Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w Polsce oficjalnie!

155 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 13:35, alter-casper napisał:

kurde chodzi mi po głowie jedna myśl- troszkę oftopicowo- jak wygląda gears of war?? widziałem
ostatnio trailer z taką spokojną muzyczką w tle i tam grafa mnie zabiła na miejscu. Inne filmy
z gry były w zbyt cieńkiej jakości, żeby można było powiedzieć coś więcej. Pozatym czy wystarczy
mi tv za 3 tys. złotych żeby podziwiać te efekty takie, jakie są naprawdę ( rozdz. 1366x768
czy jakoś tak) ?? Niedowierzam troszkę temu trailerowi- wygląda zbyt pięknie.. Ale to wkońcu
next gen.. Czyż nie ?? ;)

ostatnio na gry-online byl filmik pokazujacy zwykla rozgrywke przez jeden level- gra wyglada niezle
polecam tez
http://www.gametrailers.com/reviews.php
sciagnij sobie recke video hd (tylko 226mb)
co do tv-3 tysiace powinno spokojnie wystarczyc, ale od ceny wazniejsze sa parametry ;) rozdzialka jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:35, alter-casper napisał:

kurde chodzi mi po głowie jedna myśl- troszkę oftopicowo- jak wygląda gears of war?? widziałem
ostatnio trailer z taką spokojną muzyczką w tle i tam grafa mnie zabiła na miejscu. Inne filmy
z gry były w zbyt cieńkiej jakości, żeby można było powiedzieć coś więcej. Pozatym czy wystarczy
mi tv za 3 tys. złotych żeby podziwiać te efekty takie, jakie są naprawdę ( rozdz. 1366x768
czy jakoś tak) ?? Niedowierzam troszkę temu trailerowi- wygląda zbyt pięknie.. Ale to wkońcu
next gen.. Czyż nie ?? ;)


Gra na serio tak wygląda, możesz mi spokojnie uwierzyć :)
720p to 1280x720, więc taki TV spokojnie to wyświetli. Ale jak napisał gmx liczą się parametry, m.in. czas reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:35, alter-casper napisał:

kurde chodzi mi po głowie jedna myśl- troszkę oftopicowo- jak wygląda gears of war?? widziałem
ostatnio trailer z taką spokojną muzyczką w tle i tam grafa mnie zabiła na miejscu


Cudownie, cudownie, cudownie, cudownie. Miałem możliwość pograć już w ten tytuł i powiem szczerze, to jest pierwsza gra z jakością i szczegółowością grafiki, jaka dotychczas spotykana była tylko w renderowanych przerywnikach. To co widziałeś w trailerze (z piosenką "Mad World") to jest jeszcze nic w porównaniu z tym co zobaczysz w grze :)

Ale najważniejsze jest to, że ta przecudna grafika jest tutaj tylko płaszczykiem dla rewelacyjnej gry a nie głównym punktem programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:19, Destro napisał:

Ale najważniejsze jest to, że ta przecudna grafika jest tutaj tylko płaszczykiem dla rewelacyjnej
gry a nie głównym punktem programu.


Amen Brother :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas trefna ta promocja w MM. Na pudelku niby jest naklejka CDP, ale nie ma polskiej gwarancji Microsoftu. Wszelkie reklamacje trzeba zalatwiac w punkcie serwisowym MM. A mialo byc tak pieknie, polska gwarancja MS door-to-door...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:05, Fallen Zen napisał:

Nie myl tego proszę z ostatnimi akcjami z błędami E71 czy pierścieniami na czerwono.

Oh, really? Ja pisze o E66, a ty z E71 wyskakujesz, który był błędem w ostatnim updejcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasność tego lcd 500 a "dynamiczna stopa kontrastu 2000:1" . Wiem , że im więcej tym lepiej, ale na jakie jeszcze parametry musze zwrócić uwagę? HDMI wejścia są, HD ready też jest.. tak więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:07, Fallen Zen napisał:

> Ja się może też wypowiem bo konsolę miałem przez pół roku jak pracowałem w Irlandii w
sklepie
> co się GAME nazywa i byłem właśnie sprzedawcą tej konsoli i gier co na nią powstały.

Sieć GAME (www.game.net) znam bardzo dobrze, bo się tam zaopatruję czasami (nie tylko przez
Internet, ale również jak mam okazję być w UK).

> UWAGA I:
> Granie na xbox 360 ma sens dopiero wtedy gdy do konsoli mamy dokupiony telewizor HD Ready,

> inaczej...wierzcie mi...nie ma piorunującej grafiki i tym podobnych, a o to chyba w konsolach

> chodzi, prawda?

Nie do końca, ale telewizor HD owszem pozwala grać na wyższej rozdzielczości, na standardowym
też nie wygląda to kiepsko.
Tu się w zasadzie zgodzę bo na zwykłym telewizorze nie wygląda to kiepsko...tylko czy takiego rezultatu oczekuje odbiorca konsoli wartej nieliche pieniądze? :)
> UWAGA II:
> Gry jakie uświadczycie są grami rozpisanymi w systemie HD co pociąga za sobą sporawe koszty

> takiej gry! w sklepie w którym robiłem gry osiągały wartość 50 funciaków, a i tak jak
ktoś
> je kupował nie mając HD telewizorka to trochę mijał się z celem taki zakup.

Skąd Ty te ceny wyciągasz? Owszem w UK oficjalna cena gier jest 49,99 funtów za największe
hity, ale w praktyce, nawet Twój GAME sprzedaje po 39,99. Za tyle tam kupiłem np. Splinter
Cell: Double Agent, pomijając fakt, że za punkty (kartę klienta) miałem jeszcze taniej.
Miałem Xboxa 360 przez pół roku zanim kupiłem HD i powiem szczerze, że nie narzekałem.
no ja tam trochę narzekałem...szczególnie jak się na HD Ready samsunga napatrzyłem w pracy :)
> UWAGA III:
> to oczywiście gry...przez cały okres mojego użytkowania 360tki miałem przyjemność grać
w może
> 5 ciekawych gier...reszta wydawała mi się tak na szybko robiona...zeby tylko rynek zapchać,

> co przełożyło się ujemnie na grafikę, ścieżki dźwiękowe i fabułę. Gry której nie polecam
to
> na pewno x men III the official game (żenada). Co do gier przez xbox live to tak naprawdę
polecam
> 2 gry (i nie jest to gears of war):Ghost recon advanced warfighter (świetna i przemyślana...z

> licznymi detalami i zachowanym realizmem) oraz splinter cell chaos theory jak i ten nowy
SC
> double agent (na temat najnowszego nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie zdążyłem zagrać,

> ale sądząc po jego poprzedniku to musi być gwoździem programu!).

To może faktycznie grałeś w mało? Bo X-men 3 szczerze powiedziawszy jest cienki. Ja mogę wymienić
PGR3, Call of Duty 2, Splinter Cell: Double Agent, Dead or Alive 4, Dead Rising, Condemned,
Fight Night 3, G.R.A.W., czy Oblivion. Do której zaraz dołączy Call of Duty 3, Gears of War,
Rainbow Six: Las Vegas, Viva Pinata i możliwe, że PES6. A w styczniu już Lost Planet, później
Lost Oddysey, Assassin''s Creed, Bioshock, Halo 3, Halo Wars itd. itp., będzie się działo.
:)
Prawdę powiedziawszy to grałem w większość dostępnych gier bo taki miałem obowiązek, ale nie to stanowi meritum mojego postu. Z gier, które tu wymieniasz (nie wiem czy w nie grałeś czy nie) większość mógłbym spokojnie zaliczyć do tych przeciętnych. Bez wątpienia byłyby to: DOA4 (tylko dlatego, że nie lubię nawalanek, ale graficznie nie była najgorsza), Fight Night 3 (skomplikowane sterowanie i b. wysoka eksploatacja kontrolera((analogi chodzą jak szalone!)) i dorzuciłbym jeszcze Table Tennis (dla miłośników gatunku, a nie ma ich zbyt wielu), Far Cry Instincts Predator (gra ogranicza się w późniejszej fazie do używania instynktów bez używania broni (robi się bezużyteczna co wprowadza monotonię), chrome hounds (to jest dopiero monotonia...siedzenie w kokpicie robociaka o przeróżnych właściwościach i generalnie bieg przed siebie i "fire" do bólu), dead rising (nie chcąc się cofnąć w rozwoju wyłączyłem po godzinie...wierz mi...anihilacja umarłych nudzi się szybciutko, nawet gdy można ich kosić na kilkadziesiąt sposobów (no bo ile można zabijać już raz zabitych?!)), rumble roses (wrestling babek to pomysł śmieszny...byłby OK gdyby graficy się bardziej przyłożyli do detali)...co tam jeszcze wymieniałeś?...aha...Condemned (muszę przyznać, że bardzo dobry pomysł na grę (detektyw śledczy, który bada miejsca zbrodni i miewa rekonstrukcje zdarzeń w myślach!)...jak pierwszy raz zagrałem to się mało nie zesrałem w pewnym momencie :)...dobrze zsynchronizowane z akcją i dobrze dobrane ścieżki dźwiękowe, ale jest pewien mankament. Broń w tej grze jest rzadkością (tzn. jest, ale strzela się z niej rzadko bo na nieszczęście jest mało pocisków więc gro czasu spędza się na "close combat" co podnosi adrenalinę, ale do pewnego momentu. Potem już tylko frustracja, bo do licha!...to przecież detektyw! niech strzeli abo skuje kajdanami kogo, a nie się z ćpunami po magazynie gania :)). Kolejne 2 gry które wymieniasz zaliczam do b. dobrych: G.R.A.W (dokładnie zrobiony, twórcy się przyłożyli (wnioski wyciągnięte z konsultacji z taktykami i żołnierzami armii USA przyniosły efektymoment,to nie blef!) i to widać chociażby we właściwościach poszczególnych broni (np. odrzut, taktyka, formacje, ekwipunek), N3 (też dobry bo się wątki poszczególnych postaci splatają w jeden, a pozatym jest dużo fajnych combosów niezbyt trudnych do wykonania, a jakże efektownych) i Elder Scrolls IV: Oblivion (osiąga się tu taki moment, że wdaje się monotonia, ale na szczęście jest to na szarym końcu jak już kończymy grę, co przyćmione zresztą zostaje przez grafikę, oprawę dźwiękową i oczywiście złożoność fabuły). Do dobrych zaliczam także SC double agent (mimo, że nie grałem bo nie zdążyłem, ale chciałem).

Dobrze...teraz wątek gdzie wybiegasz w przyszłość. Dziwi mnie fakt, że cieszysz się na wiadomość, że rynek zapchają takie kaszany jak viva pinata :/...nie wiem...obejrzałeś może trailer tej gry ?!...screen jakiś może chociaż? (jedynym odbiorcą tej gry mogą być małe dziewczynki, które są na etapie kolorowych kucyków, bajek i niezwykłych zwierzątek, a to wszystko w świecie tak nasyconym barwami tęczy, że nie zdziwiłbym się jakby ktoś po włączeniu gry, padł na atak epilepsji...na przykład taka mała dziewczynka). Co do Gears of War to także odsyłam do filmu reklamowego tej gry ( film nie porusza za zbytnio (a powinien walić po gałach bo to jest REKLAMA gry w końcu, żadnych niuansów nie wnosi...widzimy tam gościa na którego biegną pająki, a on je kosi kosiarką eliminatorką...wszystko odgrywa się w przyszłości co dla mnie bynajmniej nie jest plusem bo ciężko się gra w gry gdzie jest znikomy realizm...GoW polecić można chyba tylko dla wielbicieli futurystycznych strzelanek, choć wydaje mi się, że i tak żaden to konkurent dla GRAW. Dalej...PES6 to akurat dobry strzał...takie przekabacanie graczy z PSa na xboxa...ale może to i dobrze bo akurat ta gra cieszy się dużą popularnością więc takim posunięciem microsoft sobie nowych konsumentów zjednuje...co nam graczom wychodzi na dobre...jak narazie :)
"A w styczniu już Lost Planet, później
Lost Oddysey, Assassin''s Creed, Bioshock, Halo 3, Halo Wars itd. itp., będzie się działo. :)".
"Hy, hy...myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli"...ja tak musiałem ludzi zwodzić jak o SC double agent pytali :)...jak pytali w lipcu to mówiłem, że w połowie sierpnia...potem, że na końcu września, a potem, że bankowo w październiku :)...więc nie chciałbym złożeczyć, ale z tym twoim "już" to może być kulawo :)...obym się mylił. (do gier na horyzoncie mogę dorzucić Bullet witch...tylko, że robią ją japoncyki...więc po raz n-ty będzie się tłukło zombiaki :).

Dnia 09.11.2006 o 21:07, Fallen Zen napisał:

> UWAGA IV:
> Większość graczy dojdzie do takiego pkt. gdzie da sobie spokój z kupowaniem gier na xbox
360
> i pójdzie za moim przykładem, instalując na konsoli sterowniki do backward compatibility
(
> pozwalają na odtwarzanie większości gier z poprzedniej wersji xboxa) co pozwoli na zaoszczędzenie

> kaski bo gry na poprzednika 360tki są o wiele tańsze.

Nikt Ci nie karze grać w gierki od razu w dniu premiery, ja się np. nie wyrabiam z graniem
we wszystko, może za mało czasu. Do skończenia mam jeszcze Condemned i Dead Rising, a już za
chwilę GOW i reszta.

Dnia 09.11.2006 o 21:07, Fallen Zen napisał:

Z tym "nikt Ci nie każe" to nie tak do końca...ja musiałem prawdę powiedziawszy :)...to prawda, że nie trzeba ciąć we wszystko w dniu premiery bo to chyba życia i energii nie starczy człowiekowi...tylko widzisz...ja brałem grę i oddawałem za 2 dni bo mnie nudziła...i wtedy brałem następną, raz ciekawszą a raz gniotka kolejnego...a taka rotacyjka odbija się na zasobach finansowych (nawet gdy jest to GAME! ze swoimi upustami na używane gry)...pozatym ja nadal odnajduję ciekawsze tytuły na poprzednią wersję xboxa (ninja gaiden black, który grafiką nie odbiega od gier z x 360 !!!, punisher (przygodówka), X2 wolvie''s revenge (przygodówka i combosy fajne), SC chaos theory (fabuła i multiplayer piorunująco dobrze stworzony!), GRAW ktory byl tez dostepny na xboxa pierwszego, a był tańszy (bo nie rozpisany w HD), thief III (stary, ale jary, jak ktoś skradanki lubi), batman begins (kolejna przygodówka), doom 3, hitman contracts (dostępny także na x 360, tylko jak ktoś nie ma HD telewizora to po co przepłacać, skoro sobie backward compatibility zainstaluje i gra w tę samą grę), jade empire (bardzo fajny erpeg, których jak na lekarstwo na 360-tkę)...widzisz do czego dążę ?...x box 360 jest fajny, owszem, tylko jest na niego tak mało dobrych gier...wielka szkoda...a jak mi mówisz, że w mało gier grałem to aż mi ręce opadają...a jak uważasz te gry za rewelacje ( za wyłączniem naprawdę KILKU z nich, które faktycznie są dobre) to albo jesteś mało wybredny albo nie wiem...nie zgaduję nawet :/

Dnia 09.11.2006 o 21:07, Fallen Zen napisał:

> (w tej uwadze pomijam fakt przerabiania konsol modułami z allegro co pozwala na odtwarzanie

> kopii gier).

Nazwijmy to po imieniu, przerabianie Xbox''a z tego co wiem jest niezgodne z prawem, poczytaj
umowę dotyczącą użytkowania Xbox''a. Dodam, że takie konsole są automatycznie banowa z Xbox
Live (system skanuje zmiany sprzętowe).


No ja nie wiem czy ja piszę niewyraźnie czy jak...w nawiasach stoi wyraźnie napisane "pomijam fakt" a Ty go poruszasz jakąś sztywną regułą z instrukcji od 360-tki :) no wiesz?! :)...Ja bym proponował Ci się obudzić i zerknąć na allegro i ilość sprzedanych modułów (czy tam przerobienia czytnika samsungwego) bo to, że proceder takowy jest nielegalny to Ty mi nie musisz uświadamiać bo się wczoraj nie urodziłem :) Pozatym Ty piszesz, że system skanuje, a "szczęśliwi użytkownicy" mówią, że nie skanuje...jak to jest?!...ja CI powiem jak...system może sobie zeskanować nawet kable od Twojej konsoli wraz z kontaktem, a i tak nic nie znajdzie...dlaczego?!...ano dlatego, że update polega na flashu zmodyfikowanego firmware do napędu samsung. I nijak się to ma wtedy do oprogramowania konsoli samej w sobie...bo system nie jest na tyle złożony, żeby Ci czytnik zeskanować..heh...SYSTEM :)...zabrzmiało jak operacyjny :)
Pozdrawiam Fallen Zena oraz czytelników tych dysputów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:19, alter-casper napisał:

zimnej wody?? że niby w jaki sposób?? Kolo powiedział coś, o czym wiadomo od dawna- logiczne,
że każdy system kuleje pod względem biblioteki tytułów przez jakiś czas po starcie. Tak było
i jest z KAZDĄ konsolą.


To fakt...powiedziałem o tym co wiadome, ale przez jak długi okres czasu rynek gier na x boxa 360 będzie taki lichy?...bo należy zaznaczyć, że konsola nie jest nowa...moja miała ponad 7 miesięcy, a to szmat czasu żeby bibliotekę trochę zmodernizować...tylko na moje oko to tak właśnie wyglądało...szybkie zapchanie rynku i gęb konsumentów jakimiś mało oryginalnymi grami. Mam nadzieję, że teraz to już tylko będzie lepiej.
PS.
W postach powiedziałem coś więcej niż tylko bierne stwierdzenie faktów. Podałem też link do backward compatibility co wydaje mi się warte jest posiadania, bo granie w gry z poprzedniego xboxa ( gdzie "biblioteka tytułów" jest dużo obszerniejsza, to nic strasznego).
Salut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:03, Darkstar181 napisał:

> w końcu 600 usd za samą kartę to nie wiele :D
Taa...właśnie sobie obejrzałem ceny...

Eee... to ile ten Xbox360 kosztuje? :))

Teraz na poważnie... ja tam bardzo chętnie przejde na Xbox,czy Playstation 3... jak moje ulubione
serie gier również wyjdą na te konsolki...póki co Gothica 3 na Xboxa nie uświadczę. Tak samo
jak Warhammera40000. ( w ogóle wiekszości strategii nie ma,a to mój ulubiony gatunek)

I tak abstrachując już od tego szaleństwa i pogoni to polecam przeczytać wypowiedź darkstara!
To konsola ma się do kontrahenta dostosować, a nie na odwrót :) Po co się na siłę pchać w xboxa jak tam nie uraczysz strategii (ewentualnie jedna LOTR battle of the middle earth, ale kulawo padem się gra) i erpeg też tylko jeden (ES IV; Oblivion). Ale z drugiej jednak strony jest o wiele więcej gier sportowych i samochodowych więc miłośnicy tego gatunku nie będą zawiedzeni. Trza się samego siebie zapytać co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 01:43, fieryfox napisał:

Dobrze...teraz wątek gdzie wybiegasz w przyszłość. Dziwi mnie fakt, że cieszysz się na wiadomość,
że rynek zapchają takie kaszany jak viva pinata :/...nie wiem...obejrzałeś może trailer tej
gry ?!...screen jakiś może chociaż? (jedynym odbiorcą tej gry mogą być małe dziewczynki, które
są na etapie kolorowych kucyków, bajek i niezwykłych zwierzątek, a to wszystko w świecie tak
nasyconym barwami tęczy, że nie zdziwiłbym się jakby ktoś po włączeniu gry, padł na atak epilepsji...na
przykład taka mała dziewczynka).


Odsyłać mnie nigdzie nie musisz i w przypadku Gears of War czy Viva Pinata, bo o tych grach wiem bardzo dużo, i możliwe, że dużo więcej niż Ty. O Viva Pinata możesz mówić co chcesz, ale nadal jest to bardzo dobra gra, może nie skierowana do starszych graczy, ale to w niczym faktu nie zmienia, że jest to bardzo dobry tytuł.

Dnia 11.11.2006 o 01:43, fieryfox napisał:

Co do Gears of War to także odsyłam do filmu reklamowego tej
gry ( film nie porusza za zbytnio (a powinien walić po gałach bo to jest REKLAMA gry w końcu,
żadnych niuansów nie wnosi...widzimy tam gościa na którego biegną pająki, a on je kosi kosiarką
eliminatorką...wszystko odgrywa się w przyszłości co dla mnie bynajmniej nie jest plusem bo
ciężko się gra w gry gdzie jest znikomy realizm...GoW polecić można chyba tylko dla wielbicieli
futurystycznych strzelanek, choć wydaje mi się, że i tak żaden to konkurent dla GRAW.


Jak napisałem wyżej, śledzę newsy o tej grze odkąd pojawiły się pierwsze informacje. Może Ty jakieś dziwne reklamy oglądasz, ale ja spokojnie poleciłbym tą grę każdemu miłośnikowi strzelanek, szczególnie ze względu na bardzo dobry tryb kooperacji (grasz sam, nagle jeden z Twoich przyjaciół dołącza się do rozgrywki i przejmuje rodem jak z Matrix''a postać z Twojej drużyny i dalej już gracie wspólnie), wspaniały multiplayer i grafikę. Jedyny minus może jaki zauważyłem, to że kampania jest nienajdłuższa (ale nadal bardzo ciekawa), ale za to jest spory wybór poziomów trudności. GRAW mimo, że jest świetną grą (skończyłem zarówno na hard jak i normalu), takiego multi nie ma (bo jedyne co skończyłem, to mapy coop). Poza tym piszesz, że nie lubisz futurystycznych strzelanek, a niżej chwalisz się, że Doom Ci się podoba, konsekwencji brakuje.

Dnia 11.11.2006 o 01:43, fieryfox napisał:

"Hy, hy...myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli"...ja tak musiałem ludzi zwodzić
jak o SC double agent pytali :)...jak pytali w lipcu to mówiłem, że w połowie sierpnia...potem,
że na końcu września, a potem, że bankowo w październiku :)...więc nie chciałbym złożeczyć,
ale z tym twoim "już" to może być kulawo :)...obym się mylił. (do gier na horyzoncie mogę dorzucić
Bullet witch...tylko, że robią ją japoncyki...więc po raz n-ty będzie się tłukło zombiaki :).


Może faktycznie wybiegam w przyszłość, ale co z tego? Będą to bardzo dobre tytuły, i mówię to z całą odpowiedzialnością :). Co do dotrzymywania dat to się wypowiadać nie będę, każdy wie jak to wygląda w praktyce. Ja bym jeszcze dorzucił Alan Wake do listy. Ja dla siebie znajduje sporo gier na Xbox''a 360, które mnie wciągają i interesują. To że świetnych gier jest dużo na pierwszego X''a to chyba jest wiadome, konsola ma już kilka ładnych lat, gry takie jak Ninja Gaiden to klasyki. Pocieszę Cię, że Ninja Gaiden 2 (jak i inne kontynuacje hitów jedynki) będzie na 360tkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 12:29, Fallen Zen napisał:

Poza tym piszesz, że nie lubisz futurystycznych
strzelanek, a niżej chwalisz się, że Doom Ci się podoba, konsekwencji brakuje.


Tak tylko widzisz...ja wymieniłem tam dooma tylko dlatego, że to klasyk...nie napisałem w nawiasie, że mi się podoba, ale fakt faktem, że prędzej wybrałbym dooma niż GoW...ciężko powiedzieć czemu...chyba dlatego, że doom 3 to bardziej thriller i horror z fabułą aniżeli strzelanie do pająków...no nie wiem...może tak krzywo patrzę przez te trailery, które widziałem...tylko dla mnie one nie powalają na kolana, a reklama (trailery) jest podstawą do wyciągnięcia spostrzeżeń na temat danej gry. Nie zauważając większych niezwykłości w trailerach GoW klasyfikuję ją tak, a nie inaczej.

Życzę udanego użytkowania konsoli czytelnikom tego forumiaka :)
Salut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:40, fieryfox napisał:

[...]
nie wiem...może tak krzywo patrzę przez te trailery, które widziałem...tylko dla mnie one nie
powalają na kolana, a reklama (trailery) jest podstawą do wyciągnięcia spostrzeżeń na temat
danej gry. Nie zauważając większych niezwykłości w trailerach GoW klasyfikuję ją tak, a nie
inaczej.

myślę, że bez zagrywki w demo ciężko dzisiaj dobrze ocenić, tym bardziej gdy właśnie masz oceniać coś, w co z założenia nie grywasz. wtedy, nawet po wypasionym trailerze jesteś w stanie spuścić grę w kibel. w grę trzeba zagrać, żeby móc powiedzieć, że jest ''be'', a demo jest do tego najtańszym i najprostszym sposobem... no chyba że nie masz jeszcze odpowiedniego sprzętu, więc wtedy wypadałoby zrobić rozeznanie w sklepie, a nie w internecie bo co innego jest przeżyć coś na własnej skórze a co innego przeczytać cudze przeżycia.
ja tak samo miałem z lost planet, o którym tutaj już napisałem. ja praktycznie w FPS''y nie gram, ale po jakiejś minucie obcowaniem z demem tego cuda już wiedziałem, że jest to tytuł, który prędzej czy później u mnie zagości i nie była to kwestia tylko i wyłącznie grafiki, która na marginesie jest i tak powalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, słyszałem, że w Empiku można kupić X w ratach, 20x80zł. Czy to prawda?
P.S. No i czy w ogóle się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:51, Woko11 napisał:

Czy Xboxa 360 można podłączyć np. do monitora zamiast TV?


Owszem, wystarczy dokupić kabel VGA (jest chyba w ofercie sklepu gram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:56, Woko11 napisał:

I jeszcze jedno pytanie, słyszałem, że w Empiku można kupić X w ratach, 20x80zł. Czy to prawda?
P.S. No i czy w ogóle się opłaca?


Empik owszem ma ofertę ratalną, jeżeli chodzi o Xbox''a, warto więc iść i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcialem sie tylko pochwalić ze udało mi się dorwac XBOXa 360 razem z PGR3 za jedyne 1399zł :). Jak ktos mieszka w Wawie i jest zainteresowany zakupem konsolki to dzisiaj jest najlepszy moment, bo jest promocja w Media-Markt w ktorej mozna xboxa nabyc za 1399zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:56, TAKE2 napisał:

Witam! Chcialem sie tylko pochwalić ze udało mi się dorwac XBOXa 360 razem z PGR3 za jedyne
1399zł :). Jak ktos mieszka w Wawie i jest zainteresowany zakupem konsolki to dzisiaj jest
najlepszy moment, bo jest promocja w Media-Markt w ktorej mozna xboxa nabyc za 1399zł.


Wlasnie wlasnie, pamietacie wydanie na rynek polski ps2 ? 2200 zl !!!! No ludzie to bedzie przegiecie, a tymbardziej mozemy sie spodziewac tego, ze PS3 bedzie w granicach 2000 zl kosztowal, a Xbox 360 teraz jest w promocyjnej cenie za 1400 zl i do tego gra za 200 zl lol, promocja nie dla idiotow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:39, Radament napisał:

> Witam! Chcialem sie tylko pochwalić ze udało mi się dorwac XBOXa 360 razem z PGR3 za jedyne

> 1399zł :). Jak ktos mieszka w Wawie i jest zainteresowany zakupem konsolki to dzisiaj
jest
> najlepszy moment, bo jest promocja w Media-Markt w ktorej mozna xboxa nabyc za 1399zł.


Wlasnie wlasnie, pamietacie wydanie na rynek polski ps2 ? 2200 zl !!!! No ludzie to bedzie
przegiecie, a tymbardziej mozemy sie spodziewac tego, ze PS3 bedzie w granicach 2000 zl kosztowal,
a Xbox 360 teraz jest w promocyjnej cenie za 1400 zl i do tego gra za 200 zl lol, promocja
nie dla idiotow !!



PS3 na starcie za 200 zł?? Możesz pomażyć. 600 USD. Mówi ci to coś?? Tyle będzie kosztować konsola w stanach. X kosztuje tam, o ile dobrze pamiętam, około 300 dolarów. 2x mniej, więc policz sobie sam (tylko licz 1600 x2 a nie 1400 , bo to promocja:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować