Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3 - dzień drugi

110 postów w tym temacie

>A tak obiektywnie

Dnia 03.11.2006 o 19:31, bartek0700 napisał:

(czyli nie zwracając uwagi na to, kto wydał Obliviona, a kto Gothica), która z tych gier ma
lepszą grafikę?

Uważam że technicznie obie są zbliżone do siebie, ale zdecydowanie projekty obszarów w G3 są znacznie lepsze niż TES4... czyli ciekawsze pejzarze w efekcie - no i sama kwestia pewnej naturalności krajobrazów i budynków, siermiężności takiej, wygrywa u mnie wiele na korzyść Gothica - Oblivion to przy nim cukierkowy obrazek z bajki dla grzecznych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie skonczyc juz z tematem wysylki G3 do waszych domow ? Ile mozna, widze to juz chyba w 4 newsie.
Artykul fajny, rownie wciagajacy co w pierwszym dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:44, turingowski napisał:

Swietnie, i cholera mnie to obchodzi, tekst dobry, ale co mnie to obchodzi jak moja gra bedzie
jutro?

No to jutro będziesz już miał komplet przeglądu krain - Diego opowie o południu :)
Może pomoże Ci to zadecydować, po których okolicach pokręcić się najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jutro sobie przeczytam tzn napewno :P bo przedchwila czutalem cda :) i juz mi sieniechce :P a teraz czekam na ostatniego samuraja :P jeszcze 25 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:51, Dawidoskar napisał:

Niemoge się doczekać Diega.
Kolejny tekst na 4 strony?

Tak :)

Dnia 03.11.2006 o 19:51, Dawidoskar napisał:

Lubie obrazk wiem przynajmniej jak wygląda świat

Żeby odciążyć Myszę nabiegałem się po świecie, żeby porobić te "pocztówki", więc dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:46, Lucas the Great napisał:

> Swietnie, i cholera mnie to obchodzi, tekst dobry, ale co mnie to obchodzi jak moja gra
bedzie
> jutro?
No to jutro będziesz już miał komplet przeglądu krain - Diego opowie o południu :)
Może pomoże Ci to zadecydować, po których okolicach pokręcić się najpierw?


Dobra, teksty o regionach, mamy załatwione, to może teraz coś o profesjach/gildiach. Zwłaszcza interesują mnie magowie i druidzi, ale paladyni też nie zawadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:55, Dawidoskar napisał:

Właściwie poczta działa w sobote??
Skąd Wysyłają gry?
z Warszawy?


Czy ten temat to odpowiednie miejsce na takie pytania? Zastanówmy się... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:54, Przemek t74 napisał:

> > Swietnie, i cholera mnie to obchodzi, tekst dobry, ale co mnie to obchodzi jak moja
gra
> bedzie
> > jutro?
> No to jutro będziesz już miał komplet przeglądu krain - Diego opowie o południu :)
> Może pomoże Ci to zadecydować, po których okolicach pokręcić się najpierw?

Dobra, teksty o regionach, mamy załatwione, to może teraz coś o profesjach/gildiach. Zwłaszcza
interesują mnie magowie i druidzi, ale paladyni też nie zawadzą...

Z tym jest taki problem, że zgłębienie wszystkich frakcji to mnóstwo czasu, Mysza nie da rady :/ Ale jak ugra więcej, to wygeneruje "rzut okiem" i tam na pewno bedzie trochę więcej informacji.
Ogólnie w G3 jest tak, że nie przypisujesz się 100% sztywno do frakcji - wszystko zależy od tego, czego się uczysz, w co inwestujesz - zbroję Paladyna po prostu kupujesz za fortunę od rebeliantów, gdy już zapracujesz sobie na ich zaufanie, szatę Maga Ognia też. Ale jeśli zapracowałeś sobie równolegle na szacunek w Nordmarze, to możesz na zmianę z powyższymi "ciuchami" używać zbroi z północy (niezła jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować