Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwis YouTube ponownie oskarżony

41 postów w tym temacie

Kolejny troll procesowy. Zamiast się cieszyć, że mają przez tą pomyłkę więcej odwiedziń, czyli mają reklamę darmową, to się procesują. Pewnie te rury kiepskie i kiepsko się sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postępowanie Utube jest...głupie :P. Nic dodać, nic ująć, ja bym się cieszył z tak wspaniałego adresu (dodatkowi klienci). Ba - mogli zmienić swoją stronę na dowolną inną, a tą odsprzedać jakiemuś koncernowi reklamowemu pokazując statystyki gości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to niektorzy Amerykanie maja nierowno pod sufitem ;)
Ok to teraz wszyscy wchodzą na UTUBE.COM! Kto odswiezy strone wiecej razy w ciagu godziny wygrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:19, AgayKhan napisał:

Kolejny troll procesowy. Zamiast się cieszyć, że mają przez tą pomyłkę więcej odwiedziń, czyli
mają reklamę darmową, to się procesują. Pewnie te rury kiepskie i kiepsko się sprzedają.

to tez ma byc forma reklamy(poprzez naglosnienie sprawy, bo nie sadze zeby uwazalo, ze maja chocby cien szansy na wygrana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Youtube.com może równie dobrze złożyć pozew przeciwko utube.com z dokładnie takim samym uzasadnieniem. Na dodatek będzie mieć o wiele większą szansę wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby sie odczepic od witryny www.youtube.com bo jest o niebo lepsza od google video wiec niech sobie te google usuwaja a youtube zostawia

teraz niech sprawdza ktora witryna zostala zalozona jako pierwsza czy youtube czy utube jezeli ta pierwsza to oczywiscie moga oskarzac firme mario ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość filmików na YouTube jest nielegalnych więc nie dziwo ze znowu sie do nich czepiają.Na moim kompie filmiki z YouTube sie tną więc nie oglądam :(
Mam nadzieje ze wyjdą z opresji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować