Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w Polsce oficjalnie!

155 postów w tym temacie

Taaa... a w suwalskim Empiku wyłożysz równiótko 2000 zł i masz wersję Core plus Kameo. Ktoś chętny? Bo na dwóch pierwszych egzemplarzach zaczęły już się pojawiać pierwsze pyłki kurzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:03, adamfor napisał:

Witam panowie wielka promocja od piątku w Media Markt Wrocław X-box 360 z grą PGR wersja Platinium
tylko za 1399 zł ale numer polecam........Oj będzie gorąco .



W Rzeszowie też, dostałem dziś gazetkę. Wygląda na to że w całej Polsce będzie taka cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:04, lurynowicz napisał:

Taaa... a w suwalskim Empiku wyłożysz równiótko 2000 zł i masz wersję Core plus Kameo. Ktoś
chętny? Bo na dwóch pierwszych egzemplarzach zaczęły już się pojawiać pierwsze pyłki kurzu.
;)


W sumie to zdrowo przesadzili. Konsole z drugiego rzutu po premierze już taniej schodziły:P Podejrzewam, że szybko spuszczą ceny albo te pudełka będą stać tam po kres świata. Jeżeli Premium za 1399zł to prawda to kupujcie w ciemno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk wszedłem do Saturna dzień po premierze to żądnej konsoli już nie było. nawet nie wiem ile to miało kosztować ale pewni całkiem tanie skoro wszystko sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, jak 90% pierwszych osób, które kupiło konsole po premierze nie ma telewizora HD, żeby się odpowiednio grami nacieszyć... Co z tego, że to taki power i w ogóle, jak na telewizorze 29" gry wyglądają niewiele lepiej na pierwszym "xpudle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:35, lurynowicz napisał:

I co z tego, jak 90% pierwszych osób, które kupiło konsole po premierze nie ma telewizora HD,
żeby się odpowiednio grami nacieszyć... Co z tego, że to taki power i w ogóle, jak na telewizorze
29" gry wyglądają niewiele lepiej na pierwszym "xpudle".

Ja przez pół roku grałem na starym TV 21" i jakoś zauważyłem znaczny skok graficzny. Nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:15, lurynowicz napisał:

Masz nowego X-a? A jednak napisałem, że wyglądają LEPIEJ. Ale nie to samo, co na HD, bo to
dopiero jest wtedy power.

Napisałeś, że wyglądają "niewiele lepiej", a różnica nawet na SDTV jest znacząca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:23, Iqor napisał:

Po co kupować Xbox- a skoro na komputrze masz prawie wszysko. To się poprostu nie opłaca.

Parafrazując pewną reklamę - prawie robi wielką różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:23, Iqor napisał:

Po co kupować Xbox- a skoro na komputrze masz prawie wszysko. To się poprostu nie opłaca.


Nie opłaca? Wolny żart :)
Ja do pracy używam laptopa, którego bebechy do grania się nie nadają, ale przez co nie kosztował mnie dużo. Do rozrywki mam konsole, w którą już inwestować nie muszę, zaopatruję się jedynie w gry. Jeżeli to według Ciebie jest nieopłacalne to ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:35, lurynowicz napisał:

I co z tego, jak 90% pierwszych osób, które kupiło konsole po premierze nie ma telewizora HD,
żeby się odpowiednio grami nacieszyć... Co z tego, że to taki power i w ogóle, jak na telewizorze
29" gry wyglądają niewiele lepiej na pierwszym "xpudle".


Tak jak już wrog napisał, widać znaczną zmianę. Co do TV w technologii HD to ma go chyba każdy użytkownik PC- jest to zwykły monitor. Jest przejściówka z x360 na monitor od PC, kosztuje około 69zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z X360 na małym monitorku, góra 19"? Ja dziękuję... Lepiej zainwestować w kartę graficzną i poczekać na bardziej interesujący line-up xpudła, dopiero wtedy zdecydować się na zakup konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestować teraz w nową kartę graficzną? Cóż za bzdura... Wkrótce Visa, a wtedy iwyjdą dedykowane karty za grubą kasę i... wreszcie będzie można zagrać w Halo 2 - grę z pierwszego Xboxa:). Brawo!

[ lekka ironia mode off ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:08, HIV-CDP napisał:

Inwestować teraz w nową kartę graficzną? Cóż za bzdura... Wkrótce Visa, a wtedy iwyjdą dedykowane
karty za grubą kasę i... wreszcie będzie można zagrać w Halo 2 - grę z pierwszego Xboxa:).
Brawo!

[ lekka ironia mode off ]

Zależy JAKĄ kartę chcemy kupić:) Ja czekam na premierę i recenzję Geforce 8800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:15, Darkstar181 napisał:

> Inwestować teraz w nową kartę graficzną? Cóż za bzdura... Wkrótce Visa, a wtedy iwyjdą
dedykowane
> karty za grubą kasę i... wreszcie będzie można zagrać w Halo 2 - grę z pierwszego Xboxa:).

> Brawo!
>
> [ lekka ironia mode off ]
Zależy JAKĄ kartę chcemy kupić:) Ja czekam na premierę i recenzję Geforce 8800.


no to czekaj dalej... ja zaraz idę odpalić swojego X''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:15, Darkstar181 napisał:

Zależy JAKĄ kartę chcemy kupić:) Ja czekam na premierę i recenzję Geforce 8800.


mhm, cena to jedyne 500 funtow czyli spokojnie 3000 zlotych na karte graficzna... ktora za rok gdy gry na dx10 zaczna powoli wychodzic bedzie juz tylko mocna karta... a za dwa latka najwyzej srednia. ot i caly swiat pctow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:48, Ciastuś napisał:

> Zależy JAKĄ kartę chcemy kupić:) Ja czekam na premierę i recenzję Geforce 8800.

mhm, cena to jedyne 500 funtow czyli spokojnie 3000 zlotych na karte graficzna... ktora za
rok gdy gry na dx10 zaczna powoli wychodzic bedzie juz tylko mocna karta... a za dwa latka
najwyzej srednia. ot i caly swiat pctow.


No niestety tak to wygląda, cena prawie dwóch Xboxów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować