odległa rzeczywistość;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, "podobno ostatni z Windowsów", to brzmi ciekawie. Czyżby MS w przyszłości planował wypuszczenie już zupełnie innego systemu? Cóż, czas pokaże... W każdym razie ciekawe czy Vista nie będzie zabugowana. Ja w każdym razie systemem tym na razie nie jestem zainteresowany. Dużo teraz nie gram, a gry, które mam lub zamierzam kupić spokojnie nie będą potrzebować Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Vista to podobno ostatni z Windowsów, ma być najdoskonalszym systemem operacyjnym jaki wyszedł spod rąk programistów Billa Gatesa."

Może dlatego Microsoft pcha się teraz w inne segmenty rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ostatni... tak, to brzmi jakby już gdzieś w czeluściach najtajniejszych oddziałów Microsoftu powstawało coś Zupełnie Nowego :D Nie zdziwiłbym się, jakby już zaczynali coś dłubać :D Może niekoniecznie będzie to rewolucja w obsłudze/wyglądzie, ale chyba w architekturze tego, czego na co dzień nie widać - bo obsługa jest rzeczywiście tak prosta i tak wrosła w świadomość, że grzechem ją zmieniać :D

Ale to rzeczywiście naprawdę odległa sprawa, więc nic nie ma sensu gdybać więcej :D I tak gdybamy już za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, nie widze tu tych obiecanych szajserow na pulpicie. Po co Windows-owi wymog sharderow skoro to tylko system operacyjny, ktory ponadto nie powinien skupiac sie na wygladzie...moze za te 2-3 lata przesiade sie na to...ale jak na razie jestem do niego nastawiony pesymistycznie. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować