Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMmer

Czy rasa Ludzka dotrwa do roku 3100?Jakie kataklizmy nas czekają?

222 postów w tym temacie

Normalne jest, że każdy gatunek wymiera, prędzej czy później (np. jest wciąż żyjący gatunek ryby, która do T.rexa mogłaby wołać młody) i normalne, że gatunek się martwi o to że może wyginąć ;p Pozostaje tylko kwestia tego jak to się stanie, ale tego nie dowiędzą się pewnie jeszcze nasze prapraprawnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:51, gesio napisał:

A ktoś dożyje do tego roku chyba nie, to po co się zastanawiacie?? Jedynie co nam grozi to
efekt cieplarniany.


Ja się nigdy specjalnie nad tym nie zastanawiałem, a co do efektu cieplarnianego, to podobał mi się film "Wodny Świat", więc za bardzo mi on nie przeszkadza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie bo grożą nam wojny,terroryści,komety, i.t.p ponoć mamy jeszcze 10 lat żeby zapobiec efektowi cieplarnianemu. ale jakoś nikt się tym nie przejmuje/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:55, Adamo 55 napisał:

Otóż nie bo grożą nam wojny,terroryści,komety, i.t.p ponoć mamy jeszcze 10 lat żeby zapobiec
efektowi cieplarnianemu. ale jakoś nikt się tym nie przejmuje/ :(


Bo łatwiej jest gadać niż robić :/ Zamiast robić akcję "gaście żarówki, bo to odsunie efekt cieplarniany o całe 6 dni" zajęli by się na serio silnikami elektrycznymi i filtrami na kominy w wielkich fabrykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzkość przeżyła że do tylu to się dożyje. A ponoć mają być modyfikacje genetyczne i implanty. Kataklizmy??? Bardziej nas zniszczy X Wojna Galaktyczna (czyli my się na wzajem pozabijamy)!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:09, Wiktor B napisał:

Tyle ludzkość przeżyła że do tylu to się dożyje. A ponoć mają być modyfikacje genetyczne i
implanty. Kataklizmy??? Bardziej nas zniszczy X Wojna Galaktyczna (czyli my się na wzajem pozabijamy)!!!!!!!!!!!!!


Tja, Einstein powiedział kiedyś coś w stylu: "Nie wiem jaka broń zostanie użyta w czasie trzeciej wojny światowej, ale wiem, że czwarta będzie na maczugi" :D Zawsze podobał mi się ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne niemal całkowicie wykończy nas III wojna światowa-ktoś kiedyś powiedział"Nie wiem,jakiej broni użyją w III WŚ,ale w IV będą to patyki i kamienie" czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:20, szweider napisał:

Zapewne niemal całkowicie wykończy nas III wojna światowa-ktoś kiedyś powiedział"Nie wiem,jakiej
broni użyją w III WŚ,ale w IV będą to patyki i kamienie" czy jakoś tak


E...? Napisałem to dwa posty wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:20, szweider napisał:

Zapewne niemal całkowicie wykończy nas III wojna światowa-ktoś kiedyś powiedział"Nie wiem,jakiej
broni użyją w III WŚ,ale w IV będą to patyki i kamienie" czy jakoś tak


Ja trzymam się swoich poglądów. Jedynie my sami się wyrżniemy na wzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:28, Wiktor B napisał:

> Zapewne niemal całkowicie wykończy nas III wojna światowa-ktoś kiedyś powiedział"Nie wiem,jakiej

> broni użyją w III WŚ,ale w IV będą to patyki i kamienie" czy jakoś tak

Ja trzymam się swoich poglądów. Jedynie my sami się wyrżniemy na wzajem.


I tak zginie gatunek ludzki-sami się zabijemy,obrzucając się atomówkami i wodorówkami,czy czymkolwiek,co jest w stanie zabić(War...war never changes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:37, szweider napisał:

I tak zginie gatunek ludzki-sami się zabijemy,obrzucając się atomówkami i wodorówkami,czy czymkolwiek,co
jest w stanie zabić(War...war never changes)


Zapominasz, że jedna ze stron musi wygrać wojnę :] A wygrani raczej przeżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie bo coraz wjęcej jest machin zastępujących człowieka i w 1 programie kiedyś w TV słyszałem że jak dożyjemy do 3000 roku to będziemy dzielili nasz świat z cyborgami :P ale czy to prawda nikt nie wie. I pewnie w takim roku 3000 w wojnach będą uczestniczyć tylko roboty zamiast ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ,że słońce zgaśnie i ludzie wyślą jakąś sonde która zastąpi slońce i będzie dawać na cieplo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:05, albinskia napisał:

ja uważam ,że słońce zgaśnie i ludzie wyślą jakąś sonde która zastąpi slońce i będzie dawać
na cieplo ;]


Co przez to rozumiesz? Że my, Ziemianie stworzymy sobie sztuczne źródło energii??? To chyba nie jest możliwe... Wątpie by nawet w 3100 roku moglibyśmy dysponować taką opcją. Już bardziej prawdopodobne byłoby przesiedlenie ludzi na inną planetę, tylko na jaką? Na te pytanie także nie ma odpowiedzi... A co do tegó, że słońce zgaśnie, to jest to bardzo prawdopodobne, ale słyszałem, że nie zgaśnie normalnie... Podobno zwiększy swoją masę kilkakrotnie i pochłonie planety leżące najbliżej Słońca! Ale to tylko słyszałem na Discowery (chyba źle napisałem :P ). Moja teza jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słońce ma przed sobą ok.4,5 mln. życia jeszcze. Potem powiększy się kilkakrotnie (zamieni się w supernową) i pochłonie Ziemię. Ale trzeba poczekać.......trochę : ). A do 3100 pewnie człeki dotrwają. Ale wiele się wydarzy (żywioły, wojny, globalne ocieplenie itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak...tak słońce to za 4,5 mln lat więc nam to wisi za przeproszeniem gorzej jest z tymi czubami z Iranu i Korei lub też z terrorystami! Jak by Al-kaidy miała atomówkę to odrazu by coś Rozpie@#$

No ale tak ludzie są głupi zamiast rozbroić bomby atomowe to produkują je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:39, SlimPole napisał:

Zapominasz, że jedna ze stron musi wygrać wojnę :] A wygrani raczej przeżyją.

Wygrani nie przeżyją jeżeli będziemy obrzucać się atomówkami (chyba że te krypty...) promieniowanie i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słońce wybuchnie...prędzej urośnie do takich rozmiarów,że"zje" Merkury i Wenus,a Ziemia przetrwa,tyle że "wypali się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować