Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMmer

Czy rasa Ludzka dotrwa do roku 3100?Jakie kataklizmy nas czekają?

222 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 21:55, Luke Shadow napisał:

Ja wiem jak nastapi koniec swiata! Wystarczy, ze jeden z rozbitkow na dalekiej, odludnej wyspie
zapomni napisac na swoim przedpotopowym kompie cyferek 4-8-15-16-23-42.

a wtedy??? sorry ale jakos nie czajie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:55, Luke Shadow napisał:

Ja wiem jak nastapi koniec swiata! Wystarczy, ze jeden z rozbitkow na dalekiej, odludnej wyspie
zapomni napisac na swoim przedpotopowym kompie cyferek 4-8-15-16-23-42.

ogladalem tylko kilka odcinkow i nie bardzo zrozumialem o co chodzi z tym calym odliczaniem... ale w drugiej serii licznik dojdzie do zera(bylo na reklamie:P). czyli koniec lost, fani serialu popelnia zbiorowe samobojstwo. w ten sposob zginie polowa populacji, druga umrze zanudzona na smierc ostatnim serialem na antenie - modą na su(c)kces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:58, MarneusPL napisał:

> Ja wiem jak nastapi koniec swiata! Wystarczy, ze jeden z rozbitkow na dalekiej, odludnej
wyspie
> zapomni napisac na swoim przedpotopowym kompie cyferek 4-8-15-16-23-42.
ogladalem tylko kilka odcinkow i nie bardzo zrozumialem o co chodzi z tym calym odliczaniem...
ale w drugiej serii licznik dojdzie do zera(bylo na reklamie:P). czyli koniec lost, fani serialu
popelnia zbiorowe samobojstwo. w ten sposob zginie polowa populacji, druga umrze zanudzona
na smierc ostatnim serialem na antenie - modą na su(c)kces.



hyhy, a ja mam all odcinki 2 serii na DVD :)

********SPOILER DO ZAGUBIONYCH 2 (CHYBA)**************

Z tym odliczaniem chodzi i to, zeby elektromagnez nie zdarzyl sie naladowac i trzeba go rozladowywac co 108min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:13, GRAMmer napisał:

Największe wasze koszmary na temat końca świata wpisujecie tu. Może walnie w nas meteoryt?
Piszcie.

Drugiego Nostradamusa szukasz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie sie wykoncza jeszcze ze 400lat i niebedzie czym oddychac niebedzie czego pic i niebedzie cxzego jesc.no chyba ze przedtem pie******e w ziemie meteor albo roztopia sie lodowce. ale nas to sie nietyczy bo to daleka przyszlosc wiec looz.
ale jezeli o polske chodzi to daje gora 100lat a potem politycy ja rozwala albo ktos nas zajmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może stanie się czarny scenarjusz z Fallouta 1 i 2. Będzie wojna światowa ludzie będą budowaći kupować Atomówki (chodzi o bomby) hurtem jedna bombka wystrzeli i zafajczą się inne wdedy nastąpi reakcja łańcuchowa która sprawi że cały świat pochłonie nuklearna fala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:17, rozkosz napisał:

jezeli o polske chodzi to daje gora 100lat a potem politycy ja rozwala albo ktos nas zajmie:)

Najpierw rozwalą nam kompy! Oto dowód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 07:38, Mr.Boom napisał:

ja polecam ''''the day after tomorrow''''. tez jest pare scenaariuszow konca swiata..ale nie
pamietam co tam sie dokladnie dzialo xD

Wczoraj oglądałem chyba na National Geographic , że cały ten film to fikcja i nic takiego nie jest w stanie się wydarzyć. Ale niektóre , żeczy są prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 17:35, deih napisał:

Wczoraj oglądałem chyba na National Geographic , że cały ten film to fikcja i nic takiego
nie jest w stanie się wydarzyć. Ale niektóre , żeczy są prawdopodobne.

Wszystko jest prawdopodobne.WSZYSTKO. Ja mogę umrzeć jutro uderzony przez choinkę. Ty możesz umrzeć porzarty przez krokodyla nawet jeśli mieszkasz na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przetrwają, ponieważ:
* zabiją nas nasze spaliny
* w historii Ziemii będzie jeszcze wiele epok lodowcowych. których ludzie raczej nie przeżyją, a jak już to cofną się w czasie i wszystko trzeba będzie od nowa tworzyć
* tak czy siak Ziemia nie jest niezniszczalna i kiedyś znajdzie się jakaś asteroida i walnie w naszą planetę

Oczywiście to są tylko moje spekulacje. Wykluczyłbym przebiegunowanie Ziemii, bo jedno takie gwałtowne już przeżyliśmy, a bieguny cały czas się przemieszczają tylko, że wolno, a takie gwałtowne przebiegunowania są sporadyczne choć ostatnie zdarzyło się całkiem niedawno (11 500 lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:21, kidofthekorn napisał:

"Trzecia wojna światowa będzie na kamienie." - Albert Einstein.


"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej,
ale czwarta będzie na maczugi." - Albert Einstein

Sprawdź cytat zanim go napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:35, deih napisał:

> ja polecam ''''the day after tomorrow''''. tez jest pare scenaariuszow konca swiata..ale
nie
> pamietam co tam sie dokladnie dzialo xD
Wczoraj oglądałem chyba na National Geographic , że cały ten film to fikcja i nic takiego
nie jest w stanie się wydarzyć. Ale niektóre , żeczy są prawdopodobne.

no właśnie, chodziło mi ote prawdopodobne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo czynników, które mogą spowodować naszą zgładę, np:

-asteroida, za pomocą której wyginęłły dinozaury
-efekt cieplarniany
-atak obcych (bardzo mało prawdopodobne)
-(PEWNIAK) Jak zapewne wszyscy wiemy, słońce ma w środku gazy, które je napędzają. Jak te gazy się zaczną wyczerpywać, zacznie się śmierć słońca. Jego jądro zacznie się kurczyć, co spowoduje, że powłoka chroniąca je powiększy się 380 razy i pochłonie najbliższe planety. Nawet jeżli nie dotrze do Ziemii, to albo się usmarzymy, albo zginiemy kilkaset lat później, gdy słońce wybuchnie. Jednak to się zdarzy dopiero gdzieś za 5 miliardów lat. Podobnie bedzie ze wszystkimi gwiazdami.
-autodestrukcja, mam na myśli coś takiego, jak w Terminatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 18:01, rogoz94 napisał:

-atak obcych (bardzo mało prawdopodobne)


MAŁO PRAWDOPODOBNE? Kosmici są wszędzie nawet ja nim mogę być. Tyle ludzi widzialo kosmituw a ty w nich nie wierzysz. Przepraszam za błędy klawiatura mi cuś wysiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:58, MarneusPL napisał:

> Ja wiem jak nastapi koniec swiata! Wystarczy, ze jeden z rozbitkow na dalekiej, odludnej
wyspie
> zapomni napisac na swoim przedpotopowym kompie cyferek 4-8-15-16-23-42.
ogladalem tylko kilka odcinkow i nie bardzo zrozumialem o co chodzi z tym calym odliczaniem...
ale w drugiej serii licznik dojdzie do zera(bylo na reklamie:P). czyli koniec lost, fani serialu
popelnia zbiorowe samobojstwo. w ten sposob zginie polowa populacji, druga umrze zanudzona
na smierc ostatnim serialem na antenie - modą na su(c)kces.


Chodzi o losta bo jak nie wpiszą tych cyferek to sie cos stanie ma byc koniec swiata czy cos w tym stylu kiedys nie napisali ale sie nic nie stało bo szybko podbiegli i go w koncu wpisali :D ale niezle gosciu napisał :D GRATZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że w nich nie wierzę. Mówię, że mało prawdopodobne, że nas zaatakują. Dla nich, to my jesteśmy kosmitami, a gdybyśmy znaleźli innych mieszkańców wszechświata, chcielibyśmy ich zniszczyć? Nie sądzę. Dlatego mało prawdopodobne, że chcą nas zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować