Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMmer

Czy rasa Ludzka dotrwa do roku 3100?Jakie kataklizmy nas czekają?

222 postów w tym temacie

Nie sądzę, aby był to kataklizm, raczej katastrofa. Ludzie sami się wykończą - ba, już posiadają do tego środki. Gdyby broń jądrowa była masowo używana, to po jakiejś większej wojnie cały kraj byłby wybity. Ale to nie broń jądrowa nas wykończy, raczej coś silniejszego. Na przykład rozwój syntezy antymaterii. Jej gram to siła bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę! Ale nasza samozagłada może przyjść zupełnie z innego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:25, Sq-Ter napisał:

zaatakuje nas UFO:PP

kto wie...moze masz racje. juz znalezli jednego ufoludka gdzie w stanach.
pokazalbym ci nawet zdjecie ale nie wiem gdzie je w pakowalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO MYSLE - ZE W TYM TEMACIE SA LUDZIE KTORYM ZYCIE SIE NIE PODOBA - A PRZECUERZ DZIS JEST PREMIERA GOTHIC 3 CIESZCIE SIE !!!
A NIE O KATAKLIZMACH BEDA GADAC ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, bądźmy optymistami :P A tak na serio to sam nie wiem co myśleć o tym co dzieje się w Korei Północnej (czy gdzieś tam :P). Wg mnie zdetonują tyle bomb atomowych/jądrowych, że wywalą ziemię z orbity (wiecie jak to jest- kawałek za blisko słońca- spalimy się, kawałek za daleko słońca- zamarźniemy). Mam dopiero 15 lat, nawet życia dobrze nie poznałem, a wy mnie tu już bombardujecie wizjami apokalipsy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym kataklizmem jest sam człowiek. Natura sama siebie nie zniszczy, lecz człowiek potrafi dosłownie wszystko. Ludzie sami się zniszczą, a przynajmniej taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:35, nadol91 napisał:

WIECIE CO MYSLE - ZE W TYM TEMACIE SA LUDZIE KTORYM ZYCIE SIE NIE PODOBA - A PRZECUERZ DZIS
JEST PREMIERA GOTHIC 3 CIESZCIE SIE !!!
A NIE O KATAKLIZMACH BEDA GADAC ;/;/;/

alez naturalnie ze zycie nam sie podoba:D

poprostu sobie tak piszemy co by bylo gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:23, lampak napisał:

Na przykład
rozwój syntezy antymaterii.

Yyyy jeśli już syntezy to wodoru w hel. Jeśli mówimy o antymaterii to w jej przypadku mamy reakcje anihilacji.
Jednak masz racje im potężniejszą broń będzie tworzył człowiek tym łatwiej o przepis na totalną zagładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest dosyć prosta - jeśli cały świat wyjdzie na poziom, na którym jest obecnie chociażby Europa Zachodnia (wbrew pozorom, już nawet i u nas dba się dość solidnie o środowisko, w tej chwili reszta to tylko kwestia wprowadzenia nowych technologii, jak np. samochody na wodę), to raczej ludzkość jakoś przetrwa, jeśli nie, może nie zdążyć odlecieć na inną planetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak nastapi koniec swiata! Wystarczy, ze jeden z rozbitkow na dalekiej, odludnej wyspie zapomni napisac na swoim przedpotopowym kompie cyferek 4-8-15-16-23-42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować