Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w Polsce oficjalnie!

155 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 08:47, barsum napisał:

A ja dopiero za miesiąc i troche,bo dostane go na święta.Ahhh ale bedzie fajnie jeszcze tylko
miesiac,jeden miesiac.


Obejrzyj przed przed ostatnio i przed ostatni :P odcinek South Park:) nowych.. zobaczysz czym kończy się czekanie.. akurat w SP na Wii ale to może być każda inna konsola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:26, Kafar napisał:

Obejrzyj przed przed ostatnio i przed ostatni :P odcinek South Park:) nowych.. zobaczysz czym
kończy się czekanie.. akurat w SP na Wii ale to może być każda inna konsola :P

hehe z ciekawosci obejrzalem ale na razie tylko 1 czesc. sie raczej nie zamroze chyba:P al e jesli chodzi o gry to lepszy jest odc. 8 bodajrze- o world of warcraft. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo co się dzieje z Oblivionem na xboxa ? Bo jakoś jak by go wycofano ze sprzedaży. Ultima niema cd projekt też nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey slyszalem, ze kolejna promocja na Xboxa 360 tym razem oferuje sklep Saturn. Wersje premium z gra Project Gotham Racing 3 w cenie 1399 zl. 1399 zl za konsole + gre za 200 zl to mamy X boxa premium za 1200 zl !! Kurde ludzie biegnijcie do sklepow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz nie kupie dopiero mogę po 15 grudnia :/ a wtedy nici z tej ceny. Mógł by CDP mieć takie ceny jak media może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 23:24, alter-casper napisał:

empik- 1600 za premium plus kameo i .. viva pinata pl!!czemu, ach czemu nie z gears of war..


tzn. za 1600 i dwie gry ?:) no zamiast kameo mogli dać gears of war :P to bym chwycił :P Czekam aż w końcu CDP wyjdzie na przeciw stałym bywalcą serwisu i zrobi jakąś promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście w polskiej telewizji reklamę Gears of War. Chciałem powiedzieć że mi się podoba sam pomysł czyli muzyka i bez dźwięku obrazy. Szkoda że to nie jest cała piosenka i reklama dłuższa;). Fajnie jak w końcu jakaś konsola jest u nas reklamowana. Mam nadzieje że podbicie rynku w Polsce przez M$ będzie udane (chyba już jest nawet dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mało osób cos pisze ale pytanie mam następne.. jak gram to lece na akumulatorach jak sie rozladuja podlanczam pod konsole i sie akumulatory ładują ? Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo mnie ta sprawa interesuje bo wraz z konsola chce kupić 2 pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:51, Kafar napisał:

mało osób cos pisze ale pytanie mam następne.. jak gram to lece na akumulatorach jak sie rozladuja
podlanczam pod konsole i sie akumulatory ładują ? Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo mnie ta sprawa
interesuje bo wraz z konsola chce kupić 2 pad.

daj umrzeć temu tematowi, to w końcu tylko komentarze :/
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=110
a odpowiedź na twoje pytanie wygląda tak:
normalnie pad jest na baterie - zwykłe AA
jak kupisz play & charge kit, to w zestawie jest kabel i jeden akumulator. możesz na nim grać. ładowanie może odbywać się w czasie gry.
do jednego play & charge możesz kupić sobie kilka osobnych baterii na zapas lub do pozostałych padów. oczywiście jeden kabel = jedno ładowanie ana raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że trochę nie rozumiem tej całej akcji dystrybucyjnej. Fajnie, że na półkach sklepowych widnieje trochę produktów znaczonych przez CD Projekt, ale ostatnio widziałem jak supermarkety masowo sprowadzają inne gry, w tym CoD 2, CoD 3, Obliviona, na którego wieści o oficjalnym wydaniu czekam już dłuższy czas. Cena 240 zł. Dlatego nie rozumiem tej sytuacji. Do pierwszego Xboxa gry sprowadzałem z Australii, gdzie ceny są zaskakująco niskie. Myślałem że z dniem 3 listopada sytuacja się zmieni, albo ustalony zostanie chociaż jakiś plan wydawniczy, a tak potencjalny polski gracz nie wie na czym stoi. Tak jak mówię - Austaria i Polska mają Xboxa oficjalnie a ceny wynoszą odpowiednio 175/240zł --> 65zł różnicy pomijając koszty wysyłki (GoW tak samo 180 - 220coś - GoW Exclusive 200 - ok.260 [Ultima 299!]). Nie mielibyście poczucia pieniędzy wydanych w błoto? To samo z grami z pierwszego i''Xa - wydanych zostało raptem kilka: Halo 1 i 2, Fable, Forza, Jade Empire a przecież jest taka masa świetnych tytułów ze starego Xbox''a które zamawiając z Australii mogę mieć za 40 zł. Rzecz jasna mam w tym swój interes bo łatwiej pójść do sklepu i wziąć produkt z półki niż bawić się w zamawianie, konta, koszta wysyłki i dwutygodniowe czekanie ale chyba sami przyznacie że przy takiej różnice cenowej jest to zupełnie uzasadnione. Dlatego postanowiłem napisać na forum, bo może ktoś z ekipy gram.pl udzieli mi odpowiedzi gdyż zwyczajnie nie wiem czy czekać w nieskończoność czy sprowadzać na własną rękę. Pisałem w sumie maila do działu obsługi klienta z tym pytaniem, ale zdarzało się że nie otrzymywałem odpowiedzi albo odpowiedzi były na zasadzie "Tak - nie" Pewnie myślą że ktoś ma indywidualny problem więc szkoda fatygi. A prawda jest taka, że większość obecnych użytkowników Xboxa 360 miała wcześniej styczność z pierwszą konsolą dlatego więcej jest osób znających realia marketingowe - nic więc dziwnego że uciekają się do Allegro czy zagranicznych sklepów wysyłkowych, ale po co skoro możemy zasilać polską gospodarkę i powiedzieć "dobre bo polskie":) Liczę na odpowiedź i inicjatywę ze strony dystrubutora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:18, penny napisał:

> mało osób cos pisze ale pytanie mam następne.. jak gram to lece na akumulatorach jak sie
rozladuja
> podlanczam pod konsole i sie akumulatory ładują ? Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo mnie
ta sprawa
> interesuje bo wraz z konsola chce kupić 2 pad.
daj umrzeć temu tematowi, to w końcu tylko komentarze :/
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=110
a odpowiedź na twoje pytanie wygląda tak:
normalnie pad jest na baterie - zwykłe AA
jak kupisz play & charge kit, to w zestawie jest kabel i jeden akumulator. możesz na nim grać.
ładowanie może odbywać się w czasie gry.
do jednego play & charge możesz kupić sobie kilka osobnych baterii na zapas lub do pozostałych
padów. oczywiście jeden kabel = jedno ładowanie ana raz.


ok spoko nie wiedziałem ze jest jakis dodatkowy temat :) już go zostawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować